ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.05.2024. u 02:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
203,42
160.092
787
203,00
206,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

i opet bih dodao ovo je tek uvertira iliti nista jos niste vidjeli[emo_smijeh][emo_palacg]

jako lijepo, danas bi mogli do 1500!
do dividende bar 150kn up[emo_smijesak]

“Vlada s HEP-om i HAC-om osniva telekom ”
Nitko nije prokomentirao ovo (ERNT ima baš ono što njima treba)

svaki puta kada je doslo do korekcije slicne ovoj to je bilo za cirka 10% iliti 150 kunica tako da bi nas ovaj valic mogao odnijeti nadomak 1600hrk veoma brzo[emo_smijeh]

kakva je ovo sala, jucer se kidisalo na 60 a danas nitko nece? Valjda svi cekaju 500 lakse je sa okruglim brojevima[emo_smijeh]

vidim puno pametnog pozicioniranja u prvih 10(BID,ASK),dobro je biti pametan ali ne i prepametan jer tada sve ostane u sferi teorije.Interesantno je da danasnji investitori nisu spremni dati 1% vecu cijenu ali bi itekako voljeli da im dionica sutra ode barem 10%.[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg]

slaba prodaja danas.nitko ne želi spustiti.nisam skoro ništa kupio.što vam je ljudi,pa moram i ja nešto zaraditi.

ajde platformac popravi dan[emo_palacg]

mislim da se moze reci sa odredjenom dozom sigurnosti da ce ero dostici nivo od 1600 kunica i prije objave divke a potom sve ovisi o visini dividende.Ako bude razocaravajuca divka slijedi korekcija a ako bude u skladu ili nesto veca od ocekivanog istog dana je moguci veci skok.Pamet tu ne pomaze puno, risk on sentiment je ocigledno u punom pogonu a tko ne riskira ne profitira[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg]

ako se po jutru dan poznaje nista od trgovanja danas ovom dionicom[emo_palacd][emo_ooooo]

A što bi trebala rasti svaki dan po 2 do 5 posto.

Nije dovoljno sa 900 na 1450.

A što bi trebala rasti svaki dan po 2 do 5 posto.

Nije dovoljno sa 900 na 1450.


Ima jedan problem kolega, malo je njih kupovalo po 900 kuna većina nas je kupovala i prije i poslije po većoj cijeni.

Sumnja li još koji dušebrižnik da ovo ide preko 1500kn!?[emo_cool][emo_palacg]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

drago mi je da sam pogrijesio u pogledu prometa[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg]

Mislim kolega da ste malo i preskromni[emo_smijesak]

New Report

Close