DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 13:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,46
469
20
23,40
26,60
-3,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


https://vlada.gov.hr/vijesti/sjednica-vlade-republike-hrvatske-16530/16530

Nešto se događa, ima li tko konkretnih informacija?

"9. Prijedlog odluke o izmjeni Odluke o davanju državnih jamstava Hrvatskoj banci za obnovu i razvitak ili drugim poslovnim bankama u zemlji i/ili inozemstvu za izravno dugoročno zaduženje društva Đuro Đaković Specijalna vozila d.d., Slavonski Brod"


ima ima..produžili su jamstvo sa 7 na 12 godina jer ovi nemaju za biber a kamoli vraćanje kredita..treba samo čitati

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Azerbajđanci su već bili u Đuri i prošli kolovoz:
Vaš link …



https://vlada.gov.hr/vijesti/sjednica-vlade-republike-hrvatske-16530/16530

Nešto se događa, ima li tko konkretnih informacija?

"9. Prijedlog odluke o izmjeni Odluke o davanju državnih jamstava Hrvatskoj banci za obnovu i razvitak ili drugim poslovnim bankama u zemlji i/ili inozemstvu za izravno dugoročno zaduženje društva Đuro Đaković Specijalna vozila d.d., Slavonski Brod"


ima ima..produžili su jamstvo sa 7 na 12 godina jer ovi nemaju za biber a kamoli vraćanje kredita..treba samo čitati
[/quote]
Pa onda bi bilo valjda jamstvo za Đuru u kompletu ,a ne samo za Đuru Đaković Specijalna vozila

Ministar Hasanov i njegovi suradnici pozvani su i na ovogodišnju izložbu vojne opreme ASDA-u u Splitu.
Vaš link …

Azerbajđanci su već bili u Đuri i prošli kolovoz
Zelim se nadovezat:
Postoji velika mogucnost da
Azerbajdan ide u shopping postoje 3 razloga:
RUSIJA,RUSIJA I RUSJA
,
,

Samo da to s Azerima ne bude kao s DIOKIjem…

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Pa ima smisla to s Azerbejbeđanom. Jel ako ih Rusi napadnu DDJH im može isporučiti oko 150 oklopnjaka u roku 2 tjedna. On to stalno drži na lageru za ovakve slučajeve

Ako je jucer trgovano ovom dionicm blizu 400000 kom sto je 10puta vise nego zadjih dana,postje kupci koji su kupovali na 35,xx,imala je rast do 7,xx%…..naravno da je moj fokus na njoj.
Zasto je Kolinda primila jednog zamjenika A.vojske na razgovor”lobiranje za našu vojnu industriju”!
Jeste se pitali koje vrste tenkova i oklopnih vozila ima A.vojska?-100%ruska proizvodnja…..a sta je remontom?
Amerikaci poslali su 3000 vojnika i Arbrams tenkove u Baltic,Rusi nuklearne rakete
Na poluotok Krim,Rusi su izasli iz pakta o naoruzavanju….sada se nekupuju krafne nego oruzje.

Nema mogućeg scenarija i potencijalnog kupca koji nije spomenut,tu ili na blogu.Netko neiformiran bi pomislio kako Đuro vlada svjetskim tržištem oružja.Impresivno za firmu koja nije nikad prodala ni jedan transporter(RH ne računam)a samo za remont tenkova pregovaraju već 10 godina.

"Only dead fish swim with the stream"


Ako je jucer trgovano ovom dionicm blizu 400000 kom sto je 10puta vise nego zadjih dana,postje kupci koji su kupovali na 35,xx,imala je rast do 7,xx%…..naravno da je moj fokus na njoj.
Zasto je Kolinda primila jednog zamjenika A.vojske na razgovor"lobiranje za našu vojnu industriju"!
Jeste se pitali koje vrste tenkova i oklopnih vozila ima A.vojska?-100%ruska proizvodnja…..a sta je remontom?
Amerikaci poslali su 3000 vojnika i Arbrams tenkove u Baltic,Rusi nuklearne rakete
Na poluotok Krim,Rusi su izasli iz pakta o naoruzavanju….sada se nekupuju krafne nego oruzje.
Ti kao da prizivaš rat,vjeruj mi da se tamo ozbiljno zarati kao što ti navodiš nebi imao Đuro kome prodavati vozila.

Patria had their amphibious variant AMV on show at IDEX with a BMP-3 turret fitted to show what they can do. Furthermore their vehicle has been sold to Malaysia and South Africa, which are building some vehicles locally, and so Patria can expect to be competitive.
Vaš link …

Vaš link …

zadnjih dana kupuje se za ozbiljno, uskoro opet preko 40 kn? [emo_smijesak]

Ignore: KressoM, delux


Vaš link …

Zahtjev je od 23.05.2014. CERP inace otpusta po nominali. A nominala se od tada znacajno smanjila. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

… bit će neka skora objava o dobrom poslu (što netko već zna), čim cijena ozbiljno raste …

New Report

Close