DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova jucerasnja vijesthttp://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=bbedad14-cb49-4894-8e13-4d8522c2708d je indirektan udarac na Sanadera, jer se zna da isti govori o opciji LNG na Plominu samo da bi smirio(pridobio) glasove IDS-a mada i sam zna da LNG ide na Krk.
Nadam se jos jednom istpu OMV,samo da ubrza iznosenje odluke ,naravno u medije….. [smiley2]

Molim k/p. Hvala!

P.S. A sta cu ljudi kad nemam “mostich”….sitna samja riba u ovim vodama da bih placao mostich 400kn [smiley2]

Cestitam svima koji jucer nisu prodali! Svaka cast ljudi na konjskim zivcima! Ja budala jesam, ali danas se mislim opet vratiti [smiley5]

"The essence of pleasure lies in the seeking of pleasure itself."

Dionica dioki spada u red srednjeročno najisplativijih na našem tržištu.Potencijal rasta je ogroman , samo treba biti strpljiv jer sve prije ili kasnije sjeda na svoje mjesto. Trenutni skok samo je početak dugouzlaznog trenda. Zaključak glasi: ne treba previše “dumati”, već jednom u sebi prelomiti odluku.

btw. samo jedan segment vrlo bitan: fer revalorizacijom book diokija sa oko 250 penje se na fantastičnih 1100 kn. cca


Dobro jutro svim dioničarima Kao početnica u diokievim dionicama, molim komentar …šta mislite kakva će danas biti cijena ? Hvala[smiley2]

s obzirom da se vec zna da je LNG na omislju (neovisno sto mesic mora diplomatski reci da postoje i druge opcije) treba ocekivati i daljnji rast, no isto tako treba ocekivati i da ce neki htjeti kapitalizirati dobit pa je moguce smirivanje (iako u to sumnjam)
dakle, ja ocekujem daljnji rast, za 45 min cemo saznati da li ispravno razmisljam[smiley2]
pozdrav

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

a prodavat treba kad se službeno objavi da će bit u omišlju [smiley11]
znaš onu: “ulazi na glasine, izlazi na vijesti”[smiley7]

hate red

Please k/p… placam pice onome tko stavi k/p [smiley16]

"The essence of pleasure lies in the seeking of pleasure itself."

cudo jedno kako na nasoj burzi nesto moze narast 300% zato jer ce 2012 tamo biti LNG.. nije jos 300% al bude i to skoro[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


cudo jedno kako na nasoj burzi nesto moze narast 300% zato jer ce 2012 tamo biti LNG.. nije jos 300% al bude i to skoro[smiley2]

LNG je projekt koji deeebeeeeelo nadilazi hrvatske okvire pa ne treba čuditi ni rast od 500 posto. mene jedino čudi da se to uopće ne odražava na cijenu ine koja izravno ulazi u konzorcij adria lng… i tamo će bit partner jednom eon-u, recimo… ulagači očito još nisu svjesni što će katarski ukapljeni plin donijeti energetski prilično ovisnoj europi.
a naši igrači, ina i dioki, bit će dio tog povijesnog pothvata… [smiley11]

hate red


Please k/p… placam pice onome tko stavi k/p [smiley16]

KUPNJA – DIOK-R-A
Cijena Količina
570,00 20
561,00 30
552,02 50
552,00 86
548,00 45

PRODAJA – DIOK-R-A
Cijena Količina
574,00 31
590,00 56
592,00 151
593,00 34
594,99 100

kolega, ja zaista ocekujem pice[smiley1]

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

KUPNJA – DIOK-R-A

Cijena Količina
580,00 10
570,00 20
567,00 7
565,00 140
561,00 30

PRODAJA – DIOK-R-A

Cijena Količina
590,00 21
592,00 151
593,00 34
594,99 100
595,00 104

novo stanje…

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Eto nas u blokadi.

Joj što to ne volim. [smiley5]

La vita e bella!

ode nam dioki u blokadu.
dajte, ljudi, lakše malo s poklapanjem aska, čemu žurba?

hate red

Marty Mist, nemoj previše žaliti jer na greškama se najboje uči. Bitno je da iz svega dobiješ neko dragocjeno iskustvo za daljne odluke. Mnoge godine su ispred nas i prilika će biti, ne brini. Ja sam inače ekonomist i dobro kužim stvari i kad želim nešto dobro o dionicama reći frendovima želim ih potaknuti da uče, uključe mozak i da se financijski educiraju.

jel netko zna kad izlazimo iz blokade
hvala

Kolega 777,
jel se sječaš, kojim slučajem, kada sam ti prije više mjeseci rekao da ću o prodaji razmišljati kada cijena dođe do broja iz tvog nicka???[smiley2]

E, sada sa današnjom pameti, povisujem svoj target! [smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close