EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je.. pusiona kazete.. e pa ja sam kupio cd od sda i odlucio sam ne prodavat do daljnjega..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

bio u ovoj dionici, ali izašao, jednostavno me pekla savjest imati dionicu firme o kojoj nemam pojma, šta rade, čime se bave? neka alternativna energija u nekim zemljama
neka Maja kao šefica Holdinga koji ima neke firme svuda po svijetu?

djeluju mi tako da bi preko noći mogli nestati zajedno

dok debelo ne porade na transparentnosti ne zanima me bez obzira na fundamente

može ona narasti i 100% kad ona nema kupca,nađi nekoga sad nakon ovoga sada da ti kupi dionicu po 162 kn kao prije par dana,nisu ljudi blesavi,evo ja priznajem da imam veliku pu………. u ovoj dionici i ako uspijem prodati svojih 500 kom sa nulom u 2-3 mjeseca bit če super


je.. pusiona kazete.. e pa ja sam kupio cd od sda i odlucio sam ne prodavat do daljnjega..

Jel možeš tu informaciju podijelit s nama ili mi spržit cd?


SLAVE: ” Pa nije baš ni tako blesav onaj majstor koji je prije par dana prodavao po 106 kn,pa smo ga svi popljuvali.. Kako je krenulo još će to bit i dobra cijena! ” Daj mi samo jedan jedini argumentirani razlog zašto bi cijena od 106 kn bila dobra za cijena predpostavljam po tvojem postu za izaći. Zanemari pitanje ako si mislio da je dobra za ući.

za mene koji sam kupovao po 140 kn sigurno nije dobra,ali da imam para ne bi je sada kupio ni po 100 kn ako baš želiš da budem iskren!

super24:

je.. pusiona kazete.. e pa ja sam kupio cd od sda i odlucio sam ne prodavat do daljnjega..

Jel možeš tu informaciju podijelit s nama ili mi spržit cd?


to se ne smije[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

[ za mene koji sam kupovao po 140 kn sigurno nije dobra,ali da imam para ne bi je sada kupio ni po 100 kn ako baš želiš da budem iskren!
[/quote]

a onda ju nećemo niti mi kupovati[smiley1]

Sve dobri tekstovi a dionica u banani… Netransparentnost je uzela danak, ni Proficio ni EIG ne idu nikud….pogotovo na ovakvom trzistu, malo gore malo dolje, 12 mjesec ne mozemo ocekivati nista posebno…

Ja sam ju kupovao po 160 i nadokupio po 120 i vjerujem da ću dobro zaraditi. Vi kako hoćete.


Ja sam ju kupovao po 160 i nadokupio po 120 i vjerujem da ću dobro zaraditi. Vi kako hoćete.

pa ja sam stavio na 105,51 pa mi je nekak izglednija zarada i pitam se hoće li je biti do proljeca?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ne da mi vrag mira, pa stalno gledam kako vam ide. Tu sam proveo dosta vremena, puno loših uspomena, poput onog čuvenog naloga od 40000+ komada na prodaji kad je krenula prema 200, A što ćeš nadam se da oni koji su odlučili tu ostati mogu progutati sve negativnosti vezana za EIG.

BTW
Ulazio s prosjekom 142 (132,150,152 pa djelomični izlaz na cca 158 ako se dobro siječam), a izlaz cca 117, pa računajte koja pušiona.

Sve me nekako svrbe ruke, pa mislim možda opet…
Što vi mislite može li ispod 100 ovih dana dok je sve još mutno na ZSE?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Nemoooj opet u EIG jer ćeš opet strepiti hoće li padati. Odi ti lijepo u neke druge dionice koje ne padaju smiley2]
A ispod 100 ne znam kako bi išao, pa nije išao ispod 100 ni kad je svaki kvartal imao par milijuna kuna gubitaka, a sad radi s plusom, uz sjajne perspektive za strpljive. Jest da su netransparentni, ali neće ni to trajati dovijeka. Mene ovaj pad ne sekira previše, osim što nemam baš keša za dokup, ali bit će keša i za EIG kad mi se oslobodi lova iz drugih dionica.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close