DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/06/09/0688006.html
Jadan čovjek,sretno mu bilo i da doživi mirovinu.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.




Na DDJH se to već jednom dogodilo – vidjeti graf – 4.mj. 2008 . – isto ugovor s JANAF-om, isto gradnja spremnika, isto skoro 200 miliona težak posao, isto 50 % rast dionice pred medijsku objavu posla – i zatim gadan, strmoglav pad koji se zaustavio tek na četvrtini cijene godinu, dvije poslije

Koliko je npr. Crobex pao u tom istom razdoblju?
[/quote]

Nevažno, svaka dionica je sada priča za sebe, posebno ako govorio o hiper zaduženim poduzećima koja posluju s gubicima, Činjenica da moji postovi unatoč relevantnim informacijama nestaju kao od šale, dok se Peyine gluposti (Peyo – član foruma koji je pisao da će VIRO na 1000 začas pred dva mjeseca, nakon čega je VIRO pao na 25 %) objavljuju bez cenzure govori dovoljno..
A i današnji promet.
Vidi se iz aviona da je prošla baba s kolačima, tržište je odradilo sve dobre vijesti a ponajviše Inside posla s JANAF-om koji se pri 50kn pretvorio u javnu tajnu i pogurao dionicu još 10 kn više nego je trebala ići, čak i 15, i sada će se mučiti ovdje još par dana prije nego se vrati na neku normalnu razinu.
1 cijeli Book za kompaniju koja je zadužena za 60 % svoje imovine (ako procjeni imovine možemo uopće vjerovati s obzirom na Djurinu zastrajelu tehnologiju i alate) i nosi 70 miliona gubitaka na svojim leđima, je previše. A čak i da nije, sumnjam da je itko dovoljno lud da vjeruje da zaduženi DDJH zbog dva poslića od ukupno 40 miliona eura PROMETA – NE PROFITA, može vrijediti 1.5 book , dok na ZSE ima dionica koje se daju kupiti na 0.25 do 0.5 booka a zaduženja praktički ni nemaju, te posluju sa dobiti.
SLDM, FNVC, HRDH …
NAJVAŽNIJE – istovremeno s povećanjem broja dionica kod XY-a, nestalo je preko 80 000 dionica skrbničkog ZABA-e i HYPOa
Pametnome dovoljno.
A glupi su ionako rođeni za navlakuše i kupuju nakon što se svi pametnjakovići po njima istresu istovremeno uzimajući od 25 do 50 % čistog profita.
Eto, tako će možda biti i ovdje.
Puno sreće vama koji kupujete sad prije ozbiljnog pada [wink]
[/quote]

koja je po vama fair cijena za ddjh?
hvala

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Kliring@Plejboj

Tebi u inat?

[thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Novo stanje , dokupljuje broj 5 , neznam više koliko , nisam gledao jučer.
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1.
HZMO
660.000 20,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
MINISTARSTVO FINANCIJA
609.578 18,83 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
REPUBLIKA HRVATSKA
217.286 6,71 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
PBZ D.D.
210.430 6,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5.
BAKIĆ NENAD
122.776 3,79 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU
104.771 3,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1)
47.020 1,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
8.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ZIF BREZA-INVEST D.D.
22.567 0,70 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.
15.443 0,48 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
14.843 0,46 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 62,55

Stanje na dan 09.06.2011.

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1.
HZMO
660.000 20,39 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
MINISTARSTVO FINANCIJA
609.578 18,83 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
REPUBLIKA HRVATSKA
217.286 6,71 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
PBZ D.D.
210.430 6,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5.
BAKIĆ NENAD
128.276 3,96 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU
104.771 3,24 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1)
47.020 1,45 Osnovni račun SLAVONSKI BROD, HRVATSKA
8.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ZIF BREZA-INVEST D.D.
22.567 0,70 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
9.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
14.843 0,46 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.
13.443 0,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 62,66

Broj 5 + 5500 dionica
broj 10 – 2000 dionica ( pao sa 9. na 10. mjesto )





Samo graf, malo je 68 kn za target 5-ce, ide to puno višlje !!

g. Mrgude – opet ste fulali totalno prazan gol – zato što trava nije zelena ili pokošena?
[/quote]
Ovdje se nema što komentirati, pisao sam o valu (v) koji slijedi a sada se radi val (iV) ako Vam to nije jasno, imate u Vodnjanu čini mi se nekakav tečaj 13 -17 pa se prijavite, možda budete davali konkretnije i pametnije odgovore, a ne ovako brzoplete i nesuvislo pisati. Ako stvarno neznate ništa o valovima, EWT-u, uzmite knjigu i tamo lijepo imate nacrtano, ne morate znati čak ni čitati !!
[/quote]

Jedini val koji se ovdje sprema je onaj plimni koji će potopiti sve sdašnje kupce i ostaviti ih na grubom kamenju oseke koja će ovdje zatim uslijediti ..
Vama još uvijek nije jasno da kupujete dionice kompanije koja broji preko 400 miliona kuna dugova i posluje s milionskim gubicima, točnije 70ak miliona kuna prenesenih gubitaka, a vrijedi jedva 600 miliona ako uracunamo amortizaciju , možda ni toliko …
Odite malo do Slavonskog Broda i razgledajte pogone i imovinu ako vam dozvole, nema govora da ništa od toga nije izgubilo na vrijednosti unatrag 3 godine, to je nemoguce…
Sveukupno ostaje par ugovorenih poslova na koje ce DDJH opet napraviti 120 % rashoda – jer i dalje isti ljudi tamo prave posao i sjede u Upravi, i cca 120 miliona kuna vrijednosti. Podijelimo li to sa brojem dionica jedva 36 kn po dionici, možda 38.
A vi plaćate 60 ?? i očekujete 90 ???

Pa jeste li vi normalni ljudi uopće ..

JEDAN ARGUMENT ZA RAST DDJH u minusu 470 000 000 kuna na 2 BOOKA ? ?

Jedan molim lijepo – ima netko ?
[/quote]

Nije bitno što govori, nego tko govori! [undecid]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Molio bih kolegu Mrguda – do koje razine ide korekcija?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Molio bih kolegu Mrguda – do koje razine ide korekcija?

Radnici upisuju velike količine po 30 kn ovih tjedana.
Ja imam mišljenje slično kolegi Mrgudu.
Splitski škver i DDJH nije velika razlika, a država izlazi i ostavlja radnicima vlasništvo.
Ugovorila im dva posla, Janaf, u procesu žalbe, i Patria, upitni udio u ukupnom ugovoru,
a da ne spominjem još i mister XY.


Molio bih kolegu Mrguda – do koje razine ide korekcija?

Ovako bi to prijatelju trebalo izgledati, samo nemoj gledati gornji target, može biti i višlji i niži, ali kako se šuška po Brodu, mogao bi biti puno višlji,, vidjet će se ovih predstoječih dana, navodno neki novi posli (mislim da gosp Peyo zna nešto više o tome), u svakom slučaju ĐĐ ide po peti val… !!

I very much love INGRA !!

Nema potrebe za panikom. Pa ako i radnici i broj 5 budu vecinski vlasnici, to je super kombinacija


Nema potrebe za panikom. Pa ako i radnici i broj 5 budu vecinski vlasnici, to je super kombinacija

Je, taman bi nam to trebalo, da nas Mister XY poludio od miliona izgubljenih na DKVS , FNVC , DDJH itd, skupa s pobunjenim radnicima , frustriranim od dugogodišnjeg nerada i ljenčarenja (hej, nekako je moralo nastati 70 miliona kuna gubitaka) napadne Patrijinim oklopnjacima i to usred Zagreba …

Ovo me sve više podsjeća na Super Hero stripčine, jedna likčina pokušava preuzeti tvornicu oružja, radnici su s njime, hej a gdje je Super Heroj koji će srušiti podivljalog Djuru nakon toga ?

Plejboj [wink]

P.S.
Još uvijek nikome nije jasno šta se ovdje desilo a ?

Famozni ZABA skrbnički vam je istresao 56 000 DJure a HYPO još 28 000 u posljednih par mjeseci. Relano, Mister XY je znalački digao cijenu 50 % a dokupio svega 10ak tisuća dionica.

A kolko je plaćao DDJH prije krize [cool]

Kressho

I ponavljam…nije bitno što govori nego tko govori.

"Jednom davno" sam pratio savjete kolege plejboja, a sada jedino mogu pljuvati po njima.

Ne kažem da se nije stvorila euforija oko ove dionice, ali da li ste primjetili da je plejboj jedini od ekipe sa foruma izašao iz te dionice i samim time jedini koji pljuje po toj dionici?

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Joj kolega Plejboj, nemate pojma koliko ste u krivu. Barem duplo:-).I hvala ovom što se bio postavio sa 2000 kom na 61,50,a i ovim što su mi danas prodavali na 61,3x. Jedino ovaj što me stalno maltretirao sa svojih 403 kom-pa šta sad ne kupiš kad ti se nudi nego smo se natjeravali do 62?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

I sorry ovome na 61,50-zaista bih Vam sve pokupio ali jednostavno nemam više niti lipe na računu,malo me zeznilo ulaganje u nekretninu.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


I ponavljam…nije bitno što govori nego tko govori.

"Jednom davno" sam pratio savjete kolege plejboja, a sada jedino mogu pljuvati po njima.

Ne kažem da se nije stvorila euforija oko ove dionice, ali da li ste primjetili da je plejboj jedini od ekipe sa foruma izašao iz te dionice i samim time jedini koji pljuje po toj dionici?

Ja ne pljujem već pišem ako nisi primjetio. I sve što pišem je argumentirano za razliku od vaših beskrupoloznih drukova ULTRA PRESKUPOG DDJH prema gore iako ste svjesni da za to nit ima više šanse nit ima razloga.
Posao s JANAF-om je ne samo uračunat, već i preračunat u sdašnjoj cijeni. Pa zar doista vjerujete da su ljudi tolko glupi da će kupovati DDJH po 60 i više kn koji vrijedi jedva 40ak, i to ni dva tjedna nakon što je bio 38 kn, samo zbog jednog sklopljenog posla koji ne pokriva ni pola Djurinog dugovanja.. ??
Da ne pričamo o tome kako DDJH ima tradiciju poslovanja s gubicima u desecima miliona (vidjeti izvješća) i da je barem 66 % vjerojatnost da će i posao s JNAF-om pretvoriti u gubitke …
Ja i dalje ne vidim ovdje niti jedan suvisao argument za kupovanje DDJH na 1 BOOK Value – na temelju čega možemo očekivati da DDJH poraste na 1.5 BOOK VALUE ?

Kressho



I ponavljam…nije bitno što govori nego tko govori.

"Jednom davno" sam pratio savjete kolege plejboja, a sada jedino mogu pljuvati po njima.

Ne kažem da se nije stvorila euforija oko ove dionice, ali da li ste primjetili da je plejboj jedini od ekipe sa foruma izašao iz te dionice i samim time jedini koji pljuje po toj dionici?

Ja ne pljujem već pišem ako nisi primjetio. I sve što pišem je argumentirano za razliku od vaših beskrupoloznih drukova ULTRA PRESKUPOG DDJH prema gore iako ste svjesni da za to nit ima više šanse nit ima razloga.
Posao s JANAF-om je ne samo uračunat, već i preračunat u sdašnjoj cijeni. Pa zar doista vjerujete da su ljudi tolko glupi da će kupovati DDJH po 60 i više kn koji vrijedi jedva 40ak, i to ni dva tjedna nakon što je bio 38 kn, samo zbog jednog sklopljenog posla koji ne pokriva ni pola Djurinog dugovanja.. ??
Da ne pričamo o tome kako DDJH ima tradiciju poslovanja s gubicima u desecima miliona (vidjeti izvješća) i da je barem 66 % vjerojatnost da će i posao s JNAF-om pretvoriti u gubitke …
Ja i dalje ne vidim ovdje niti jedan suvisao argument za kupovanje DDJH na 1 BOOK Value – na temelju čega možemo očekivati da DDJH poraste na 1.5 BOOK VALUE ?

[/quote]
Dosadan si ko pro…Daj oladi malo od Đure.Podsječaš me na jednog s foruma kodnog imena Pacovka. Taj je prije koji 2 do 3 mjeseca toliko crnio dionicu ADPL kao ti Đuru ovih dana.Više nepiše,nadam se da ćeš i ti prestati.

New Report

Close