DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad je još samo pitanje koliko vrijedi Dina i što su vjerovnici dogovorili s investitorom, jer su isti vjerovnici i Diokija, a još ljepše na koji način, jer LNG terminal je sada apsolutni prioritet zbog zveckanja oružja u Ukrajini i ove vijesti:
Ruski plinski div Gazprom objavio je u ponedjeljak da ne isključuje mogućnost poremećaja u isporukama plina Europi zbog političke situacije u Ukrajini, izvijestili su ruski mediji.

“Tinjajuće političke napetosti u Ukrajini, koje dodatno pogoršava neprimjerena ekonomska situacija, mogle bi prouzročiti poremećaje u isporukama plina Europi”, citira novinska agencija Itar-Tass Gazpromove “materijale”.
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CDwQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.banka.hr%2Fsvijet%2Fgazprom-zbog-ukrajine-moguci-problemi-u-opskrbi-plinom&ei=M9sVU5jbGovnygPq8IKICQ&usg=AFQjCNHUN5LRZOBRyBbuRKnDml9EOcOBgg&bvm=bv.62286460,d.bGQ&cad=rja



to čemo znati danas kad završe dogovori sa vjerovnicima… vidim i vi bi unutra

ma kolega, možda i bi zavrtio nešto sitno ali spriječava me bitno opterečeni potencijal dionice uslijed delistiranja sa TK za 30 dana … možda će dioničari u konačnici ponešto kapitalizirati a možda i profitirati ukoliko se predmetna transakcija provede, međutim ne znam koliko je to u hrvatistanu realno očekivati, stoga, današnja zbivanja na diok-r-a su, što se mene tiće, ako nišra drugo bar unjela malo dinamike u ovom jadu od trgovanja i burze [emo_cool]
[/quote]

pričajte vi priče,, svako negativno pisanje na ovom forumu dok cijena raste je zna se zbog čega.. da bi se se cijena srušila i ušlo unutra. pustite vi priče o dobrodušnicima.. nema takvih ljudi na ovom forumu tu svako piše za svoju gu zicu..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

nema dobrih duša ovdje osim mene. ja vam već dugo govorim kako stvari stoje. ali vi ne želite slušati. cijena raste zbog navlakačkih novinskih tekstova ali to vam neće pomoći. izgubili ste sav svoj kapital i to je to. briga me za daljnji razvoj situacije, no nije lijepo što ovdje neki pišu bajke u nadi da će se netko novi upecati i kupiti dionice. to je ružno, tu nema sreće, to će se vratiti neuspjehom kod iduće dionice jer pravda uvijek pobjeđuje. otvoren je stečaj. pametnomu dosta.

...povijest se ponavlja...

https://www.pixsell.hr/agencija/pxl-standard-news/zagreb-na-zagrebackome-velesajmu-pocelo-rociste-za-dioki-u-stecaju-galerija-308181/

imate slike sa ročišta

E pa Đuro ima tešku ruku.

mislite vi na sebe.. neko je ovdje preko noći zaradio poprilično a da je vas slušao nebi zaradio.. tako da vidite i ako želite ljudima dobro da im činite loše.. svako ima svoju glavu pa nek s njom misli.. ima ljudi koji riskiraju više u životu a ima i onih koji ne riskiraju nikad.. nekad bolje prođu jedni nekad drugi i ne treba nikog prozivati da je bu dala i da ne zna ulagati zbog toga..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Na radio rijeci nista konkretno…stecajna upraviteljica ima ovlasti za pregovore sa devon-om…glasanje o ponudi u tijeku…Novinarka bas i nije upoznata sa materiom…radnika najavljuje kao bjerovnika kome dioki duguje 300 mil kuna!?..Sve u svemu jako los prilog.
Nakon tog prilog o posjeti Lalovca rijeci..isti spominje dioki i razloge zasto ga je drzava “otjerala” u stecaj . Kao nije bilo investitora..a cermak i njegova ponuda ?!.
Spominje da bi i za vrijeme stecaja moglo ocekivat kupce..sve u svemu iz supljeg u prazno.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/rociste-za-dioki-sto-ce-biti-s-dinom/45112/

Joka,
to bi značilo da Dioki u stečaju proda svoj udio u Dini, a s tim sredstvima upravlja stečajni upravitelj, namiruje razlučne vjerovnike, radnike, ostale vjerovnike.
Mislim da je u cijeloj ovoj priči najbliže istini komentar ispod članka u NL:

rikuku Objavljeno: 4. ožujka 2014. u 14:55
Dolazi Borat !!!???

volumen i kretanje cijene proteklih dana,a da ne spominjem unutarnji glas su me odbili od trgovanja s ovom dionicom, čestitke današnjim prodavačima a kupcima želim rast

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj


Na radio rijeci nista konkretno…stecajna upraviteljica ima ovlasti za pregovore sa devon-om…glasanje o ponudi u tijeku…Novinarka bas i nije upoznata sa materiom…radnika najavljuje kao bjerovnika kome dioki duguje 300 mil kuna!?..Sve u svemu jako los prilog.
Nakon tog prilog o posjeti Lalovca rijeci..isti spominje dioki i razloge zasto ga je drzava "otjerala" u stecaj . Kao nije bilo investitora..a cermak i njegova ponuda ?!.
Spominje da bi i za vrijeme stecaja moglo ocekivat kupce..sve u svemu iz supljeg u prazno.

Pozdrav

točno tako ništa se ne zna.. ako je devon spreman namiriti vjerovnike! sve vjerovnike? na koliko je uopće procjenjena dina i za koju lovu bi se prodala ako se zna koliko je novaca uloženo u pogone dine.. dok sve ne izađe na zse niš ne znamo ali mislim da će i tamo biti neko slično priopćenje kao i ovo iz novina..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@optimist1
ako je devon spreman namiriti vjerovnike! sve vjerovnike?

Pa zar Dioki JEDINI U RH MORA namiriti SVE vjerovnike?????
To je APSURD da firma u stečaju MORA namiriti SVE vjerovnike a u PSN-u se namiruju vjerovnici oko 60%!!!!!!

Pa već je više puta postan prilog iz NL. Upravo zahvaljujuči njemu je cijena skočila, a ti tražiš link

Umjesto Čermaka u Dinu ulaze Kazahstanci


Pa zar Dioki JEDINI U RH MORA namiriti SVE vjerovnike?????To je APSURD da firma u stečaju MORA namiriti SVE vjerovnike a u PSN-u se namiruju vjerovnici oko 60%!!!!!!

pa tako je! i vjerovnici Dioki-a uspjet će namiriti možda 60%, a 40% će im biti pušiona! jasno je onda što će ostati za dioničare! [emo_vrtimise]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


@optimist1
ako je devon spreman namiriti vjerovnike! sve vjerovnike?
Pa zar Dioki JEDINI U RH MORA namiriti SVE vjerovnike?????
To je APSURD da firma u stečaju MORA namiriti SVE vjerovnike a u PSN-u se namiruju vjerovnici oko 60%!!!!!!

Pa naravno da moraju namiriti sve u stečaju a u PSN dio.

Pa niste trebali kupovati dionice ako to niste znali.

A što ćete neki su i danas kupvali na 6.80 kuna a vidi ih sada.

Ma nije strašno za 19 dana ionako sve ide sa burze pa je samo pitanje ko će više izgubiti.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Na kupnji 15000kom do 3kn. Pametnom dosta.

New Report

Close