DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istina sumnja mi je na Moff Gideona

 

joda, 08.12.2020. u 14:56

Netko nam muti vodu na 4.7. A je se nasao prodavat….

 

https://www.seebiz.eu/trzista/zagrebacka-burza-duro-dakovic-dobitnik-dana-blagi-pad-indeksa/247015

 

Ajmo Durij!!!

”Svakako su pozitivne informacije o američkim oklopnim vozilima razlog za ovakav rast.”


I autor teksta priznaje.

https://czechoslovakgroup.cz/novinka-rheinmetall-a-czechoslovak-group-podepsaly-memorandum-o-vyrobe-a-technologicke-podpore-v-oblasti-vojenskych-vozidel

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

cestitke svima onima koji su jucer izasli. Ja i dalje cekam 3,4,5 vijest koja bi to mozda pogurala na 7.5 kn. Svima nama jasno je sada da samo dobri clanci nas mogu katapultirat na tu cijenu pa da i mi izadjeno van sa svime sto imamo. Zima je tek pocela, tako da cekamo da stavimo naloge

Jedina dobra vijest bi bila da znamo što nude jedni i drugi. Još bolja bi bila da stave nalog za kupnju po njima fer vrijednosti i neka proda tko želi. Očekivao sam da će Česi potegnuti na 25% +1 ali za sada ništa.

 

Bently, 09.12.2020. u 10:05

cestitke svima onima koji su jucer izasli. Ja i dalje cekam 3,4,5 vijest koja bi to mozda pogurala na 7.5 kn. Svima nama jasno je sada da samo dobri clanci nas mogu katapultirat na tu cijenu pa da i mi izadjeno van sa svime sto imamo. Zima je tek pocela, tako da cekamo da stavimo naloge

 

radek

prica uopce nece zavrsiti na zse na nacin da cesi pocnu kopovati i mozda tako podici malo vrijednost dionice. Trenutno se pregovara iza politickih vrata i kroz neko vrijeme samo ce osvanuti novost da imaju 25, 30 ili ne znam koliko posto. Druga opcija ne postoji sada. Ipak se radi o kompaniji koju je drzava muzla do kraja sa svojim uhljebima.

bently

budući da nisu u jednakoj poziciji (domaći igrač je premrežen politički/prijateljski i ini način) očekivao sam od Čeha da će se osigurati na 25%+1 bez da moraju zavisiti od drugih dioničara. Kupnja po trenutnim cijenama stvarno je i za ĐĐ bagatelna. Kupe ga ako malo ušparaju na gorivu za svoje BH helikoptere.

 

radek

da situacija je trenutno takva s obzirom da je Bakic bio trn u oku fondovima i politikama, te je njegov potez jos jace produbio ,,politicku netrpeljivost,, u smislu da su mislili da ako on ode tj. proda da ce drzava lako odigrati igru do kraja. Karte su ponovo promjesane, voda mutna a politiki nikako ne zeli dici prste sa kompanije a da dobrano ne poentira na tome

izašao po 4.7 sa 3500 i sad na mukama dal opet ući u padu na 4.40 .. ovo je jako dobra cijena za dokup kad se zna da su Švedi iza Češke

Bravo John zaradio si za burek i pivo

 

johnwayne, 09.12.2020. u 17:34

izašao po 4.7 sa 3500 i sad na mukama dal opet ući u padu na 4.40 .. ovo je jako dobra cijena za dokup kad se zna da su Švedi iza Češke

 

@rad´ek

kazete burek no no,

ali ovi burek majstori nam mute vodu na 4.7 🙂

 

Baš netko ne da preko 4,7. već 3. put se stavlja nalog po 10.000

Ne mora znacit da neda, vec mozda netko iskusan prodaje onima koji skupljaju?

Jer vrijeme radi za njega a ne za nas male

I on je sigurno mali. Zadnji u top 10 ima 52 t kom. Više puta sam vidila da su iskusni prodavali prije porasta cijene. Nadam se da će i sad tako biti.

New Report

Close