CROS (Croatia osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CROS (Croatia osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Croatia osiguranje je predstavilo novu digitalnu platformu Koreqt koja pojednostavljuje, digitalizira i čini proces usporedbe i odabira proizvoda lakšim i ugodnijim, a svojim partnerima omogućuje priliku za brži rast i razvoj njihovog poslovanja.

Croatia osiguranje d.d., tržišni i digitalni osigurateljni lider, prati najnovije trendove te aktivno potiče digitalnu transformaciju poslovanja, a platformom Koreqt korsinicima će ponuditi najbolje ponude s tržišta.

„E-commerce je brzo rastuća industrija u kojoj ima još puno prostora za bolje korisničko iskustvo. S obzirom na činjenicu da imamo izvrstan tim koji je izuzetno uspješno implementirao i vodi digitalne projekte u osiguranju, vrijeme je da naše znanje prenesemo i na druge industrije.“, rekao je Davor Tomašković, predsjednik Uprave Croatia osiguranja.

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/53523

morao sam jos jednom ovdje pogledati jer mi nesto nije jasno, sad mi je jos nejasnije… ovdje je divka 150 eur a gledam pala je 300 eur nakonex div daya… sad me zanima tko je ovdje lud?? Masovno se skupljalo po 1300… jel ja ovdje nes propustam?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

NaBiduAsku, 11.03.2024. u 09:56

morao sam jos jednom ovdje pogledati jer mi nesto nije jasno, sad mi je jos nejasnije… ovdje je divka 150 eur a gledam pala je 300 eur nakonex div daya… sad me zanima tko je ovdje lud?? Masovno se skupljalo po 1300… jel ja ovdje nes propustam?

 

Najbolje fora je što neki od onih koji su i skupljali po 1200 (u najboljem) i 1300 (u najgorem slučaju) sad prodaju skoro po 1000.

Ako se nije trejdalo, a hvala Bogu – bilo je i toga,

koji je onda bio smisao kupovine zbog dividende ako se ta zarada odmah baci i jos napravi minus ?

NaBiduAsku, 11.03.2024. u 09:56

morao sam jos jednom ovdje pogledati jer mi nesto nije jasno, sad mi je jos nejasnije… ovdje je divka 150 eur a gledam pala je 300 eur nakonex div daya… sad me zanima tko je ovdje lud?? Masovno se skupljalo po 1300… jel ja ovdje nes propustam?

 

sve je potpuno jasno! prije objave divke oba papira su tavorila oko 900 eura. dobiješ divku 150 i 100-150 eura plusa po dionici nego li prije dva mjeseca!!

randopph, 15.03.2024. u 15:07

 





NaBiduAsku, 11.03.2024. u 09:56



 

morao sam jos jednom ovdje pogledati jer mi nesto nije jasno, sad mi je jos nejasnije… ovdje je divka 150 eur a gledam pala je 300 eur nakonex div daya… sad me zanima tko je ovdje lud?? Masovno se skupljalo po 1300… jel ja ovdje nes propustam?

 



 

 

sve je potpuno jasno! prije objave divke oba papira su tavorila oko 900 eura. dobiješ divku 150 i 100-150 eura plusa po dionici nego li prije dva mjeseca!!

 

Potpuno je jasno jedino da je to ZSE pa nema nikakve logike. Da je prije par dana bila dobra za 1300-150dividende=1150, a sad za 1000, to može biti jasno samo ZSE logici…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Barem je jeftinija za kupit, sta je tu lose….

randopph, 15.03.2024. u 15:07

 





NaBiduAsku, 11.03.2024. u 09:56



 

morao sam jos jednom ovdje pogledati jer mi nesto nije jasno, sad mi je jos nejasnije… ovdje je divka 150 eur a gledam pala je 300 eur nakonex div daya… sad me zanima tko je ovdje lud?? Masovno se skupljalo po 1300… jel ja ovdje nes propustam?

 



 

 

sve je potpuno jasno! prije objave divke oba papira su tavorila oko 900 eura. dobiješ divku 150 i 100-150 eura plusa po dionici nego li prije dva mjeseca!!

ma razumijem i tu logiku ali najveci prometi su bili na 1300 eur… svi ti kupci su u finom minusu sada… priznajem ja sam ulazio u par navrata nakon ex div daya i prosjek mi je 1080… i ja sam u minusu 😀

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Kako izgleda……uskoro prema 800. 🙁

Kupnju riješiti

eto me na nuli… uz dokup na 1010

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close