DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemojte biti jalni kolega
svaka čast kolegama koji su imali muda ući u ovo od 20 do 8,30 (ja nisam što zbog para a i ostalih razloga)
svi su fino digli pare i još mogu ući i izaći ovisno o sentimentu
pozdrav

Postanite Eu-robovi

Znaci sutra bear trap… [lol] [lol] [lol]


Znaci sutra bear trap… [lol] [lol] [lol]

ili prilika za novi ulaz i novu vožnju od dna prema vrhu, ovisi o kutu gledanja [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

molim da se javi kolega lopina, nema mu ni traga ni glasa , je li još s nama ili se danas uspio iskrcati u zadnji čas i dohvatiti spas ??
lopina, JAAAAVI SEEEEEEEE

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Kolega ja vas nisam vrijeđao niti vam pisao da ste englez itd svako ima pravo na svoj komentar
prije 6 mjeseci prognozirao sam rast agrokora sa 11o na 140 i više .Moj profilje je oko 4 miliuna kuna koliki je vaš.I neču dozvolit da me niko blati znam da na forumu ima dosta ljudi koji pišu svašta budite pametni i neblatite druge jer ovaj način komentara nevodi dobrim odnosima u zajednici da sam ja administrator zabranio bih 50 posto ovakvih ispada.bez uvrede

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Kolega ja vas nisam vrijeđao niti vam pisao da ste englez itd svako ima pravo na svoj komentar
prije 6 mjeseci prognozirao sam rast agrokora sa 11o na 140 i više .Moj profilje je oko 4 miliuna kuna koliki je vaš.I neču dozvolit da me niko blati znam da na forumu ima dosta ljudi koji pišu svašta budite pametni i neblatite druge jer ovaj način komentara nevodi dobrim odnosima u zajednici da sam ja administrator zabranio bih 50 posto ovakvih ispada.bez uvrede

svaka čast kolega

uf koja rupa na kupnji svega 8.500 komada, a na prodaji 23.500
nije dobro, nije

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


prije 6 mjeseci prognozirao sam rast agrokora sa 11o na 140 i više .

objasni taj rast

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Niste u pravu svako može zadati nalog na koliko hoće jer dešavalo se da nalozi na 20 ili 25 kuna nisu prošli evo vam jedna povlaštena informacija Đakovština če biti zaliha EU naravno kad uđemo u EU a do tada dali če ostat Pipunić ili Todorić ostaje da se dokažu i tu zadaću dala im je država.Tako da dionica može otić do 10 kuna a i skočit do 250.

To je samo jedna od mogućnosti.Imovina vrijedi i pitanje je samo koliko će se obeštetiti nas
dioničare.0 ili 250 kn?Iskreno misslim da bi 250 bilo previše.
Ali ovdje uvijek postoji mogućnost da se preko dionica u igru ukljući neki malo jači fond koji sa
nekom pristojnom ponudom otkupi radničke dionice/cca 35%/,da po toj cijeni otkupi od SLPF
njegovih 12,50% ,da ponudu i preuzme preuzme preko 51%,a da je istovremeno dovoljno moćan da se uključi u igru ako bi došlo do likvidacije DKVS d.d.i mogućnosti da to kupuje na likvidaciji i da
pri tome dobro zaradi.
Ponavljam netko će ovdje omastiti brk.
Nadam se da će i za nas dioničare ostati pinkica.
Pa ne bi ni radnike trebalo baš ogoliti do kosti.
65 kn po dionici radnicima,toliko i malim dioničarima.
Država ovdje može puno mučkati,ali da se baš može ovako jeftino kupovati ,tj.za
za tridesetak kuna a do prije desetak dana i za 8,50 nešto što vjerovatno vrijedi preko 300 kn.
Bilo bi logično da nam nisu dozvolili da se dočepamo ovolikog broja dionica ,a da istovremeno svi sudionici
nisu u talu država,banke vjerovnici,Žito osijek,a s druge strane imamo radnike ovisne o radnom mjestu koje se može i ucijeniti.Valjda su u tom planu nama odlučili dati ništa.

Bitno je da ima mesa.Ovdje ima mesa za sve.

Ako imovina vrijedi uvijek se može naći kupac,utoliko prije ako je EU zainteresirana za silose.

Sve opcije otvorene,ali sa ovom jedna povoljna informacija više.

Bitka za silose se nastavlja.

Poštovani prijatelji svi smo mi u igri i svjesno smo potpisali da se slažemo sa činjenicama da možemo izgubit sve,međutim igrama najača mi je reklama sa njemačke invesiciske televizije DAF sa 25 milionar a sa 30 godina izgubio sve.Vjerujte da je lakše nešta fizički radit nego se upuštat u tržište .Ja se nadam da če Josipović uvest reda .Jer puno njih koji su nesposobni i kradu sebi i svojima takvima je mjesto u remetincu i goliotok ili ih prije smjenjivati(Nadzorne odbore).Osobno sam razgovarao sa financiskim savjetnicima kojima je sat cca 4500-7000kn čujte ni oni neznaju sve ,također izvisio zbog brokera koji su me odgovorili za ADPL kad je bila 40 kuna,išao osobno u firme gdje sam imao dionice vjerujte da u razgovorima sa radnicima bilo je onih koji nisu dobivali plaču a dionica je bila top.Pisalo se svašta a u proizvodnji su bili samo čuvari nije niko radio.Nadam se da čemo se izvući ali ja sigurno neču ulagati u one firme koje naš trud popuše i pojedu kao u Nekim osiguranjima jer mi koji kupujemo dionice i fondove dajemo njima novac da ga oni oplemene tj da izvučemo profit nemojte se bojat otići u svaku firmu koju mislite kupit tj dionice popričat sa pravnikom radnicima da bi znali gdje ste uložili i kome .Š to se mene tiče svima bih poželio uspjeh i dobit,ali dok su nesposobni i lopovi u firmama nevidim napredak iako sam siguran da se i njima mora stati na rep.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Kolega Lopina nemojte pretjerivati. Da ovo vrijedi od 250 do 300 kuna. Pa cijena se kretala oko 200 kad je IGH bio 15000, Ledo 18000 itd. Prije stečaja je cijena bila 30-40 kn i kad bi zanemarili stečaj 60 kuna bi bio avion.

kolega milusic vi ste rijedak primjer čovjeka investitora koji piše realno i ukazuje na sve mogućnosti i zamke ovog posloa
za razliku od većine drukarško insajderske ekipe koja je ovdje zalutala na putu do kladionice

Postanite Eu-robovi

Kolega lopina Đakovština je prije rata imala zemljište silose kudeljaru farmu svinja i u svakom selu otkupnu stanicu itd.Ja sam osobno iz tog kraja prodali su puno toga a farmu svinja je kupio Pipunić i bratić mi radi tamo zadovoljan je sa plačom ali nekad mora doči i nedeljom.U centru grada prodali su silose Projektgradnji jer im nisu mogli platit za izgradnju pekare. Također posjeduju stanicu za tehnički pregled.Međutim i meni su dužni Brašna itd.Nevijerujem da če radnici lako dati svoje dionice.Zaadnje su kupili nove kamione.A za one koji neznaju kako je ošlo žito pa potoji pruga koja ide kroz silos vozilo se vlakovima također sam osobno bio kad je došao uskok ljudi rade svoj posao.Da zaboravio sam na vinariju koju je pik dao Gavranoviču i čovijek je kapitalizirao i prrodo na vrijeme Kutjevu.A ko ste sigurni da je treba prodat na 25-30 biču vam zahvalan na savijetu .uz poštovanje

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


uf koja rupa na kupnji svega 8.500 komada, a na prodaji 23.500
nije dobro, nije

To si u pravu i jucer je bla rupa poslje 13H pa je danas bilo i po 35 kupje. Ljudi tumbaju .Neka mi netko kaže tko je prodao od Vas. Naravno nitko jer niste stigli a panika vas hvata..

Dobar, Loš, Zao


uf koja rupa na kupnji svega 8.500 komada, a na prodaji 23.500
nije dobro, nije

Vidit ćemo sutra u pet do trinaest.Nova igra najbrži prst.
A onda u ponedjeljak od devet do deset ponovno nova igra najbrži prst.Dvije za redom.
Sa blokadom ili bez ulazak u redovno trgovanje.
E onda počimaju najluđe igre u kojem mali investitori postaju najveće žrtve dok se ne utvrdi neka cijena..Ili im se utrapi skupa roba koja ne vrijedi ili im se otme skupa roba za jeftine novce.Preporučio bi svakom vlasniku
ove dionice da dobro izanalazira sve mogućnosti i da ne donosi ishitrene odluke,a naročito
izbjegavajte igru najbrži prst,da idete prenisko u prodaji i da vas tamo i zakuca,kao i da se u kupnji ne postavljate previsoko jer vas može i tamo zakucati.
Ovdje postoji mogućnost atomskog udara i zdesna i slijeva.
Postavi bih vam jedno pitanje:
Što biste napravili da želite kupiti 20.000 kom DKVS.Naravno što jeftinije.
Ovdje nemamo velikih prodavaća koji imaju tolike količine ,pa pitanje.
Što biste napravili da želite prodati 10.000 kom DKVS.Takvih nema.
Dakle,netko je možda bacio oko na ovih pedesetak tisuća dionica koje se nalaze u našim rukama.
I zato,pamet u glavu,olovku u ruke,dobro promisliti i donijeti odluku.
Ja ubuduće neću govriti o svojim potezima jer bi se to moglo tumačiti kao poticaj na kupnju ili
prodaju.Vaše dionice,vaša odgovornost.

New Report

Close