DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




LNG ?

III.
Zadužuju se Ministarstvo gospodarstva i Ministarstvo financija da u svrhu
provedbe programa restrukturiranja DIOKI Grupe, pokretanja proizvodnje i očuvanja radnih
mjesta, osiguraju ispunjenje uvjeta investitora ÇALIŞKAN İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ
AŞ, İNCİLİPINAR MAH.NAİL BİLEN CAD.UĞUR PLAZA, KAT.17 27090 GAZİANTEP,
Turska, kako slijedi:

2) potpisivanje ugovora o prodaji društva Ćuf d.o.o. HEP-u d.d. kojom kupoprodajom je potrebno osigurati namirenje duga prema Hypo Grupi kao založnom vjerovniku u iznosu 23.500.000,00 eura i radničkih potraživanja DINA Petrokemije d.d. i DIOKI-ja u iznosu 6.000.000,00 eura;
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0CCYQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.vlada.hr%2Fhr%2Fcontent%2Fdownload%2F221030%2F3246228%2Ffile%2F44.-8.pdf&ei=CctaUKLeKYf44QTaqIGADw&usg=AFQjCNHlcjOGf6Ky2aWXaFcZKZj0Ex6-WQ&sig2=SCNJrdKmDGlSEEAwsJCOCg&cad=rja

MInimalna cijena 29,5 milijuna eura ili oko 40 kuna čiste dobiti po dionici!
[/quote]

Vidim da je nekima glavna zanimacija mene negativno ocjenjivati bez obzira što iznosim notorne činjenice.
E pa ako hoćete evo još jedne poslastice!
Na lokaciji Dine ima još skoro pa 3X ovoliko zemljišta koje nije u funkciji a po mojim informacijama itekakva je potražnja – nemali broj kompanija se želi utrpati a i novi prostorni plan županije je afirmativan za industriju na toj lokaciji.
Pa sada računajte koliki je to kapital.
A i KIjac je tu s oko 600.000 m2!
[/quote]

Obzirom na koji način se vrši procjena vrijednosti zemljišta i Piros doo i neiskorišteno zemljište Dine ne može ići ispod 100 eura po m2!

KOlika li je šteta državi napravljena s prodajom terminala na Žitnjaku – zamisli svatko je mogao kao referentnu cijenu uzeti tu cijenu i zavaljati državni proračun na porezu!

Prodaja-brutalna..svi bi van…zašto sad kad se vidi svjetlo na kraju tunela?!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Prodaja-brutalna..svi bi van…zašto sad kad se vidi svjetlo na kraju tunela?!

Vrlo jednostavno,sudbina diokija nije jos rijesena.Bez Žitnjaka firma ne moze opstat

p2.sem


Prodaja-brutalna..svi bi van…zašto sad kad se vidi svjetlo na kraju tunela?!

to je svjetlo vlaka "stečaj-express" koji ti juri u susret [bye]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica


Prodaja-brutalna..svi bi van…zašto sad kad se vidi svjetlo na kraju tunela?!

Kako sam ranije pisao dolazi kraj prekrasnim špekulacijama na DIOKIJU, spidovima na K/P!!!

PS Čestitam DIOKIEVCIMA na izdržljivosti i strpljenju

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Sve je to rekla kazala.
Dok nevidim službenu vijest da je novac uplačen ništa od kupnje.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Prodaja-brutalna..svi bi van…zašto sad kad se vidi svjetlo na kraju tunela?!

Igraju se IGRAČI.

Obzirom da je Caliskan prihvatio cijenu zemljišta za LNG terminal od cca 100 eura po kvadratu logično bi bilo da se i Dinino zemljište procjenjuje po toj cijeni kada se bude preuzimao udio.
A to znači da je Dina plus Piros vrijednost zemljišta cca 140 milijuna eura!

Anonimno, 20.09.2012. u 10:37
@dkinvest26
Prodaja-brutalna..svi bi van…zašto sad kad se vidi svjetlo na kraju tunela?!

Pa to je bar jasno svima. Zbog velikog broja pokrenutih investicija u Hrvatskoj, došlo je do nestašice transformatora na tržištu.

Posljedica toga je da se nekom ugasila lampica na kraju tunela.

Nadam se da je odgovor na razini sabora. [smiley]

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


Prodaja-brutalna..svi bi van…zašto sad kad se vidi svjetlo na kraju tunela?!

burekđije,kaj ćeš!u svakom slučaju perspektiva je odlična.

šta je ovo, koliko vam treba administratori da otvorite post?

Čuo na totalnom. Izjava sindikaliste.

Lova na Zabu sjela na račune radnika, molim potvrdu za tu informaciju zbog svjetla na kraju tunela.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

janko66, 20.09.2012. u 11:13
Hasenfefer

za sad ništa na PBZ….

New Report

Close