DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nitko ne komentira izvjesce DDJh,imate na zse,dobit 2 q 4,171 miliona u odnosu na prošlu godinu kada je imao gubitak 13 miliona..lijepo..

no..mora se priznati da lkri ima dobit 139 milja..tamo sam potrošio zadnju lovu….

ne znam po čemu je ovo dobar izvještaj, ajde neka netko od uvaženih stručnjaka elaborira

Uprava, hoćemo dobit, veću dobit…
Ovi rade samo da se radi. Ovakva firma mora ostvarivati od 30 do 50 mil dobiti.

Ej "DJURO ZNALCI" .. Prije mjesec dana sam vam ovdje pisao da treba prodati kad je bilo 52 kn i ući u Duhane na istoj cijeni ..

Ja sam ušao – 1800 Djure za 1460 Duhana , kako vam se to čini ? [wink]

Čini mi se da su Duvani malo bolje odradili od vašeg miljenika koji muku muči radi 2 do 4 % svaki tjedan … Gledam vas, kakve sve gluposti trkeljate, pa gledam njega, kako se muči da jedva nešto malo podigne to predstečajno gubitaško poduzeće i sve mi žao dođe ..

A onda pogledam Duhane, njihov zdrav rast sa moje kupovne cijene 55,17 do stotke , i mislim si – došlo vrijeme da se rastajemo ljudi ..

Jer vaša dionica će od danas lagano prema dolje a Duvani lagano prema gore kako stvari stoje …

Eto, prije toga još jedna korekcija – DDJH pozitivna u padu, Duvanima negativna u rastu pa nemojte poslije reći da vam nisam na vrijeme javio šta da učinite [wink]

Kressho


Kvartal: Prihodi 235 miliona, dobit jedva preko 4..
Polugodiste: 360 miliona prihoda, 0.4 miliona dobit 🙁

Mislim sta reci na to :-(((

Kao sto rekoh, neka se konzulitraju s ekipom u ADPL kako se radi posao.

Pa zar nije vidljivo kolika su sredstva utrpana u zalihe?
Nije li to i logično s obzirom na ugovorene poslove.
Dragi moji ovo je avion !!!


ne znam po čemu je ovo dobar izvještaj, ajde neka netko od uvaženih stručnjaka elaborira

Pa svi su očekivali minus i rasprodaju braniteljskih dionica.


Ej "DJURO ZNALCI" .. Prije mjesec dana sam vam ovdje pisao da treba prodati kad je bilo 52 kn i ući u Duhane na istoj cijeni ..

Ja sam ušao – 1800 Djure za 1460 Duhana , kako vam se to čini ? [wink]
……

EVO što ste pisali prije mjesec dana:
"Zašto kupovati DDJH po 60 kn kada možete npr KABA-u po 80 koja ima po toj cijeni još mnogo prostora za rast, a nema šanse da više ikada padne ispod 75 ako i to ?
"
danas: KABA=75, DDJH=70

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Kvartal: Prihodi 235 miliona, dobit jedva preko 4..
Polugodiste: 360 miliona prihoda, 0.4 miliona dobit 🙁

Mislim sta reci na to :-(((

Kao sto rekoh, neka se konzulitraju s ekipom u ADPL kako se radi posao.

Pa zar nije vidljivo kolika su sredstva utrpana u zalihe?
Nije li to i logično s obzirom na ugovorene poslove.
Dragi moji ovo je avion !!!
[/quote]
ovo je avion, ali bez goriva

Zašto je ovo poraslo 100% ja se pitam poslije ovoga što vidim.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

@plejboj

koji si ti tenkre

Plejboj,

ne smijem napisati što si ti.
Ali ljudi, pretpostavljam, znaju što hoću reći.


Dragi moji ovo je avion !!!


ovo je avion, ali bez goriva
[/quote]

Ovo je avion sa puno goriva, ali piloti imaju problem poletjeti.

Nije problem u avionu, nego u pilotima.. izgleda da im treba jako duga zaletna pista…


Zašto je ovo poraslo 100% ja se pitam poslije ovoga što vidim.

Zato jer Đuro više nije u gubitku čak 50 milijuna KUna, sada je samo 45 milijuna Kuna [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Zašto je ovo poraslo 100% ja se pitam poslije ovoga što vidim.

Zato jer Đuro više nije u gubitku čak 50 milijuna KUna, sada je samo 45 milijuna Kuna [lol]
[/quote]

pa što ste dali lorisu 1, napisao je istinu [yawn]

Evo za promjenu vijesti iz friškog tiska. Malo su se požurili, tko zna kako će Ddjh danas zaključiti dan. Vaš link [sealed]

Navodi u tekstu su isključivo osobni stavovi autora

New Report

Close