DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.06.2024. u 13:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,20
1.485
64
22,20
26,20
7,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


U dokapu mozes uzeti i do 3 puta vise dionica nego sto si imao na dan utvrdivanja prava.

a tko ti kaže da će biti ddjh-r-A? možda budu ddjh-r-B kao što je bilo nedavno kod DLKV čijih dionica nakon dokapa uopće nema na burzi! tko će se od malih uopće usuditi riskirati novce u dokapu ako nije siguran da će dobiti r-A dionice i da će njima uopće moći trgovati na burzi?
zato sam uvjeren da će 95% upisati insticuionalni ulagači kojima je svejedno hoće li biti r-A ili r-B jer i tako te dionice neće prodavati na ZSE…

Ignore: KressoM, delux

Jos se xy nije ocitovao glede ovoga a ovo je bilo najaavljivano na sva zvona. Mozda doista podigne cijenu opet pisanjem i dodatnim ulazom….



U dokapu mozes uzeti i do 3 puta vise dionica nego sto si imao na dan utvrdivanja prava.

a tko ti kaže da će biti ddjh-r-A?
[/quote]

Kaze Prospekt.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Isao danas u Zg banku u St. I naravno problemi. Uzeo broj, dosao na red, djelatnica na zalost ne zna postupak, pricekajte kod kolege… Konacno docekao red kod kolege, on zna za ddjh, ali jos nisu dobili cijenu po kojoj ce ici dokapitalizacija. Zove, trazi, i konacno dobije potvrdu da ide po 20kn. Dolazi i druga kolegica koja u isto vrijeme ima klijenta koji je dosao za ddjh, i raspitiva se kod kolege kako ide postupak i koja je cijena. Vjerojatno sam ja bio prvi u St 🙂

Postupak ide:
donesete osobnu, i oib, u sustavu vide za koliko dionica imate pravo prvenstva i mozete i uplatiti svu kolicinu ili samo dio dionica s pravom prvenstva. Takodjer se moze izvrsiti uplata i za vecu kolicinu od one za koju imate pravo prvenstva.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Naravno da ne mogu biti iste dionice. Dionice dlkv su 16 kn što je 60 % više od dokapitaliziranih. Ekvivalent ddjh je 32 kn.


Isao danas u Zg banku u St. I naravno problemi. Uzeo broj, dosao na red, djelatnica na zalost ne zna postupak, pricekajte kod kolege… Konacno docekao red kod kolege, on zna za ddjh, ali jos nisu dobili cijenu po kojoj ce ici dokapitalizacija. Zove, trazi, i konacno dobije potvrdu da ide po 20kn. Dolazi i druga kolegica koja u isto vrijeme ima klijenta koji je dosao za ddjh, i raspitiva se kod kolege kako ide postupak i koja je cijena. Vjerojatno sam ja bio prvi u St 🙂

Postupak ide:
donesete osobnu, i oib, u sustavu vide za koliko dionica imate pravo prvenstva i mozete i uplatiti svu kolicinu ili samo dio dionica s pravom prvenstva. Takodjer se moze izvrsiti uplata i za vecu kolicinu od one za koju imate pravo prvenstva.


isto sam prošao za DLKV-R-B, tek u Savskoj su nešto znali i riješili, inače bankari, ako nema nigdje na vidiku kamata, uopće se ne potrude nešto znati




U dokapu mozes uzeti i do 3 puta vise dionica nego sto si imao na dan utvrdivanja prava.

a tko ti kaže da će biti ddjh-r-A?
[/quote]

Kaze Prospekt.
[/quote]

PA ne mislis valjda da je netko procitao prospekt pa onda dosao ovdje komentirati? Puno je jednostavnije baljezgat, nego nesto argumentirano reci.

Lijepo Vas ovdje filuju na 25% višoj cijeni. A kada Vas dovoljno nafiluju onda ide novi zaron.[emo_palacg]

Cijena je određena na 20 kuna,zašto kupovati skuplje kad će po 20 bit koliko hoćete.[emo_bijesan]




U dokapu mozes uzeti i do 3 puta vise dionica nego sto si imao na dan utvrdivanja prava.

a tko ti kaže da će biti ddjh-r-A?
[/quote]

Kaze Prospekt.
[/quote]

i u DLKV su se kleli u prospekt i tvrdili da će biti r-A, a na kraju je ispalo r-B… [emo_smijeh]

Ignore: KressoM, delux

Ovaj što prodaje 4600 kom. po 25,75 ako ih uspije prodat slobodno ode do banke i uplati skoro pa 6000 novih po 20.

Odbijanac?

New Report

Close