DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sto o tom ulagacu sto zeli kupit dioki nigdje nista ne pise pa ni na canadskim polsovnim stranicama..tako da ce to bit neka "skupina" slicna onim azerima koji ni stranicu nemaju a htjeli bi svjetskim biznisom se bavit…

naravno da ništa ne piše kad se radi o uobičajenim fantomskim “kupcima” kakvi su već u xy navrata “kupovali” DIOKI!
dosta se prisjetiti turaka, azera, pa navodnih invest. fondova sa holandske i njemačke burze, gazproma itd. itd. od kojih nikada nije bilo ništa!
ali je interesantno kako su bukači-navlakači svaku takvu lažnu vijest ovdje na forumu dizali u nebesa i lupetali o 60-70 kn po dionici, a istovremeno su se iskipavali naivcima na 20-25 kn!!! [emo_palacd]

Lucijan
poprilicno si povrsan.
ja sam nasao, jedan od jacih kanadskih fondova, a ti se potrudi.
pozdrav

Navlačenje i obmanjivanje naivnih trenutno se samo to desava ovdje ništa više…pričekajmo mi predstečajnu,pa ćemo pričat o kojekakvim opet preuzimanjima Diokija!A do tada…

pozdrav!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

ajkulazg
Tvrdiš da imaš dionice Diokija što se po tvom pisanju ne bi moglo nikako reći. Piši na temi Magme i Varteksa i drukaj na rast.

@Lucijan
Nece vam se bas svidjet kolega lacoste10 moj komentar na vase pitanje ali koliko ja znam nema….a jos manje ce vam se svidjet sto o tom ulagacu sto zeli kupit dioki nigdje nista ne pise pa ni na canadskim polsovnim stranicama..tako da ce to bit neka “skupina” slicna onim azerima koji ni stranicu nemaju a htjeli bi svjetskim biznisom se bavit…takvi nam bas ne trebaju

Pozdrav
—————————————————————

Gospodine pišite vi što god želite , ovo je forum , i razmjena mišljenje , svatko ima svoje mišljenje.

ako je upućena ponuda za Dioki ,mora biti i objavljena,ne mislim da je VL bez razloga dao objavu od navedene tvrtke , očito su u posjedu navedene ponude.

Drugačije nebi obijavili demanti ,svojih tekstova objavljenih 26.06.2013.

I mišljenja sam da su vrlo dobro upućeni o kome se radi, a ponuda za kupnju DIOKI i Izgradnja LNG su strateške investicije ,za koje se vlada založila.

Ovo medijsko ignoriranje kanađana je fascinantno, VL je objavom demantija priznao da ponuda za Dioki postoji, ima dokumentaciju o ponudi,ali neće ili ne smije objaviti ništa više

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Lucijan
poprilicno si povrsan.
ja sam nasao, jedan od jacih kanadskih fondova, a ti se potrudi.
pozdrav

Izvrsno kolega…dajte nam link i prosvjetlite nas…ne budite skrti u djeljenju znanja…ono se time ne umanjuje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@grgas12

naravno da ništa ne piše kad se radi o uobičajenim fantomskim “kupcima” kakvi su već u xy navrata “kupovali” DIOKI!
dosta se prisjetiti turaka, azera, pa navodnih invest. fondova sa holandske i njemačke burze, gazproma itd. itd. od kojih nikada nije bilo ništa!
ali je interesantno kako su bukači-navlakači svaku takvu lažnu vijest ovdje na forumu dizali u nebesa i lupetali o 60-70 kn po dionici, a istovremeno su se iskipavali naivcima na 20-25 kn!!!

———————————————————–

Nitko ne lupeta o cijeni 60-70 kn, podjeli broj dionica sa ponudom strateškog partnera i dobiti ćeš iznos,a to da se radi o fantomskim kupcima ,naj više govori objavljen tekst u VL jučer 16.07.2013.

Što misliš da bi oni objavljivali takvo nešto da se radi o fantomskim firmama.

Neka VJ objavi njihovu ponudu ,koju su naveli u svom tiskanom izdanju ,pa da vidimo o kome se radi, kolika je visina ponude za DIOKI i kolika je visina ponude za izgradnju LNG na Krku.

Čemu nervoza ,ovo su materijalne činjenice sa kojima investitori i dioničari moraju biti upoznati.

Imali oni 200-300 dionica , niti jednu ,ili 1000-2000 dionica ,itd da ne nabrajam.

Ovdje bi se trebala očitovati i uprava(mislim da posjeduju tu informaciju) , da obavjesti ZSE ,o visini ponude za DIOKI,danas tokom dana , u tekstu je navedeno kome se poslalo, ne mislim da uprava nije obavještena o tome.

Ovo samo potvrđuje razmišljanje da je i prošla PSN trebala proći ,da se objavio ovaj podatak, zašto ga se skrivalo ,ako je ponuda poslana ,sve mi se čini prije ročišta PSN.

Jedna stvar me zanima datup kada je poslana,

@Lucijan
Izvrsno kolega…dajte nam link i prosvjetlite nas…ne budite skrti u djeljenju znanja…ono se time ne umanjuje.

Pozdrav
———————————————————

Nema ovdje nikakvog znanja i prosvjetlenja, nazoveš VL i trenutno dobiješ informaciju, čemu tajne, poziv košta nekoliko kuna.



Lucijan
poprilicno si povrsan.
ja sam nasao, jedan od jacih kanadskih fondova, a ti se potrudi.
pozdrav

Izvrsno kolega…dajte nam link i prosvjetlite nas…ne budite skrti u djeljenju znanja…ono se time ne umanjuje.

Pozdrav
[/quote]

Kao što su i napisali radi se o GRUPI investitora za koju je Gryphon Capital DCI, Canada dao ponudu!
Anonimnošću štite svoje klijente i njihove interese no ja mislim da su Vrdoljaku poznati.
Osim toga Gryphon pozna tržište – rade na najvećem građevinskom projektu u Zagrebu a to što ti ne znaš koji je to projekt to je tvoj problem!

@Lucijan

ovo ti je taj tekst pa pročitaj.

http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/c3/c3950cc51a65371e8a01d6ca9063cb4f.jpg

Vaš link …

Evo ima kod njih i naših ljudi

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close