DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Objasni pojam tobogana. Ako je ovo tobogan danas, onda te molim da napišeš tko te je i gdje učio o značenju riječi tobogan. Vaš link

Ma dajte ljudi. Zadnjih 8-9 mj DDJH je savršena dionica za daytrading. Ja sam to tek shvatio i u praksi krenuo provoditi u 8 mjesecu 2007.
Prije sam bio jedan od onih koji je vjerovao da će oscilacije stati sljedećom objavom nekoga novoga posla, ali ništa od toga. Dok ne uđe netko od ozbiljnih igrača i dok ne otpadnu sitni i neiskusni ovo je dionica za daytrading. Nakon što do toga dođe postajem dugoročni ulagač i u ovu dionicu. [cool]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

nebitno je to što je đuka već dulje vremena tobogan, pa ko iskoristi iskoristi svaka čast, bitno je da je to firma sa velikom prerspektivom, poput belja i kad tad doći će dan kad će rast biti jak a isplativost držanja ove dionice jača od svih day trading-a.[bye]

malo ste se zeznuli, krenulo je opet prema gore. jel ima neko cijeli omjer k/p ja vidim samo top 10 a po tome je kupnja nenormalno ojacala, vidim preko 2000 komada na kupnji a na prodaji niti 1000

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


nebitno je to što je đuka već dulje vremena tobogan, pa ko iskoristi iskoristi svaka čast, bitno je da je to firma sa velikom prerspektivom, poput belja i kad tad doći će dan kad će rast biti jak a isplativost držanja ove dionice jača od svih day trading-a.[bye]

u potpunosti se slažem s konstatacijom. ali kombinacija držanja i daytradinga je najisplativija i mislim da većina to misli[proud]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

jurij11:

nebitno je to što je đuka već dulje vremena tobogan, pa ko iskoristi iskoristi svaka čast, bitno je da je to firma sa velikom prerspektivom, poput belja i kad tad doći će dan kad će rast biti jak a isplativost držanja ove dionice jača od svih day trading-a.[bye]

u potpunosti se slažem s konstatacijom. ali kombinacija držanja i daytradinga je najisplativija i mislim da većina to misli[proud]

Kratko ročno je i to onima samo kojima uspije a dugoročno je isplativija svima. Bez uvrede, mislim da Buffet zna više od tebe. A i na svojoj koži sam se uvjerio da on bolje zna od tebe. Zbog dionica koje sam prodao a otišle 500 % gore. Njih 6,7 a tko zna koliko će još skočiti. A ja imao prihod za prošlu godinu 50%. Pozdrav!


Zašto raste Đuro Đaković holding? Tomislav Petrov tomislav.petrovatcharbusiness.hr 11.01.2008 10:25 Pročitaj komentare(1) Od početka godine cijena dionice Đuro Đaković holdinga porasla je 7,24 posto, a većinu ovogodišnjih trgovinskih dana završavala je među deset najlikvidnijih dionica. Vezane vijestiZSE: U očekivanju početka trgovanja Za buđenje likvidnosti trgovanja tom dionicom i porast cijene te dionice mogući razlog je potencijalno donošenje odluke o projektu borbeni tenk M-84. Naime, Kuvajtska vojska planira modernizirati 150 takvih tenkova i kupiti 66 dodatnih, a ukupna vrijednost tog posla iznosila bi približno 300 milijuna dolara, stoji u dnevnom izvještaju analitičarke Fime Tatjane

gospođa iz Fime naručila jedan članak Tomislavu iz business.hr [tongue]

DOKUP!

Al’ će daytraderi ovdje polomiti zube.

I love the Smell of Profits in the Morning


Al’ će daytraderi ovdje polomiti zube.

oni koji su izašli, ili ušli ?
[proud]


Al’ će daytraderi ovdje polomiti zube.

ma samo da udjem nisko, onda ce biti para i za novi gebis[wink]
jel ima netko za blok transakciju na 225kn?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Kome se trebam prijavit ak sam kupio veću količinu Đure?
Fazanu, Surli…?
Može i na PM [wink][lol]

Eto mene s vama. [cool]

Pessimism Is Your Friend


Kome se trebam prijavit ak sam kupio veću količinu Đure? Fazanu, Surli…? Može i na PM [wink][lol] Eto mene s vama. [cool]

Fazan je tajnik udruge NEDAM ISPOD 1000KN u ponedjeljak imao sijednicu ,javi se Surli za primanje u udrugu.[thumbsup]

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Kome se trebam prijavit ak sam kupio veću količinu Đure? Fazanu, Surli…? Može i na PM [wink][lol] Eto mene s vama. [cool]

njusis nesto, a?
[smiley]

jesi tuko po asku?
ja se mrcvarim po prodaji, ali skrt sam, sumnjam da ce me poklopit[cool]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close