DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ANRICOM
sami vidite da se po asku skida
da nema trejdanja jer se ne rasipa po bidu
ipak st dugo na ZSE nebih želio da pametujem

za probiti 20 kn ostalo je još 1404 dionice [emo_smijesak]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

probijeno 20 kn! [emo_palacg]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

14/03/2013
One-day conference (a round table)
A one-day, open conference is organized in Warsaw with the participation of experts and decision-makers from the V4, Croatia and Romania as well as representatives of the European Commission.
Warsaw, PL
Vaš link …

PISM is the leader of the „North-south gas corridor and the V4 energy security” project

The Polish Institute of International Affairs has received the Standard Grant of the International Visegrad Fund for the project “North–South Gas Corridor and V4 Energy Security”. PISM’s partners in the project are the Hungarian Institute of International Affairs (Budapest, Hungary), Central European Policy Institute (Bratislava, Slovakia) and International Institute of Political Science of Masaryk University (Brno, Czech Republic).

The project will start with a conference to be organized in Warsaw in March 2013 with the participation of experts and decision-makers from the V4 countries, Croatia and Romania as well as representatives of the European Commission. Following the conference, in autumn 2013, a report will be published in which the authors will seek to define the conditions and interests of each state participating in the North-South Gas Corridor project. An important part of the report will be the recommendations to governments.

The coordinator of the project is Dariusz Kałan, a Central Europe analyst with PISM’s EU Programme.

Upravo sve prodao ali nisam siguran jesam li dobro napravio, čestitam svima!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ja nikad ne drukama samo sam realan ,ovi što danas prodaju imaju zaradu 100%.Pametnome dosta:)

Ovo nema veze sa nekim imaginarnim trejdom na kojem se navlaci bez neke realne podloge. Zar je cudno sto cijena dionice firme koja je pred stecajem i ima realnu (da ne kazem sada vec vrlo vjerojatnu) mogucnost da se osovi na noge i postane profitabilna, raste 100%.
I vi to dobro znate, samo se pravite [emo_namigusa]


što je anricome, opet si zakasnio s ulaskom??? [emo_smijeh]

zar nisam u pravu

@anricom
a kako si bio u pravu kad si o padu pisao pri cijeni od 18,50 kn a nakon toga je otišla sve do 20,95 kn!
ne kažem da do kraja dana ne može pasti na 18-19 kn radi kapitalizacije dobiti, ali u startu si debelo promašio [emo_smijeh]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

ANRICOM
kolega iz aviona se vidi da ste rano prodali

vrhunski odrađeno do sad [emo_palacg]

vidjet ćemo dalje, po meni ste sjeli na otpor.

free flow information


Upravo sve prodao ali nisam siguran jesam li dobro napravio, čestitam svima!

Ovisi kada ces se ponovno vratiti [emo_smijeh]

@ffffffffff
pa ima lijepe kupnje iznad 19 kn, svatko tko želi može izaći s lijepim plusom

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

gospodo opako se skida sa aska

+40%, ludnica! [emo_smijesak]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@joka

Pa nije LNG meso iz Konzuma da na njemu piše rok trajanja!
JeSU li HEP&Plinacro priredili koju stotku milijuna za zemljište.
Mislim da nije bio dovoljan Aliyev – nešto je iscurilo još?

New Report

Close