DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Gledam Dnevnik i plačem,Sablić Vatroslav koji je bio predsjednik uprave i Ježić ga je potjerao sad je od ELKE napravio firmu za uzor svima.A Ježić na sastanku kaže da mu je najveća greška što ga je doveo,naravno jer je htio da DIOKI radi,a Ježića sa ekipom da makne iz firme.Nažalost nije uspio i zato smo tu sad gdje jesmo,pred stečajem.01.10.je jako blizu.

Možda ti ovo malo pomogne da shavtiš tko mu je dao otkaz ako jest uopće dobio otkaz – tada je članica Uprave Dioki Holding AG-a bila Tatjana Briški a za koga ta radi – proguglaj malo.
Vatroslav je kao što mu ime kaže bio prevatren u kritikama stvarnog vlasnika a to se i iz par intervjua vidi!
[/quote]
Nemaš pojma o čemu pišeš,ali to već svi znamo na ovom forumu.Zato bi bilo lijepo da čisto iz pristojnosti prestaneš maltretirati ljude lažnim objavama i stalno izvlačeći kojekakve gluposti o firmi i njegovom i sada stvarnom vlasniku.Kako pišeš izgleda kao da si mu prepustio svoj profil na poslovnom!
[/quote]
To je ista afera kao i JANAF – Davorin Štengl je procjenio zemljište na 31 milijun eura a Institut M. Vidmar je procjenio da je HEP oštetio Dioki za oko 80 milijuna kuna!
Sada bi se ja trebao ispričati jer sam na to upozorio prije ovih stručnih analiza od ovlaštenih institucija.
Čudno da USKOK nije podigao nikakve optužnice – pa čak niti protiv ovlaštenog sudskog vještaka kao u slučaju Planinska!

NO o tom potom – ima vremena!
Važno je da Dina uskoro starta – da počinje raditi i za radnike i za dioničare odlična vjest!

" dina uskoro starta" ????? po razvoju događaja uskoro sigurno ne ,nešto kao i plaće!

Sad više nije pitanje "hoće li?" nego "kada će?", a to pitanje odnosi se samo na dane, ne više na tjedne ili mjesece.
Glavna nepoznanica ostali su sami turci koji ubrzo trebaju ući u pogone i pokrenuti proizvodnju, a onda će se iz njihovih izjava, postupaka i intervjua razjasniti kakva je perspektiva ove firme i može li napokon postati profitabilna.
Također je vrijeme da se konačno razjasni nova vlasnička struktura u DIOKI-u tj. tko dolazi u top10 na mjesto Ježića??

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Sad više nije pitanje "hoće li?" nego "kada će?", a to pitanje odnosi se samo na dane, ne više na tjedne ili mjesece.
Glavna nepoznanica ostali su sami turci koji ubrzo trebaju ući u pogone i pokrenuti proizvodnju, a onda će se iz njihovih izjava, postupaka i intervjua razjasniti kakva je perspektiva ove firme i može li napokon postati profitabilna.
Također je vrijeme da se konačno razjasni nova vlasnička struktura u DIOKI-u tj. tko dolazi u top10 na mjesto Ježića??

Ma bitno je da Dina počinje raditi – doradbeni ugovor je prihvaćen prekjučer i mogu početi sve pripreme.
Turci – možda ipak netko jači stoji iza njih!
Qatar to construct giant crystal football for 2022
by CW Staff on Sep 9, 2012
http://www.constructionweekonline.com/article-18409-qatar-to-construct-giant-crystal-football-for-2022/

no upravo DIOKI-a oglasi se …što se čeka [yawn]

Kao radniku u zagrebačkoj lokaciji Dioki-ja, moram priznati da mi se ova situacija s firmom sve više iz dana u dan gadi, skoro da osjećam prijezir prema svemu ovom, ogorčen sam na besperspektivnost nastale situacije i prema svemu poduzetom do sad nemam nikakvih lijepih riječi!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


no upravo DIOKI-a oglasi se …što se čeka [yawn]

A šta bi to trebala još učiniti Uprava – obavijestili su da je sve potpisano i da je izdata garancija banke?
Obavjestiti će RADNIKE kada će se isplatiti plaća!
A na Krku kreće proizvodnja – pripreme za start – doradbeni ugovori potpisani!!!!

Kako je cijelo vrijeme obavjestavala…"ocekuje se"…."u sljedecim danima"….sredinom tjedna…pa krajem tjedna.."…itd…obavjestit ce i kad novac bude uplacen…budite sigurni da hoce….ako ikad do toga dodje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Gledam Dnevnik i plačem,Sablić Vatroslav koji je bio predsjednik uprave i Ježić ga je potjerao sad je od ELKE napravio firmu za uzor svima.A Ježić na sastanku kaže da mu je najveća greška što ga je doveo,naravno jer je htio da DIOKI radi,a Ježića sa ekipom da makne iz firme.Nažalost nije uspio i zato smo tu sad gdje jesmo,pred stečajem.01.10.je jako blizu.


Gledam Dnevnik i plačem,Sablić Vatroslav koji je bio predsjednik uprave i Ježić ga je potjerao sad je od ELKE napravio firmu za uzor svima.A Ježić na sastanku kaže da mu je najveća greška što ga je doveo,naravno jer je htio da DIOKI radi,a Ježića sa ekipom da makne iz firme.Nažalost nije uspio i zato smo tu sad gdje jesmo,pred stečajem.01.10.je jako blizu.

Plači, plači i dalje. To je svojstveno ljudima u diokiju, plakanje nad svojom sudbinom.


Kako je cijelo vrijeme obavjestavala…"ocekuje se"…."u sljedecim danima"….sredinom tjedna…pa krajem tjedna.."…itd…obavjestit ce i kad novac bude uplacen…budite sigurni da hoce….ako ikad do toga dodje.

Pozdrav

Kako to – ako je tolika sumnja u namjere investitora i Uprave – da je Dina Petrokemija potpisala doradbeni ugovor s Investitorom?



Kako je cijelo vrijeme obavjestavala…"ocekuje se"…."u sljedecim danima"….sredinom tjedna…pa krajem tjedna.."…itd…obavjestit ce i kad novac bude uplacen…budite sigurni da hoce….ako ikad do toga dodje.

Pozdrav

Kako to – ako je tolika sumnja u namjere investitora i Uprave – da je Dina Petrokemija potpisala doradbeni ugovor s Investitorom?

[/quote]
samo da se nadovežem da sumnje prestaju kad vidim novac na računu,a do tada sve je i meni sumnjivo,,..

Jer su do sada to sve kolega samo slova na papiru…Jeste li vidjeli sta su to potpisali..?…Ima li sta na sluzbenim stranicama Caliskana..?…Koliko je puta do sada uprava raznih poduzeca sve i svasta obecavala…potpisivala…i sa i bez garancija vlade….koliko je poduzeca s blagoslovom iste propalo i ljudi zavrsili na buzri…kolko je imovine ovog naseg drustva upropasteno i vrijednosti nestalo…a nitko to nije rekao da ce bit..u nicijem programu to nije stajalo….svi su uvijek donosili zakone i sve potpisivali da bude bolje…a ipak nije bilo tako..
Dok novac ne bude ljudima na racunu….sumnja ce bit ….
10 000 dionica imate na kupnji do 15 kn…25 000 od 15 na nize…Zasto to ne kazete…zasto ne sumnja u to da uprava radi za vlasnika…(nije li Filipovic jedan od njih)…plasira informacije dok se doticni ne namiri…necemo o teorijama urote…ali ponavljam…dok novac ne dodje na racun…sumnja je ogromna…i ne branite je nikome.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close