DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@sava
nema lng-a ni ičeg drugog, daj se otrijezni.

Predložili smo vrlo konkretno rješenje za isplatu svih zaostalih plaća koje se može relativno brzo realizirati iz prodaje vlastite imovine.

HEP d.d. (Zlatko Koračević) je potpisao pismo namjere i suglasio se sa PRIORITETNOM isplatom radničkih potraživanja.
Čeka se potpis HYPO banke. (nisu došli, ali treba uvažiti da su pozvani samo dan ranije, a ne vidim nekog razloga zašto nebi potpisali pismo namjere kada je potvrđeno da su suglasni sa prodajom zemljišta!).
Pravna podloga za isplatu plaća je dovršetak procjene zemljišta i potpisvanje predugovora!
Ako se to bude miniralo idemo svi pred HYPO!

Gospodine predragm pismo namjere je valjan dokument sam ako ti je sila na WC a nemaš toaletnog papira daj jednom prestani glumatati jer si odavno pročitana knjiga. Pismo namjere nikog na ništa ne obavezuje a ovo je napisano samo za obmanu radnika koji i dalje gladni čuvaju Ježićevu odnosno Linićevu imovinu. Radnici Diokija i Dine pod hitno moraju zabraniti "svoim zastupnicima" (razno raznim Mihaljevićima i Rumenovićima)da ih zastupaju i govore u njhovo ime. Čudno da se Mihaljević nije ogradio od trasparenta koji se pojavljuje u medijima prilikom njegovih izjava jer je to transparent sa blokade mosta koju je on proglašavao nelegalnom a njegov kolega izrekao čak i opasnu prijetnju prema organizatoru.


Predložili smo vrlo konkretno rješenje za isplatu svih zaostalih plaća koje se može relativno brzo realizirati iz prodaje vlastite imovine.

HEP d.d. (Zlatko Koračević) je potpisao pismo namjere i suglasio se sa PRIORITETNOM isplatom radničkih potraživanja.
Čeka se potpis HYPO banke. (nisu došli, ali treba uvažiti da su pozvani samo dan ranije, a ne vidim nekog razloga zašto nebi potpisali pismo namjere kada je potvrđeno da su suglasni sa prodajom zemljišta!).
Pravna podloga za isplatu plaća je dovršetak procjene zemljišta i potpisvanje predugovora!
Ako se to bude miniralo idemo svi pred HYPO!

Procjene su rađene prije cca 2 godine – Colliers!
Dakle procjene postoje no nisu se radile s LNG terminalom i kogeneracijom.
Vrijednosti su negdje oko onoga što je Vlada odobrila HEP-u da uzme kredit!

stalno se ovdje provlači da je firma nekakva linićeva imovina, možda sam naivna ali mi to nije jasno.

vid'la žaba...

PREDRAGM ili ti kvazi sindikalista opet govori da se strpimo,
ma bravo SINDIKALISTO,BRAVO,NEZNAMO KOGA TI ŠTITIŠ I ČIJE INTERESE,ALI RADNIKE SIGURNO NE,PA TVOJ PREDSJEDNIK N.B,TI VIŠE NE VJERUJE……OKANI SE VIŠE TRABUNJANJA…..MI OVO MI ONO…..

D O S T A J E!!!!!!!!!!


Predložili smo vrlo konkretno rješenje za isplatu svih zaostalih plaća koje se može relativno brzo realizirati iz prodaje vlastite imovine.

HEP d.d. (Zlatko Koračević) je potpisao pismo namjere i suglasio se sa PRIORITETNOM isplatom radničkih potraživanja.
Čeka se potpis HYPO banke. (nisu došli, ali treba uvažiti da su pozvani samo dan ranije, a ne vidim nekog razloga zašto nebi potpisali pismo namjere kada je potvrđeno da su suglasni sa prodajom zemljišta!).
Pravna podloga za isplatu plaća je dovršetak procjene zemljišta i potpisvanje predugovora!
Ako se to bude miniralo idemo svi pred HYPO!

Može se sve to riješiti ovaj slijedeći tjedan – zemljište je procjenjno već odavno a HEP treba SAMO prikupiti 350-400 milijuna kuna na koliko je procjenjeno i koliko traži HYPO da skine hipoteke!


zemljište je procjenjno već odavno a HEP treba SAMO prikupiti 350-400 milijuna kuna na koliko je procjenjeno i koliko traži HYPO da skine hipoteke!

HEP da dade 300-400 milja kuna za to zemljište? hahahahhaa
i opet : hahahahhahaaaaaaaaaaaa



Predložili smo vrlo konkretno rješenje za isplatu svih zaostalih plaća koje se može relativno brzo realizirati iz prodaje vlastite imovine.

HEP d.d. (Zlatko Koračević) je potpisao pismo namjere i suglasio se sa PRIORITETNOM isplatom radničkih potraživanja.
Čeka se potpis HYPO banke. (nisu došli, ali treba uvažiti da su pozvani samo dan ranije, a ne vidim nekog razloga zašto nebi potpisali pismo namjere kada je potvrđeno da su suglasni sa prodajom zemljišta!).
Pravna podloga za isplatu plaća je dovršetak procjene zemljišta i potpisvanje predugovora!
Ako se to bude miniralo idemo svi pred HYPO!

Može se sve to riješiti ovaj slijedeći tjedan – zemljište je procjenjno već odavno a HEP treba SAMO prikupiti 350-400 milijuna kuna na koliko je procjenjeno i koliko traži HYPO da skine hipoteke!

[/quote]
Dakle, stečajem HEP-a riješit isplatu plaće radnika Diokija? Dobra strategija. 😀


Predložili smo vrlo konkretno rješenje za isplatu svih zaostalih plaća koje se može relativno brzo realizirati iz prodaje vlastite imovine.

HEP d.d. (Zlatko Koračević) je potpisao pismo namjere i suglasio se sa PRIORITETNOM isplatom radničkih potraživanja.
Čeka se potpis HYPO banke. (nisu došli, ali treba uvažiti da su pozvani samo dan ranije, a ne vidim nekog razloga zašto nebi potpisali pismo namjere kada je potvrđeno da su suglasni sa prodajom zemljišta!).
Pravna podloga za isplatu plaća je dovršetak procjene zemljišta i potpisvanje predugovora!
Ako se to bude miniralo idemo svi pred HYPO!

i tih tjedan dana će brzo proći, a onda ako ne bude nekih konkretnih pomaka još uvijek stignemo napustiti postrojenja (kad bi se trebala oglasiti i EVAKUACIJA za grad Omišalj), blokirati most i ugroziti turističku sezonu. Za bilo koju od tih akcija svu odgovornost snositi će VLADA REPUBLIKE HRVATSKE !Možda onda na površinu isplivaju osobni interesi pojedinih "uglednih Političara" ! tik-tak ,tik-tak


stalno se ovdje provlači da je firma nekakva linićeva imovina, možda sam naivna ali mi to nije jasno.

Bit će kada se stvore dovoljno velike porezne obveze a to će biti nakon prodaja zemljišta na Krku i Zagrebu….kao što je rekao Linić – oko 38%!



stalno se ovdje provlači da je firma nekakva linićeva imovina, možda sam naivna ali mi to nije jasno.

Bit će kada se stvore dovoljno velike porezne obveze a to će biti nakon prodaja zemljišta na Krku i Zagrebu….kao što je rekao Linić – oko 38%!
[/quote]
MA koje ces ti zemljiste prodat u ZG? Ajde reci mi molim te?
Pogone? kome?
Nama etana u ZG nema,odnosno ne žele nam ga dati,a zasto i zbog koga pitanje je…
Na tom zemljistu ako ti nisu pogoni,mozes krumpire posadit…

p2.sem



Predložili smo vrlo konkretno rješenje za isplatu svih zaostalih plaća koje se može relativno brzo realizirati iz prodaje vlastite imovine.

HEP d.d. (Zlatko Koračević) je potpisao pismo namjere i suglasio se sa PRIORITETNOM isplatom radničkih potraživanja.
Čeka se potpis HYPO banke. (nisu došli, ali treba uvažiti da su pozvani samo dan ranije, a ne vidim nekog razloga zašto nebi potpisali pismo namjere kada je potvrđeno da su suglasni sa prodajom zemljišta!).
Pravna podloga za isplatu plaća je dovršetak procjene zemljišta i potpisvanje predugovora!
Ako se to bude miniralo idemo svi pred HYPO!

i tih tjedan dana će brzo proći, a onda ako ne bude nekih konkretnih pomaka još uvijek stignemo napustiti postrojenja (kad bi se trebala oglasiti i EVAKUACIJA za grad Omišalj), blokirati most i ugroziti turističku sezonu. Za bilo koju od tih akcija svu odgovornost snositi će VLADA REPUBLIKE HRVATSKE !Možda onda na površinu isplivaju osobni interesi pojedinih "uglednih Političara" ! tik-tak ,tik-tak
[/quote]

nemate pravo ugrožavati turističku sezonu!
ako već niste imali hrabrost do sada napustiti pogone nego čekate već 7 mjeseci dok vas nesposobnjakovići lažu i mažu, to ste sami krivi!
ljudi u turizmu od tih 2 mjeseca sezone žive i nemate im pravo oduzimati kruh iz usta! pa što mislite da blokirate most da bi ljudi krivili vladu?? NE! jedino vas bi okrivili jer od toga što ti ljudi u sezoni zarade stvorit će se nekakav kapital od kojeg će se opet i za vas otvoriti nova radna mjesta ili ćete od tog novca dobivati pomoć dok se ne snađete itd.!

Na tom zemljistu ako ti nisu pogoni,mozes krumpire posadit…

nemožeš niti to jer zemljište je toliko zagađeno da uzgajanje bilo čega nedolazi u obzir, ja osobno nebi niti živio u stanu ako se budu gradili pa sve i da mi ga daju besplatno




stalno se ovdje provlači da je firma nekakva linićeva imovina, možda sam naivna ali mi to nije jasno.

Bit će kada se stvore dovoljno velike porezne obveze a to će biti nakon prodaja zemljišta na Krku i Zagrebu….kao što je rekao Linić – oko 38%!
[/quote]
MA koje ces ti zemljiste prodat u ZG? Ajde reci mi molim te?
Pogone? kome?
Nama etana u ZG nema,odnosno ne žele nam ga dati,a zasto i zbog koga pitanje je…
Na tom zemljistu ako ti nisu pogoni,mozes krumpire posadit…
[/quote]

Samo imovina u zemljištu je ogromna!
Dina – 1 milijun m2!
KIjac – 600.000m2
Ćuf i Piros – 560.000m2
Žitnjak – 700.000m2
Na Kukuljanovu je m2 80 eura pa računaj.
I nije dakle preskupo ako HEP plati 350-400 milijuna kuna za LNG terminal.

New Report

Close