DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolege i kolegice kakva su predviđanja za sutra ?

Ja mislim da to mora up.


Kolege i kolegice kakva su predviđanja za sutra ?

Neki će prodavati, a neki će kupovati. [smiley2]

La vita e bella!


jovica: ” Kolege i kolegice kakva su predviđanja za sutra ? ” Neki će prodavati, a neki će kupovati. [smiley2]

hvala ti puno sve sad znam.


Tko kupuje dionice , ako nema novaca ?

Pa kolegice i da sam na prosjačkom štapu i da nemam koricu kruha za pojesti , za ovu priliku bi da sam jedan od povlaštenih branitelja založio sve što imam ( bubreg recimo) i posudion novce , jer bi mi to garantiralo povrat od nekih cca 1000% u roku od mjesec dana!

Dakle kupuju dionice i oni koji si ih realno gledajući ne mogu priuštiti , dapače. A kupuju ih upravo zato da dođu do novaca.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Neko je jednom na ovom forumu napisao “ako hoćeš brzu zaradu odi na kladionicu”. To je u slučaju đure vrlo točno jer kao što vidimo cijena dionice je pala s 314 na razine od 225 što je skoro 30%, a svi pokazatelji govore o velikom prosperitetu tvrtke. Dakle logike nema (kratkoročno) – čista kladionica.
Zaključak: Kvartalna izvješća, dogovoreni poslovi nemaju nikakve veze već cijenu formira najstariji zakon ekonomije PONUDA-POTRAŽNJA jer bi u drugom slučaju cijena već dobro zahvatila 400 kn što je realnost.

[color=black][/color]

Dionice su još na HFP, Polančec (Vlada) još uvijek nije slušbeno objavio što je sa braniteljskim dionicama. Ja polako počinjem kupovati, možda ćete žaliti za ovim vremenima mislim niskim cijenama.

Nemojte samo slušati trkeljanja na forumu (uklučujući i mene) mučnite malo i svojom glavom.


Dionice su još na HFP, Polančec (Vlada) još uvijek nije slušbeno objavio što je sa braniteljskim dionicama. Ja polako počinjem kupovati, možda ćete žaliti za ovim vremenima mislim niskim cijenama.

Nemojte samo slušati trkeljanja na forumu (uklučujući i mene) mučnite malo i svojom glavom.

Kolega bolje se strpi još koji dan. Možda već sutra bude vidljiv transfer u SDA.

Inače kupnja sve slabija – prodaja nakon dugo vremena nadjačala kupnju u omjeru. cijena polako ali sigurno klizi….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

mislim da ce se branitelji jos jednom pokazati kao ljudi velikog srca.
ako nam prodaju nesto svojih dionica puno ispod 200 kn predlazem da im se digne spomenik [smiley2]

Ali ovo isčekivanje više ubija, neka daju te dionice braniteljima, neka cijena padne i na 100 kuna ako hoće ali već neka se krene sa mrtve točke. Po ovim cijenama ju ja ne prodajem i točka. A početi nadokupljivati još neću dok se to klupko ne odmota i prvi branitelji se ne pojave na burzi.

Au, ode naš djuka ne vidim gdje se to može zaustavit ako se ovako nastavi

ovo će ruknut ispod 200 a da braniteljske još nisu ni došle ,strašno ja nemrem ovo ni gledat.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Na niske grane je spala perjanica, samo bog i ljudi sa velikom maštom znaju dno

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Au, ode naš djuka ne vidim gdje se to može zaustavit ako se ovako nastavi ovo će ruknut ispod 200 a da braniteljske još nisu ni došle ,strašno ja nemrem ovo ni gledat.

sjećam te se kad se pojavio članak u vjesniku! opet ista retorika, vrištanje, drukanje, širenje panike. Ili si neka mala curica il imaš neke interese, vjerujem da je ovo drugo, a možda i oboje
[smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

New Report

Close