DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mediji se ispuhali, i nema vise pokrica za bajke o poslu stoljeca.
ako je na ovoj razini cijena max dostignuta na 44 kn s potporom medija, tada ako se i dobije posao stoljeca i neka bude ponovo duplo veca eventualan skok bio bi 80-100 kn.
I to je to, jer ne znam kako bi inace cijena otisla na 1300 kn kako predvidja jedan od vecih investitora.

Evo javio se stručnjak[emo_smijeh].A što se tiče 1300 kn., nisam nigdje vidio da to netko predviđa , barem u dogledno vrijeme[emo_zacudjen]

Goldman17.05.2014., 16:06
DDJH je dobio Veliki posao. To je bio ovaj sa transporterima od Patrie.

2006-2007 kada se pregovaralo o tome, tko ce prodati oklopnjake Hrvatskoj, DDJH je bio u deal-u sa Patriom pa se ocekivao taj veliki posao. Austrijanci su bili manje pozeljni tada. Na kraju je DDJH i dobio taj posao.
Na DDJH sam tada zaradio mozda i 300-400% i izasao na 250Kn (sto namjerno – sto igrom slucaja).

Uz neku vrlo grubu projekciju (vise se ne sjecam tocno): npr. prihodi od cca 1+ mlrd godisnje i neku profitabilnost od 5-10% bi dali cijenu dionice od 200 do 400kn.

Ja sam tada otisao drugim putevima, a kad sam vidio da oni na 1mlrd kuna imaju profit od 2-3 milijuna (0.2-0.3%) bilo je jasno da tu nema NIKAKVE perspektive. Ako sa poslom iz snova ne mozes NISTA zaraditi, onda ces vrlo brzo propasti. Ovdje je to bilo vise nego ocito.

Price o remontu arapskih i bliskoistocnih tenkova i sl. su kao remont i modernizacija bicikla u vojne svrhe i o tome se prica vec 10 godina – i uvijek nista.

Blogerove usporedbe DDJH i ERNT su bile u najmanju ruku nebulozne sto sam mu na jednom od 2-3 komentara i napisao.
DDJH je kompanija koja radi poslove vrlo niske dodane vrijednosti i takvu kompaniju mozes “stvoriti” u svakom gradu u svijetu. Mo’s misliti varenja, tokarenja i lijevanja dijelove za teretne vagone – radi se isto kao i prije 100 godina.

A ovo o modernizaciji tenkova je sam stavljanje norveske, svicarske ili americke opreme na jugo tenkove projektirane prije 30 godina.

:thumbsup:

Suludo je da su ljudi spremni uloziti u nesto bez da potrose bar sat vremena pa usporede doticnu firmu s slicnom na razvijenijim trzistima pa pogledaju koje su moguce marze u doticnim poslovima,a i same valuacije puno bolje odrazavaju realno stanje na razvijenim trzistima.

Npr. vec sam spominjao Oskosh Crop. (OSK) koji je od onda narastao izmedju 100-200% dok je Djuro pao oko 60%…uglavnom oni rade s profitnom marzom od samo 4% iako nisu varionica kao Djuro vec imaju i svoju tehnologiju.

Ocekivati da Djuro s bilo kojim manadjmentom na ovome svijetu moze ostvariti preko 2% je samo za Alise u zemlji cudesa….a s upravom postavljenom od drzave i 0.2% je odlican rezultat.

Investitor od 500 komada ddjh a ne zna za tu inf.
Evo vam malo pa proucavajte i trazite.
Pa tko normalan moze to izrec da ce ddjh prestic ernt??????


Investitor od 500 komada ddjh a ne zna za tu inf.
Evo vam malo pa proucavajte i trazite.
Pa tko normalan moze to izrec da ce ddjh prestic ernt??????

Kao prvo trebali ste na onih 500 kom. dodat još jednu nulu [emo_namigusa], a kao drugo zašto neko ne bi mogao izreći da će Ddjh prestići Ernt ali sve u svoje vrijeme, ima vremena.

Vaš link …
Jos jedan ugovorčić….

2.44 mil kn.
Ajmo bit ozbiljni. Postujem vas link, ali sve je to kikiriki naspram 1000 dusa zeljnih svojih placa.


2.44 mil kn.
Ajmo bit ozbiljni. Postujem vas link, ali sve je to kikiriki naspram 1000 dusa zeljnih svojih placa.

A koliko vi imate komada Ddjh ,ako se može znati?

Ima 100 komada negativnih komentara


Ima 100 komada negativnih komentara

[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

NB prodao 12.800 komada
Zarada 256.000 kn

Obogatio se, nema sta…

New Report

Close