DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

17.000 dionica je na kupnji ispod 8 kn, što to znači? [emo_zacudjen]

Nije mi jasna panika na otvaranju. Zbog odgode rocista?!
Upozorio sam na nepotrebnu paniku u svom sinocnjem posta.





Na FINI objavljeno: Dolezil zatražio produljenje roka za nagodbu za još 40 dana.

a što ako zamolba zbog xy razloga bude odbijena ?
[/quote]
Hoće, hoće… O žalbi odlučuje Ministarstvo financija, a ministar je onaj tip, ne znam dal ga znaš, iz Rijeke je majstor… [emo_smijeh]
[/quote]
O Dolezilovom zahtjevu odlučuje savjetodavno vijeće FINE i ono može produljiti rok nagodbe za 40 dana, a nagodbeno vijeće u tom razdoblju može odrediti novi datum ročišta te ga po potrebi mijenjati.
[/quote]

LD se samo potpisao ispod Čermakova zahtjeva!
A zašto čermaku treba tih 30-40 dana on jako dobro zna a mi možemo samo pretpostaviti s vrlo visokom vjerojatnosti.

Ako se pregovara s Gazprom Neftom i ako Čermak želi prodati OMV crpke- sve jasno u kojem pravcu ide.
Ako se pregovara s Gazprom Nefom a ne žele se prodati OMV crpke opet sve jasno i jasnije – pregovara se o Dini petrokemiji.

Što tu ima nejasno i loše za kompaniju – ništa dapače to je vrlo pozitivna vijest.
Kao kada se prihvatila PSN za Dinu – pa to je 99% budućnosti komapnije no rušila se cijena.

Panika, manje od očekivanja.

Vidite kako se banke štite? Dioki je trebalo zablokirati dok se a) ne sazna hoće li doista biti odgode ročišta ili b) zablokirati do samog izglasavanja

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@sava
Ima li kakvih vijesti sa Trgovackog suda u Rijeci vezano za Dinin Psn koji je izglasan? Je li Trgovacki Sud prihvatio dinin psn?

mislim da je ovima žao sad što su tak naivno potrčali u rasprodaju al što češ
nešto se zaradilo za burek
idemo dalje
dobri su ovi vrtuljci

@sava
LD se samo potpisao ispod Čermakova zahtjeva!
A zašto čermaku treba tih 30-40 dana on jako dobro zna a mi možemo samo pretpostaviti s vrlo visokom vjerojatnosti.

Ako se pregovara s Gazprom Neftom i ako Čermak želi prodati OMV crpke- sve jasno u kojem pravcu ide.
Ako se pregovara s Gazprom Nefom a ne žele se prodati OMV crpke opet sve jasno i jasnije – pregovara se o Dini petrokemiji.

Što tu ima nejasno i loše za kompaniju – ništa dapače to je vrlo pozitivna vijest.
Kao kada se prihvatila PSN za Dinu – pa to je 99% budućnosti komapnije no rušila se cijena.

—————————————————————

Malo se ekipa igrala i iskrivljivala sliku TA, što i nije baš preporučljivo zakonski.

Nakon svih objavljenih informacija i tekstova ,posebno u lidreu jučer vezano za HEP- ubrzo će svi skužiti svoje greške .

Pa će krenuti čistiti ask na puno višim razinama.


Panika, manje od očekivanja.

A zašto ta panika – pa budući većinski vlasnik pregovara s jednom od najvećih svjetskih kompanija.
I treba mu malo vremena da uredi neke odnose s Gazprom Neftom!

Da se to dogodilo nekoj drugoj kompaniji – da pregovara s takvim divom kao što je Gazprom i Gazprom Neft dionica bi eksplodirala!

@OPORTUNIST

Gospodine.
Za mene ništa iznenađujuće ,na žalost za vas i ekipu koja je očekivala nemoguće , vrjeme za razmišljanje i otriježnjenje od nerealnih promišljanja.

Ljepo vam slika grafa govori 32-33-35 kn, nivo pozitivnog rješenja PSN i pokretanja proizvodnje .

Plašljivci su sa 6600 komada srušili cijenu 15%(na 20kn) i mislili su ući nazad po 18kn, ali im se to odbilo o glavu i sada moraju dati 10% više (22kn). Nije burza za takve. Bolje im je oročiti novce u banku.

Bid sve deblji. Deblji nego jucer kad nisu bile sve te vijesti objavljene.

New Report

Close