Dalić: Da država nije intervenirala sada bi zbog Agrokora imali val od 73 stečaja

Naslovnica Forum Komentari članaka Dalić: Da država nije intervenirala sada bi zbog Agrokora imali val od 73 stečaja

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tako je, mINISRTICE i pod (ostaloga ) vLADE.
I nikada ništa niste niti posumljali, a niti znali o tome?
Ja to znam već desetak godina.
A nisam došao dalje od maličkoog šefa

Da Zločinačka organizacija, nije napravila kriminalnu pretvorbu,

danas bi naša burza cvijetala, i ne bi se Hrvatska crvenjela pred svijetom!


Ovako ce biti jedan veliki spori stecaj kad se sve urusi….najgore moguce. Ramljak je nesposoban…Dalicka ce biti kriva jer ga je ona odabrala (tko zna zasto?).

Oni jesu svi nesposobni ali nitko neće biti za ništa kriv, kao što niti sada nije nitko za ništa kriv. A država, politička vrhuška i sve sile famoznih regulatornih agencija su sve ovo prvo izrodili i s vremenom pretvorili u gigantski sistemski rizik. Nitko sada nije kriv, nitko ništa ne zna, svi su najbolje radili svoj posao (treba im sada dati još ljudi i veće plaće pa da budu još bolji) i tako…

Romel, 12.04.2017. u 10:27
Da država nije intervenirala sada bi zbog Agrokora imali val od 73 stečaja

Unatoč tome , Todex svaki dan po -20%

karamarko je pao u aferi konzultantica u kojoj je njegova supruga pružala PR usluge lobistu Mola, dakle mogući indirektan utjecaj zainteresirane strane

a Plenković je direktno okružen ministrima koji su do grla upetljani, što direktno, kao ministar Marić, insajder sa neupitnom odgovornošću za najveću gospodarsku krizu u novijoj Hr povijesti i indirektno, ministrica Dalić koja se javno slikava i tera zahebanciju sa Zaherom, do nedavnim predsjednikom uprave konzuma i članom uprave agrokor akoji je kao zaslužni vojnik umirovljen na poziciju podpredsjednika HGK

pa ljudi moji, ova premošćena hadezejova vlada sa plenkovićem na čelu, od cijele države rade retardirane kretene i još se pri tome dobro zabavljaju!?

ja bi to sve rasjerao, i sazvao nove izbore pa kako god ispalo

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

I meni se cini da trebaju novi izbori, cim prije. Zatim sanirati i nacionalizirati ledo, zvzd i jamnicu, i ostalo. Dovesti A3 ili nekog slicnog da sanira i upravlja. Ni slucajno niti jednog polupismenog Hrvata ili ” ekonomistu ” u uoravljacke strukture.Sanirane firme prodati. Cim prije.

Status Quo: Roll Over Lay Down


jmz, 13.04.2017. u 07:27
Da država nije intervenirala sada bi zbog Agrokora imali val od 73 stečaja

Unatoč tome , Todex svaki dan po -20%
[/quote]
Ovako biraju kupca u stečaju, Kod odabira cijena nije važna nego opet podobnost, samo je pitanje tko sad određuje podobnost, vlada ili netko jači.

Da država nije intervenirala zadnjih 20 godina danas bi imali normalnu državu.

Nije bolest sve što boli

New Report

Close