Djelatnici HZZ-a sjedit će na stolicama od 4.000 kuna po komadu

Naslovnica Forum Komentari članaka Djelatnici HZZ-a sjedit će na stolicama od 4.000 kuna po komadu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Definitivno mislim da je priča totalno promašena, za nekoga tko sujedi u uredu 8h, kvalitetna stolica je veoma bitna… da ne spominjem bolovanja zbog deformacija leda itd…

Uostalom, odite u bilo koji TC i najjeftinija stolica je minimalno 1200kn…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Prvo nitko, ali nitko ne sjedi od njih osam sati za tim stolcem. Kao drugo odi u IKEA centar i naći ćeš relativno dobre stolce za kojih petsto do šesto kuna što je što je osam puta manje od navedene cifre. Tako da oprosti, ali uz nezaposlenost i sve što se događa u državi misliš da je vrijeme za davanje toliko para za jedne stolce. Meni kao nezaposlenoj osobi i osobi koja je diplomirani inženjer (ali očito u krivoj struci) teško naći posao jer ljudi dolaze na posao preko debelih veza onda mi ti reci da nije problem kad se daje četiri tisuće na stolice? Pa neka mene zaposle i sjedit ću na školskim stolcima drvenim. Zašto onda ne kupe učenicima stolce za četiri tisuće kuna koji su još u razvoju i kojima isplativije dati. Što bih ljudi koji imaju plaću od 2 800 i koji se fizički mrcvare za te male pare trebali reći kad je gospodi teško sjediti na toliko jeftinim stolcima? I ne nemoj mi reći da su mogli završiti fakultete, jer opet spominjem ja sam ga završila, ali nemam mamu, tatu ili kumove koji su visoko pozicionirani u nekim firmama. Nego sve moram sama. Mogla bih ti još tonu toga napisati ali jednostavno mislim da sam u ovom kratkom tekstu dovoljno istaknula mišljenje.

ne vidim di je problem…još da se u cijelu priču ubaci k plus bon…milina

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

fine stolice za fine …………………., zaslužili su višestruko, ma koliko su samo ljudi oni zaposlili, ma u stvari, kada bolje razmislim, sve koji danas rade i primaju plaću, oni su zaposlili, stoga nikakva stolica nije preskupa za takve domouhljebe

Europski socijalni fond financira takve gluposti? HZZ odmah ukinuti ili privatizirati.

Moja će guza sjedit u tim stolicama. Nema potrebe za populizmom, to plaća u cijelosti EU. Time smo privukli iz fondova dodatnih 306.500 kn, a hrvatskim poduzetnicima omogucili izvoz a da se nisli maknuli iz RH

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Banda uhljeba koja svojim neradom maltretira poduzetnike i sad bi im još netko htio dokinuti komfor!? Kaj god!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close