DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nego dok se ovo kocenje cijene nastavlja, da malo racunamo:

Koliko ono dodje jedan BOV? 2 miliona eura jel?

Kolika je dobit DDJH po BOVu? Recimo u najgorem slucaju 1%.. sumnjam da je manje od toga.

Za 50 komada na godinu, godisnja dobit od BOVa, u najgorem slucaju, je milion eura.

E sad, kolike su prave brojke, nadam se da netko zna. Negdje davno prije par godina bila je ovdje na forumu brojka da je zarada DDJH po BOVu 2 miliona kuna, no to mi je definitivno previse.

Ima netko konkretnije informacije?

Da ne znam kako loše upravljačko tijelo tvrtke je…nije valjda da idu sa maržom ispod 5%?

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

ZANIMLJIVO!!! [thumbsup]

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=01&nav_id=503437

Tadić je, precizirajući na kojim bi projektima tri države mogle da sarađuju, rekao da je remont tenkova u Kuvajtu samo jedna od mogućnosti, a da veliki potencijali postoje u oblasti prehrambene i građevinske industrije.

ŽIVOT JE LIJEP!

I još malo isrkcavanje za kraj, tek toliko do završimo na najnižoj današnjoj…… [sad]

Izgleda da ovdje nema rasta dok se ne riješi ovo pitanje INE…..
sramota je da je cijelo trziste talac jedne dionice….. [angry]

Ne sikiraj se zbog ine.Fond za kojeg se nezna ko je i dalje smije kupovati do mile volje,jer ne radi ništa protuzakonito.I držat će ih sve za muda do ulaska u Eu,jer tada sve mora na bubanj.U EU,nema takvih zakona,a ako ih i ima za INU je gotovo.A u svakom slučaju tih preostalih 2% ĆE SE PLAĆATI ZLATOM.Zato ako se bojite Ine zaboravite.Ako je samo to razlog današnjeg crobi minusa onda ljudi slabo razmišljaju.Sve šta je na burzi je na prodaju,i to je legalno.
Još samo nešta ,da li ste gledali bid na ini?Pa samo bi lud čovjek prodao 3 puta jeftinije dionicu.Oni koji nisu prodali neće ju ni dirati,a oni koji kupuju morat će dati puno više nego do sada.

peyo

Nadam se da će ovaj iskrcaj, štopanje rasta ili što li već završiti prije nego se potroše sve dobre vijesti koje su realni okidači za rast gjure… Valjda neće potrošiti i Janafove rezervoare…
Opet, uvijek su tu neki vagoni… [smiley]

http://www.jutarnji.hr/nakon-njemacke-i-gripen-nam-nudi-avione-na-dar/935685/

General Josip Lucić od danas je u mirovini. Nakon 21 godine boravka u Oružanim snagama Lucić odlazi iz vojske. Prema planu, trebao je postati savjetnik za oklop u Holdingu “Đuro Đaković”, no nakon što je Upravi iznio uvjete, njegovo imenovanje je upitno. Lucić traži 10 tisuća kuna plaće, automobil, ured, poslovnu karticu. U upravi te državne tvrtke šokirani su, a i premijerka se neugodno iznenadila. No Lucić se već uživio u ulogu savjetnika. Na vojnom sajmu u Splitu nije se micao sa štanda “Đure Đakovića”.

Zamisli ti Luciča, on bi ovo, on bi ono, pa nismo na placu.
Neke dogovori proviziju po sklopljenom poslu ako je tako siguran u sebe, tako to rade sposobni u pravim firmama.

Nadam se da uprava neće popustiti!

ŽIVOT JE LIJEP!

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/srbijanski-mediji-modernizacija-tenkova-izgledan-posao-za-srbiju%2c-sloveniju-i-hrvatsku,108812.html

Pa još Patria i hrpa toga drugog…, a cijena pada…

Mislim, tko god da izlazi pri kraju je pa mu više nije bitno koliko ruši dionicu, čak mu je i drago da što više padne…

Pozdrav!

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

ZANIMLJIVO…
http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/sutanovac-najavio-potpis-na-remont-kuvajtskih-tenkova-83399.php

BEOGRAD – Srbija će sledeće sedmice potpisati sporazum o saradnji u oblasti odbrane sa Kuvajtom, najavio je ministar odbrane Dragan Šutanovac, uz napomenu da će to omogućiti remont tenkova koji su ranije prodati toj zemlji.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

ŽIVOT JE LIJEP!

A kaj je s Božinovićem?


ZANIMLJIVO…
http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/sutanovac-najavio-potpis-na-remont-kuvajtskih-tenkova-83399.php

BEOGRAD – Srbija će sledeće sedmice potpisati sporazum o saradnji u oblasti odbrane sa Kuvajtom, najavio je ministar odbrane Dragan Šutanovac, uz napomenu da će to omogućiti remont tenkova koji su ranije prodati toj zemlji.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

ŽIVOT JE LIJEP!

Ako ovo one odvede dionicu u pozitivnu blokadu onda ne znam sto ce…:-/

Super vijest… [thumbsup]x1000

Ako ovo one odvede dionicu u pozitivnu blokadu onda ne znam sto ce…:-/

još neko vrijeme ništa od toga…previše je malih ulagača ušlo unutra koji jedva čekaju da poraste 1-2 kune pa da iskrcaju jedno 100.000 komada koje su kupili prošli tjedan…zato samo treba strpljenja, vijesti su dobre,ali ne treba bez veze lupati po prodaji. to su mali napravili neki dan i došli na 46 kn, pa je opet jučer završilo na 41,xx….zato pamet u glavu i sačekati trejdere da im popuste živci i da se iskipaju (imam DDJH i čekam bolje dane)

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

Kolega erman slažem se sa vama,i to je u praksi uvijek tako,ali ovaj puta i mali znaju da se u roku tjedan dva razbistruje voda oko đure i da đura kreće u let.Trenutno jedina dionica koja ima sigurnu lansirnu rampu za let do 100.Previše je odličnih vijesti i još fali potpisan sporazum sa Janafom,i to je to.A i ovaj pad je bio uzrokovan špekulacijama oko INE.Sve naše vlade prvo prodale ,a sad vode bitku za povrat.Ne možeš biti pošten i heben.To ti je kao da prodaš svoj stan i odeš u podstanare,jedno vrijeme živiš ko car,potrošiš lovu i onda propadaš.Jer si naučio lijepo živjeti,a ne možeš zaraditi da bi lijepo živio.Ovih 2% je suho zlato i ne bi me čudilo da cijena prijeđe 5000.Jer kod ulaska u EU tih2% vrijedit će 10 puta više,bez obzira na stvarnu cijenu dionice.A trenutno šta je na stolu ponuđeno je i ko ima love kupuje šta hoće,i to sasvim legalno.Fantomski fond-pa svi znamo da kupuje za MOL.

peyo

eto ga….idemo u kuvajt!

Vaš link

Sve 5, međutim nigdje nije spomenut ddjh….znam da se Kuvajt već dugo dvoumio između Srbije i Hrvatske, nije vrag da smo otpali…pitao sam već gdje je Božinović da nejde u Kuvajt?


Sve 5, međutim nigdje nije spomenut ddjh….znam da se Kuvajt već dugo dvoumio između Srbije i Hrvatske, nije vrag da smo otpali…pitao sam već gdje je Božinović da nejde u Kuvajt?

Kolega ispadaš smiješan, jadan…šta si možda prodao!?
Ako neće Đuro, a tko će u Hrvatskoj modernizirati tenkove, možda Međimurska trikotaža???

Konkretne stvari:
Vagoni
ugovor sa Patriom
remont za Kuvajt

Da imamo i gubitak od 50 milja u 2010.

Vjerujem da je stanje i budućnost DDJH sada i prije godinu dana 100 : 1!!!
Da se razumijemo, imam dionice DDJH i ne želim ispasti druker, al neki ovdje samo traže dlaku u jajetu, a dlake nema. Pa nije valjda da bi bilo bolje da nema dogovora sa Patriom, ili možda bi, ne znam, zakljućite sami.

ŽIVOT JE LIJEP!

New Report

Close