DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U cijenu je uracunata PSN,vas citiram.tako da slobodno izadete,ali po mogucnosti sto prije,da poslije toga mozemo na vise razine.pozdrav



@twixer

Nevjerojatan niz se nastavlja. Da vidimo ko ce prvi potegnuti okidac.

Nakon Gazproma i druga ruska kompanija želi u projekt LNG terminala – ROSNEFT!

Hrvatska napokon ima nešto što svakoga interesira – oko LNG terminala se može pokrenuti 2-3 milijarde eura businessa – pa čak se može i brodogradnja okrenuti prema tim zahtjevnim poslovima!


Nevezano za Dioki, mi moramo pokrenuti taj posao, Hrvatska vapi za ovakvim ulaganjima, ajmo Vlado trgni se i počni delati!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




@twixer

Nevjerojatan niz se nastavlja. Da vidimo ko ce prvi potegnuti okidac.

Nakon Gazproma i druga ruska kompanija želi u projekt LNG terminala – ROSNEFT!

Hrvatska napokon ima nešto što svakoga interesira – oko LNG terminala se može pokrenuti 2-3 milijarde eura businessa – pa čak se može i brodogradnja okrenuti prema tim zahtjevnim poslovima!


Nevezano za Dioki, mi moramo pokrenuti taj posao, Hrvatska vapi za ovakvim ulaganjima, ajmo Vlado trgni se i počni delati!
[/quote]

Može li konkretnije i direktnije?

O kojim se projektima radi?

Prvenstveno se tu radi o skladištenju nafte i naftnih derivata, segmentu opskrbe zrakoplova gorivom i projektima iz segmenta prerade nafte i petrokemije.
Vaš link …

Sve ima na jednom mjestu – u Omišlju!

nemislim da zaba i hep misle svoje pakete dionica prodavat po 30-40 kuna
zato nebrinem
kupujem prodajem
idemo dalje
a bogumi ni njen budući vlasnik ne radi ovo sve da bi mu dionica vrijedila ovo malo što se trguje danas
nominala 100 kuna


Ma ljudi moji čujem Kinezi zainteresirani za proizvodnju traktora, mnogi za lng, britanci za luku zadar, dajmo im sve ali sve samo nek se pokrene zapošljavanje i ova čemerna zemlja, ovo su zadnje šanse da se nešto pokrene inače smo svi naj…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Što mislite ako se realizira ovaj terminal u Pločama, ima li mjesta za dva LNG terminala u Hrvatskoj?

http://www.vecernji.hr/biznis/gradi-se-lng-plocama-medu-ulagacima-bechtel-clanak-560416

15 dana stari clanak kolega….da qatarani su bas odustali od omislja..pa poslali nedavno delegaciju na razgovore.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

brumm ajmo sam nazad barem do 23-24 kn

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


15 dana stari clanak kolega….da qatarani su bas odustali od omislja..pa poslali nedavno delegaciju na razgovore.

Pozdrav

Ako Sečin izravno cilja na petrokemiju, a očito je da cilja….spominje rafinerije u Italiji i na Crnom moru…..u najmanju ruku nudi dobavu za Dinu i Dioki, ako ne i nešto puno više?

Stigli dezurni katastroficari..nesto ih nije bilo cut od 18 kuna….ajde neka smo se otresli onih koji su zadovoljni dobitkom..pa idemo dalje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

kak se ono veli…tuku naši ali tuku i partizani….biti će danas opet zanimljiv dan…..
sretno svima

Lijepo su ih navukli ,na niže ,sada slijedi čišćenje prema prvoj pozitivnoj blokadi.

New Report

Close