DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 14:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
94
4
23,40
26,80
-0,85%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne tako davno, da se malo prisjetimo

http://www.poslovni.hr/20331.aspx


Imamo DIONICE…

imam ih i ja pa se ne derem
vjerojatno jer sam ih pošteno i uz rizik platio

a te koje su podijeljene od HFP vrijede k……
ne želim nikomu zlo al barem da zapiju svih 200. 000 kn i da još odu u minus po TRG-u 20.000 kn i da nemaju za ratu stambenog kredita

pozdrav svima , … valjada krećemo ???

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Toliko nismo očajni da ih prodajemo,ne traže ist i pit.


Sa svih strana jednostavno nas vabe sa HT-om…dnevnik…dnevnik nove…dnevnik rtl-a…večernji…jutarnji…vijesti na internetu…dođite…reći ćemo vam i cijenu…uplatite…nemate love…daćemo kredit,ali ako imate love povoljnije za vas…zarada zajamčena…pa neće vas vlada za….ti…pred izbore…nema šanse… …a tjedan – dva pred upis…dobiješ lijep paket mukte…dobro dio si se obvezao dati vragu, ali dio je tvoj… …i eto…prodaj đuru kupi HT pa ćemo zaradit duplo – kaže žena, a on, koji je i Hrvatsku obranit znao od žene se ne zna branit…. SCENA 2 Kadar 3 Tu se sad pojavljujemo mi..dođite samo…želite prodati…samo dođite…pogledajte ove svežnjeve šuškavih novčanica…izvolite… Nakon buđenja samo još da je znati cijenu ?

Upravo tako.
Ima na par koji već mjesecima trubimo da je ovo najizgledniji scenarij.
Sada ćemo pomoći novim dioničarima Đure da dođu do keša kako bi kupovali THT. [smiley2]
Oni nama svoje dionice, mi njima lovu.
To je tako jednostavno i POŠTENO.
Svako dobije ono što želi. To je zkon tržišta – ponuda i potražnja.
Pritom, naravno, oni će probati dobiti što više, a mi ćemo probati dati što manje.
I po milijunti put se pokazalo osnovno pravilo – prednost ima onaj koji ima keš.

I am ready!
[smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!

Po kojoj cijeni ćemo kupovati?

ovi nespsobni jadnici iz Đure još nisu napravili FI, a ženska mi je prošli tjedan rekla da će biti prije skupštine. možeš mislit, samo kad bi ga valjda netko drugi napisao.

Uistinu je nejasno otkud se pojavio ovako veliki broj poznavatelja stanja u tvrtki DDJH. Svi jako dobro poznajete situaciju i imate pouzdane informacije o događajima u i oko ddjh, pa sam na današnjoj skupštini društva očekivao veliku raspravu o budućnosti holdinga i trenutnim događanjima, te s nestrpljenjem očekivao vijesti sa skupštine. I tako u velikom išćekivanju potrudio sam se saznati broj prijavljenih za skupštinu, te ostao potpuno zatečen kada sam čuo da prijavljenih ima ni manje ni više nego da svi stanu na jedan trosjed. Dakle postoji vrlo mali broj onih koji su ozbiljo pristupili analizi poslovanja i perspektive ovog društva pa se nameće zaključak da više od 95% onih koji pišu na temi ddjh zapravo nemaju baš puno veze s tom tvrtkom, događanja prate površno, a njihovi postovi mogu se klasificirati isključivo kao navijačka naklapanja i mlačenje prazne slame. Zbog gore navedenog pozivam sve “poznavatelje” situacije da oslobode ovu temu i tako daju prostor ljudima koji uistinu prate ovu tvrtku i imaju informacije ako takvi uopće žele pisati ovdje. Mislim da je ovaj forum zamišljen kao mjesto za razmjenu informacija, a ne razmjenu “informacija”, a pretvorio se u navijačku tribinu gdje se svi osječaju pozvanim nešto reči na temu…. Nadam se da će se uskoro pokrenuti i stvari vezano uz kažnjavanje onih koji svoje “informacije” objavljuju na forumu i tako obmanjuju investitore i potencijalne investitore, pa da se već jednom riješimo navijača i naklapača…

Siguran sam da će se sada prepoznati puno prozvanih u mom tekstu pa ih molim prije nego što mi repliciraju samo da napišu idu li na skupštinu ili ne.

zeko_ma:

ok…. ajd kad vec sve znas da su dobili reci konacno PO KOJIM UVJETIMA SU DOBILI?

pojma nemam, ali za sve one koji ne vjeruju, evo danas vijesti koja potvrđuje ono što sam jučer komentirao. btw. trenutno se na braniteljskom lokalnom tržištu nude dalje po 160 Kn

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Jučer navečer je na brodskoj TV bila izjava župana, predstavnika branitelja i nekog saborskog zastupnika u kojoj su rekli da drugi tjedan počinje upis u sda

I Believe I Can Fly ...

svima koji se nadaju da će kupovati đuru ispod 200 kn preporučujem dramu od Samuela Becketta U očekivanju Godoa (An attendant Godot).[smiley2][smiley2]


trenutno se na braniteljskom lokalnom tržištu nude dalje po 160 Kn

znaci onda ih i mi cekamo tu negdje…


Uistinu je nejasno otkud se pojavio ovako veliki broj poznavatelja stanja u tvrtki DDJH. Svi jako dobro poznajete situaciju i imate pouzdane informacije o događajima u i oko ddjh, pa sam na današnjoj skupštini društva očekivao veliku raspravu o budućnosti holdinga i trenutnim događanjima, te s nestrpljenjem očekivao vijesti sa skupštine. I tako u velikom išćekivanju potrudio sam se saznati broj prijavljenih za skupštinu, te ostao potpuno zatečen kada sam čuo da prijavljenih ima ni manje ni više nego da svi stanu na jedan trosjed. Dakle postoji vrlo mali broj onih koji su ozbiljo pristupili analizi poslovanja i perspektive ovog društva pa se nameće zaključak da više od 95% onih koji pišu na temi ddjh zapravo nemaju baš puno veze s tom tvrtkom, događanja prate površno, a njihovi postovi mogu se klasificirati isključivo kao navijačka naklapanja i mlačenje prazne slame. Zbog gore navedenog pozivam sve “poznavatelje” situacije da oslobode ovu temu i tako daju prostor ljudima koji uistinu prate ovu tvrtku i imaju informacije ako takvi uopće žele pisati ovdje. Mislim da je ovaj forum zamišljen kao mjesto za razmjenu informacija, a ne razmjenu “informacija”, a pretvorio se u navijačku tribinu gdje se svi osječaju pozvanim nešto reči na temu…. Nadam se da će se uskoro pokrenuti i stvari vezano uz kažnjavanje onih koji svoje “informacije” objavljuju na forumu i tako obmanjuju investitore i potencijalne investitore, pa da se već jednom riješimo navijača i naklapača… Siguran sam da će se sada prepoznati puno prozvanih u mom tekstu pa ih molim prije nego što mi repliciraju samo da napišu idu li na skupštinu ili ne.

SVAKA ČAST ZA OVOJ TEKST.
Eto kako čovijek napiše kratko i jasno u nekoliko rečenica sve ono što se zbiva na ovom DDJH odjelu.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close