DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Proširi malo vidike. Ljudi su u svijetu već svašta napravili. To što mi u HR neznamo ništa i na sve se ovako kao ti arogantno podsmjehujemo – to je već stvar mentaliteta.

Da nisu možda ovi tvoji iz INGRE ?
Evo kad si se ponovno ukazao na Diokiu pozdravi ove svoje u INGR zamoli ih da počmu plaćati kooperantim!
[/quote]

Stiglo pojačanje.

O čemu ti pričaš?

Kakva INGRA?

Ovaj terminal ispred Venecije je izgrađen za potrebe Italije. Talijani su poznati kao vrlo veliki potrošači plina. Potrošit će oni i dobar dio kapaciteta ovog terminala kod Trsta.
Terminal u Omišlju ima planirano tržište Hrvatske, Slovenije, Austrije, Njemačke, Slovačke, Mađarske, BiH. Dakle mi se nigdje praktično ne sudaramo osim dijelom na Njemačkom tržištu koje je toliko veliko da tu neće biti problema.

Ovaj terminal je win-win situacija za sve koji su uključeni. Jedini problem u realizaciji projekta je naša Hrvatska nesposobnost (politička prije svega).
Izgubljeno je 3 godine zbog Sanadera i njegovog traženja nove lokacije. Da nije bilo te gluposti već se moglo početi sa gradnjom.

Mislim da nije korektno se zbog par nesposobnih političara koji sve koče rugati malim dioničarima DIOK-ija, pa niti firmi DIOK-i jer tu sigurno ne leži problem, dapače..

I firma DIOK-i i njeni dioničari trpe štetu zbog ove situacije i nepotrebnog odugovlačenja.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo ako nekoga zanima:
http://www.adria-lng.hr/

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Kupljene djeci tenisice i knjige. Dioki odsada možete uhvatiti samo za "rep".

Tradicionalno na diokiju imamo kasno paljenje, no kad upali. [shocked]

Bit će to istovremeno kada i start nakon remonta. Danas, zar ne? [smiley]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Tradicionalno na diokiju imamo kasno paljenje, no kad upali. [shocked]

tako je, apsolutno se slažem sa tobom! bravo, bravo!!

Cookie Monster

gdje vam se žuri?

Opa, povlačenje sa bida?? Bit će toga još. [undecid]


Opa, povlačenje sa bida?? Bit će toga još. [undecid]

Onaj "plašljivac" sa bida 500 kom. što je tjednima stiskao brzo se povukao. Baš me interesira rasplet iza 15h. [smiley]

jedva čekam da naraste cijena ove dionice . nitko neće bit’ sretniji od mene

Mene baš zanima kako će se ova dionica ponašati ako krobi probije 2292.
Jer trenutno mi se čini da zaostaje za krobijem.
Sretno svima s procjenama.



Opa, povlačenje sa bida?? Bit će toga još. [undecid]

Onaj "plašljivac" sa bida 500 kom. što je tjednima stiskao brzo se povukao. Baš me interesira rasplet iza 15h. [smiley]
[/quote]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

http://www.poslovni.hr/126810.aspx


jedva čekam da naraste cijena ove dionice . nitko neće bit’ sretniji od mene

Ovu "igru" svjesno sami smo odabrali.
Strpljenje i dokup, dok je još jeftino. Tada sreća jednostavno nemože izostati.

Ipak jača kupnja.
Dioki kad probije 172 eto ga u dva koraka na prošlom vrhu.
Ko želi Dioki na višim razinama nek drži fige da se probije 172 i bilo bi fora da se zatvori iznad te razine.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

New Report

Close