Do 5. 9. savjeti o boravišnoj pristojbi

Naslovnica Forum Komentari članaka Do 5. 9. savjeti o boravišnoj pristojbi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Najbolje bi bilo ukinuti Zakon o boravišnoj pristojbi, a samim time i boravišnu pristojbu. Turističke zajednice transformirati u udruge građana sukladno Zakonu o udrugama, na dobrovoljnoj osnovi.

ova SDP/HNS vlada ne zna drugo nego pljačkati građane i turiste! nije ni čudo da imamo manjak turista dok konkurentne destinacije bilježe rast!
osim boravišnne pristojbe već se naplaćuje i komunalna naknada koja služi uređenju grada/općine, porez na vikendice itd. tako da je podizanje iznosa boravišne pristojbe obična pljačka od strane pohlepne vlasti koja iz mjeseca u mjesec diže namete i poreze građanima i gospodarstvu jer drugačije ni ne zna ostvariti ikakav prihod u proračunu! [emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Ova SDP+HNS Kukuriku Vlada stalno obmanjuje građane tvrdnjom da neće biti novih poreza.
A kad tamo svaki čas izmišljaju nove i nove poreze.
Meni je svejedno kako se ta pljačka građana zove ako me to košta:
porez na nekretnine ,
porez na štednju ,
boravišna taxa…..

pogledajte-pljacku-preko-mirovinskog-sustava-u-kojoj-smo-svi-zrtve
Prosječnom Hrvatu je zajamčeno da ga država pljačka čim nađe posao, kao što je pljačkala njegove roditelje i kao što će mu vjerojatno pljačkati djecu.
A najgore je to što su oni iz ove priče zapravo još dobro prošli.
Svake godine je sve više onih koji nikad neće u mirovinu.

http://www.dnevno.hr/novac/129286-dozivjeti-stotu-pogledajte-pljacku-preko-mirovinskog-sustava-u-kojoj-smo-svi-zrtve.html

.

Za krepati ! Pa šta se tu ima slagati SEMINARE na temun ? Sad se MINISTARSTO TURIZMA opet ponaša -ko Hrvatska gospodarska komora i hoće naplatiti LAMENTIRANJE o tome…….. ? Pa nije nam dosta jalovih sastanaka …
I kome to treba da seminarski objašnjava ..zakaj plaćamo par kuna, i što se s time događa……. ???

Nevjerojatno manipuliranje BEZVEZNIM problemima…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close