DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ili ovaj samo navlači jer se uskoro očekuje nešto vrlo značajno??

Bently, 02.11.2020. u 22:04

Zvonar

ako u sljedecih par dana bude pad prema lipama tada je hdz donio odluku da nas razvodne i da firmu predaju Debeljaku jer samo on igra takve igre. Nadam se da do toga nece doci i da cemo smoci snage da ddjh posaljemo u stecaj nego da je predamo tzv velikim poduzetnicima tipa Debeljak!!!!!!

il stečaj il dionica na 0,5-1 kn,,,ne znaš šta je gore

@jaran

a što je bolje???

cijena vas dematira, onak, non stop 🙂

Ne znam što ste tu drugo može očekivati. Izglasano je da se gubitak od 350 mil. pokriva budućom dobiti odnosno prebaci na leđa mogućeg strateškog ulagača (to su gubici samo od zadnje dvije godine, što je sa hipotekama na svu imovinu na kojoj leže banke).

Čemu čuđenje, to će netko uzeti za sitnu lovu (razvodnjavanje) ili preuzme isto nakon stečaja.

Zašto bi netko dao više kada za oko 500 mil. na pustoj livadi sagradi novu modernu tvornicu a ne ovako krpi ruševine tvornice izgrađene za vrijeme Jugoslavije?

 

Icem

pa nek izgradi Debeljak novo pa neka radi. A ddjh neka ode u stecaj. Svi zadovoljni.

 

Podsjetimo, Uprava Grupe željela je  dobiti ‘zeleno svjetlo’ za pokriće cijelog gubitka pojednostavljenim smanjenjem temeljnog kapitala s više od 203 milijuna kuna na iznos od tek dva milijuna kuna. Time bi temeljni kapital bio podijeljen na 200.000 nematerijaliziranih redovnih dionica, a svaka bi bila nominalnog iznosa od deset kuna. No, takav plan danas im (kažu – očekivano) nije ‘prošao’. Nenad Bakić, s ostalim ‘malim dioničarima’, je bio jači.


- Skupština je odrađena prvenstveno zbog prošlogodišnjih rezultata, revizorskih izvješća, sagledavanja svega napravljenog. Sastali smo se dva mjeseca kasnije no što je to uobičajeno, a uzrok je epidemija koronavirusa. Sve je proteklo zadovoljavajuće i očekivano. Interesantno je istaknuti da je naš prijedlog da se gubitak pokrije iz kapitala, odnosno, smanjenjem kapitala odbijen od strane malih dioničara, a prihvaćen je protuprijedlog da se akumulirani gubitak pokrije dobiti budućih razdoblja. To za nas ne znači nikakve drastične promjene. U postupku smo restrukturiranja, pronalaska strateškog partnera i sve što radimo proteklih pet-šest mjeseci mora biti u skladu sa smjernicama Europske unije. – kazao je Hrvoje Kekez, predsjednik Uprave Đ.Đ. Grupe, naglasivši da je pozitivno što su ovime mali dioničari i država potaknuti na dijalog.

iCem, 03.11.2020. u 15:57

Ne znam što ste tu drugo može očekivati. Izglasano je da se gubitak od 350 mil. pokriva budućom dobiti odnosno prebaci na leđa mogućeg strateškog ulagača (to su gubici samo od zadnje dvije godine, što je sa hipotekama na svu imovinu na kojoj leže banke).

Čemu čuđenje, to će netko uzeti za sitnu lovu (razvodnjavanje) ili preuzme isto nakon stečaja.

Zašto bi netko dao više kada za oko 500 mil. na pustoj livadi sagradi novu modernu tvornicu a ne ovako krpi ruševine tvornice izgrađene za vrijeme Jugoslavije?

slažem se..ili će “kupac” ući unutra nakon što se debelo razvodni sadašnji kapital/dionice ili će sačekati da sve ode u stečaj pa kupiti kao stečajnu masu jer nema nikakve logike da netko plati stotine milijuna kuna za pokriće tuđih gubitaka i postane vlasnik prastarih postrojenja! ta ideja nije prošla niti kod Uljanika koji je imao fantastičnu lokaciju uz more koja je preduvjet za brodogradnju,a kamoli da bi kod DDJH koja ima proizvodnju kakva se realno može pokrenuti bilo gdje u Hrvatskoj.

Veselim se danu kad će ovi koji mogu pokrenuti proizvodnju bilo gdje u Hrvatskoj pokrenuti recimo jedan mali biznis koji ne treba puno iskusnih inžinjera, majstora, financijaša i slično.  Just do it tovarish! Ni IKEA ormar ne sklapaš sam.

Debeljak je ionako jako sposoban/podoban/ za pokretanje novog posla. Da ne vidi on ovdje ludu kombinaciju ne bi ni prismrdio ovdje. Ali i takodjer da hdz i hns nisu putem svojih predsjednika uprava pokrali kompaniju stvari bi bile potpuno drugacije. Sadasnji predsjednik ionako je nesposoban za bilo sto da uradi jer je politicki zarobljenik vlade.

@radek

ne znam za tebe, ali ja sam si sam postavljao pločice, montirao većinu namještaja, radio zidove od knaufa, montirao utičnice i slične jednostavnije stvari sa strujom, postavljao štokove i vrata,  montirao sanitarije u kupaonici itd….

Bently, 04.11.2020. u 10:44

Debeljak je ionako jako sposoban/podoban/ za pokretanje novog posla. Da ne vidi on ovdje ludu kombinaciju ne bi ni prismrdio ovdje.

 

debeljak pokušava ući na isti način kao što je pokušavao i u uljanik-da država preuzme na sebe sve kredite i gubitke pa da on dobije clean start. naravno da su ga odbili jer bi to bilo protuzakonito i uljanik je zbog toga završio u stečaju pa ej isto za očekivati i kod đure đakovića

 

Dobil Debeljak vritnjaka pa odmah cijena iznad 4 kune

samo vi pišite kolega Bentily!.

nije za zgorega ponavljati ove činjenice. Nek si naprave novoga Duru iz temelja ako imaju znanja i para za takvu egzibiciju.

 

Ovo je trenutno najbolja dionica za trejdanje. Dok se bude znalo sto ce biti sa Ddjh,a proci ce podosta vremena, moci ce se vise puta istrejdati.

Vec sam dva puta istrejdao, i opet danas kupio.

Lijepo je netko potegao po asku pred kraj trgovanja u petak.

New Report

Close