Dogovor od 2,4 milijarde eura: Bankari Todoriću u upravu dovode direktora za restrukturiranje

Naslovnica Forum Komentari članaka Dogovor od 2,4 milijarde eura: Bankari Todoriću u upravu dovode direktora za restrukturiranje

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prvi april?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Todorić u Agrokoru, to je povijest. I ostali članovi uprave s njim.

Ovim zakonom, koji su iznjedrili preko noći i koji još nitko nije vidio i pročitao a već ide u Sabor, samo pozivaju sve ostale da posluju neodgovorno u očekivanju i nadi da će budale uskočiti kad zabiju tvrtku o zid vozeći 200 na sat. U RH oni koji žele biti političari bi trebali položiti nekoliko ispita prije. Ti ljudi nemaju pojma što rade. Zato ih mnogi i nazivaju kvazi-političarima. Ne samo aktualne, nego i sve one prije njih. A i oni nakon njih će biti iste kakvoće. A na ispitima ne bi prošlo 98% njih. Tu i tamo bi se našao možda jedan ili dva. Nedovoljno za prostoriju gdje 150 neznalica sjedi i svaki dan pokazuje koliko “pameti” ima u glavi.

I onda se kao nešto čudimo što nitko ne želi ulagati u HR.

dakle glavna hr firma, perjanica svega i svacega, miljenik svih pol kasti, je “osla” za 2.4 mlrd EUR duga….stvarno jeftino!

Zna li netko slucajno koliko su do prije misec dana pojedini novinari,politicari,suci i moderatori trosili vazelina po prijedjenom kilometru Babinog rektuma??? To mi je jako bitan podatak jer radim jednu studiju utjecaja na okolis. Molim odgovore moze i na PM.Hvala.

Ivica Todorić-"Dugujem,dakle jesam."


Zna li netko slucajno koliko su do prije misec dana pojedini novinari,politicari,suci i moderatori trosili vazelina po prijedjenom kilometru Babinog rektuma??? To mi je jako bitan podatak jer radim jednu studiju utjecaja na okolis. Molim odgovore moze i na PM.Hvala.

Franky ne moraš se brinuti za okoliš. Fond za zaštitu okoliša je dao novce da se isti sakupi i ponovno oporabi.

Hrvatska priroda je spašena.

Makar bi država mogla proglasiti Konzume nacionalnim parkom.

Da čovjek ne treba plaćati tako visoke poreze.

Nešto koa HOTEL u dvorcu od KULmera.

New Report

Close