DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Mcinha
Hep-u je odbreno zaduženje prije mjesec dana u iznosu od 900 milijuna kuna, za tu namjenu.

Predstečajnu nagodbu mora još odobriti Trgovački sud u Rijeci, kojem će zahtjev biti upućen 12. kolovoza.

Nova vlasnička struktura Dine od 12 kolovoza glasi 60% Dioki, 30 Hep, 10% Zaba

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Lacoste

Da, kredit su dobili,ali na žalost ne precizira se za koju namjenu, u svakom slučaju imaju love i previše.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Predstečajnu nagodbu mora još odobriti Trgovački sud u Rijeci, kojem će zahtjev biti upućen 12. kolovoza.

Nova vlasnička struktura Dine od 12 kolovoza glasi 60% Dioki, 30 Hep, 10% Zaba

——————————————————————————–
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/hep-se-kod-domacih-banaka-zaduzuje-900-milijuna-kuna-1/

Piše iznos???

Ukupno oko 120 milijuna eura ,zanimljiv podatak za RBA…

@Zmajki
PROPADA NAGODBA
HEP i ZABA tjeraju Dioki u stečaj?

————————————————–
Predstečajnu nagodbu mora još odobriti Trgovački sud u Rijeci, kojem će zahtjev biti upućen 12. kolovoza.

Nova vlasnička struktura Dine od 12 kolovoza glasi 60% Dioki, 30 Hep, 10% Zaba

—————————————————————

Pročitaj ovo ,pa razmisli što si napisao, imaš i podatke za odobrene kredite , vezano za zemljište.

ZABA se zalila formalno jer nema garanciju da ce steci dionice Dine a HEP se nije niti zalio. Obzirom da se drugi i nisu ni zalili Trgovacki sud nema razloga ne prihvatiti PSN.

A Linic je bio jasan glede krivca za situaciju sto upucuje na koji nacin ce se s krivcem -MOL-om pregovarati

Za LNG terminal do 10. ide lokacijska.
A sto to znaci….

Ima li razloga za paniku? U Dini u Omišlju više nema ni vode Kada bi došlo do potrebe za hlađenjem pogona, to se ne bi moglo učiniti jer vode nema, a i u podatke koji se o stanju postrojenja mogu iščitati s monitora više nitko nije siguran, jer već dvije godine nitko od onih koji su zaduženi za njihovo servisiranje i održavanje nije stavio »ruku na njih« sto rece kad krece proizvodnja? [emo_vrtimise]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ima li razloga za paniku? U Dini u Omišlju više nema ni vode Kada bi došlo do potrebe za hlađenjem pogona, to se ne bi moglo učiniti jer vode nema, a i u podatke koji se o stanju postrojenja mogu iščitati s monitora više nitko nije siguran, jer već dvije godine nitko od onih koji su zaduženi za njihovo servisiranje i održavanje nije stavio »ruku na njih« sto rece kad krece proizvodnja?
——————————————
Može link za nas neupućene?

Kolko ja znam,inspekcija je prošla u redu.


Ima li razloga za paniku? U Dini u Omišlju više nema ni vode Kada bi došlo do potrebe za hlađenjem pogona, to se ne bi moglo učiniti jer vode nema, a i u podatke koji se o stanju postrojenja mogu iščitati s monitora više nitko nije siguran, jer već dvije godine nitko od onih koji su zaduženi za njihovo servisiranje i održavanje nije stavio »ruku na njih« sto rece kad krece proizvodnja?
——————————————
Može link za nas neupućene?

Kolko ja znam,inspekcija je prošla u redu.


——————————————
u banana državi su mogući i naručeni članci kako kome odgovara[emo_bijesan]i bez odgovornosti pa me nebi ni čudilo da to objavi bilo koji dnevno-političke novine[emo_bijesan]



Ima li razloga za paniku? U Dini u Omišlju više nema ni vode Kada bi došlo do potrebe za hlađenjem pogona, to se ne bi moglo učiniti jer vode nema, a i u podatke koji se o stanju postrojenja mogu iščitati s monitora više nitko nije siguran, jer već dvije godine nitko od onih koji su zaduženi za njihovo servisiranje i održavanje nije stavio »ruku na njih« sto rece kad krece proizvodnja?
——————————————
Može link za nas neupućene?

Kolko ja znam,inspekcija je prošla u redu.


——————————————
u banana državi su mogući i naručeni članci kako kome odgovara[emo_bijesan]i bez odgovornosti pa me nebi ni čudilo da to objavi bilo koji dnevno-političke novine[emo_bijesan]
[/quote]
Ako je nešto u ovom slučaju “naručeno” onda je to svakako izjava DA JE INSPEKCIJA IZVRŠILA NADZOR , I DA JE SVE U REDU. PROBLEMI SE OPET GURAJU POD TEPIH DA BI SE UMIRILA JAVNOST , I DA BI TURISTIČKA SEZONA PROŠLA U MIRU .


Ima li razloga za paniku? U Dini u Omišlju više nema ni vode Kada bi došlo do potrebe za hlađenjem pogona, to se ne bi moglo učiniti jer vode nema, a i u podatke koji se o stanju postrojenja mogu iščitati s monitora više nitko nije siguran, jer već dvije godine nitko od onih koji su zaduženi za njihovo servisiranje i održavanje nije stavio »ruku na njih« sto rece kad krece proizvodnja?
——————————————
Može link za nas neupućene?

Kolko ja znam,inspekcija je prošla u redu.

Žalosno je koliko si ne upućen , i ( bez uvrede ) naivan. Članak je u potpunosti vjerodostojan sa stvarnim stanjem. Sve ostale izjave su dio politike RH prema svom narodu, LAŽI I OBMANE.

Colorblind

Ima li razloga za paniku? U Dini u Omišlju više nema ni vode Kada bi došlo do potrebe za hlađenjem pogona, to se ne bi moglo učiniti jer vode nema, a i u podatke koji se o stanju postrojenja mogu iščitati s monitora više nitko nije siguran, jer već dvije godine nitko od onih koji su zaduženi za njihovo servisiranje i održavanje nije stavio »ruku na njih« sto rece kad krece proizvodnja? ——————————————Može link za nas neupućene?

Kolko ja znam,inspekcija je prošla u redu.

Žalosno je koliko si ne upućen , i ( bez uvrede ) naivan. Članak je u potpunosti vjerodostojan sa stvarnim stanjem. Sve ostale izjave su dio politike RH prema svom narodu, LAŽI I OBMANE.
——————————————
link tog članka prijatelju,link!

New Report

Close