DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@leoNT
DIOKI još nema ništa i tkao će ostati dok i ako se usvoji nagodba…a hoće li se usvojiti tek ćemo vidjeti
a i ako se usvoji, tko zna kako će to ići, kao što je sve propalo i došlo sad pred stečaj, može se i opet ponoviti
sve je to rizična igra i nekorektno je ljudima to prikazivati kao da je sve riješeno i da kreće med i mlijeko

ne znam šta se očekivali nakon rasta od 50 posto u 4 dana možda rast od 100 posto[emo_zacudjen]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

6000 kom do 27. CCa 5000 kom do 30. Raspalite ako baš morate.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@grgas12:

Ok…vi samo gledajte i dalje…

Ja vjerujem da će se cijena danas stabilizirati negdje na jučerašnjem prosjeku ili malo niže..i to će biti odlična baza za daljnji porast cijene ukoliko će sve ići kako je zacrtano.
Neki su danas kapitalizirali i to je također sastavni dio igre..želimo im brz povratak pa makar kupili i na nižim razinama nego su prodali [emo_smijeh]

nebrinem
trgujem i zarađujem
dioki če biti moćna kompanija
pa predstečajne su izmislili zbog nje
ovo što se dešava je normalna stvar
očekujem novi uzlet čim uzmemo novo gorivo

Je, lomi se.
Ovi na kupnji po 27 i sitno ne bi dali još kunu, kunu i pol.
Tko će popustiti, to će biti novi mali dnevni smjer.

….Stoga mi ne samo da imamo interes za razvoj poslovanja u Hrvatskoj nego smo pokrenuli i konkretne razgovore o mogućim projektima na kojima bismo surađivali.

O kojim se projektima radi?

Prvenstveno se tu radi o skladištenju nafte i naftnih derivata, segmentu opskrbe zrakoplova gorivom i projektima iz segmenta prerade nafte i petrokemije.

Dakle – nešto je u tom pravcu i pokrenuto a ja mislim da je nešto u svezi Diokija, obzirom na navedene preferencije Rosnefta.
Vidim da je Plinacro u zahtjevu priložio kartu na kojoj je Luka Sepen PODIJELJENJA na dva dijela – jedan za LNG i derivate a drugi za Dinu?
Dogovoreno?

Danas je u kratkom vremenu odvaljeno milion kuna po bidu. Koja to dionica na ZSE moze izdrzati bez da ode u blokadu? Nema ih puno…

Ovi sto su danas prodavali 27-29, tesko da se mogu vratiti sa nekim plusom nazad….

Cestitke kupcima…



….Stoga mi ne samo da imamo interes za razvoj poslovanja u Hrvatskoj nego smo pokrenuli i konkretne razgovore o mogućim projektima na kojima bismo surađivali.

O kojim se projektima radi?

Prvenstveno se tu radi o skladištenju nafte i naftnih derivata, segmentu opskrbe zrakoplova gorivom i projektima iz segmenta prerade nafte i petrokemije.

Dakle – nešto je u tom pravcu i pokrenuto a ja mislim da je nešto u svezi Diokija, obzirom na navedene preferencije Rosnefta.
Vidim da je Plinacro u zahtjevu priložio kartu na kojoj je Luka Sepen PODIJELJENJA na dva dijela – jedan za LNG i derivate a drugi za Dinu?
Dogovoreno?

Ovo DOGOVORENO znači da se ne može tražiti izdavanje uvjeta na nečemu što nije tvoje ili na što ne polažeš neko pravo.
Dakle ako su priložili kartu na kojoj je dio Luke Sepen unutar LNG terminala onda Plinacro i HEP su riješili zemljište ali i koncesiju?

@sava

Kako neće biti dogovoreno ,kada su svi jači igrači iz svjeta(Rusi,Qatarci itd) prisutni u Hrvatskoj u zadnjih tjedan dana, svi su prisutni kod ministara,predsednika vlade i predsednika države..
Netreba biti previše pametan i doći do zaključka ,a PSN se riješava u utorak u jutro..

Bez nagovora na kupnju ili prodaju gospodo ,vaš odabir..

Lacoste

Jel gasovanje u pon ili utorak? Mislim da je u pon… dakle PSN se ne riješava u utorak već u ponedjeljak.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close