DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 09:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,26
233
10
23,40
26,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja vjerujem da neće pasti na tu razinu

ha ha ha ha haha

dobar si ….

I love the Smell of Profits in the Morning

a poslije blokada obično bude odbijanac.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Ja vjerujem da neće pasti na tu razinu

ha ha ha ha haha

dobar si ….
[/quote]

See you later operater !

Krenuli prodavat ovi što su jučer kupovali, počelo je liparenje

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

Pokazatelj koliko su ljudi uplašeni sa svime što se događa, danas ulovit 10 posto puna šaka brade [kiss]

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

Da, da hvala svim dobrim dušama koje su prodavale jučer. Od ponedeljka Crobex dionica, pa će da vidimo…

Molio bi gospodina Samodola da razmisli o prijedlogu da i sutra burza bude otvorena:-)
Americki futures govori da se rapsodija nastavlja , sp500 trenutno 3.37% plus

sta ste navalili sad odjednom na kupnju? pa bit će po 60 … ili možda po 160 … ko će ga više znati [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Kako je naš Đuro dobro potegnuo, najjače od svih. Svaka nam čast. I čestitam onima koji su jučer kupovali. Nažalost nisam među njima.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

ajmo teraj bandu …

ako tko vidi paifa neka ga meni ostavi …

nemoj da mi neki medo ostane … pali i ruši sve …

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja nisam prodavao na 85, pa neću ni sada. Nisam (nažalost) prodavao ni kad je bilo 255:)

Hell is Empty and all the Devils are Here


I čestitam onima koji su jučer kupovali. Nažalost nisam među njima.

nažalost nisam ni ja jer su mi se od pustog ponavljanja katastrofalnog pada na 60 stvarno počele priviđati te cifre…Barem nisam prodavao … zato sam barem kupio neke svoje stare uzdanice (da ne bude cijeli portfelj u đuri [lol] ) koje su me jednako tako danas razveselile…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close