Crodux Energetika gradi elektranu vrijednu više od 450 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Crodux Energetika gradi elektranu vrijednu više od 450 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Enron

Je li netko zna ko je radio projektnu dokumentaciju za ovu elektranu?

Prvi put cujem za ovo, a znam jako puno projektanata.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@Twixer – projektna dokumentacija još uvijek nije dovršena, lokacijska dozvola očekuje se tek potkraj godine, piše u članku. Inače je lijepo što znaš puno projektanata. [emo_smijeh]


Enron

odlična paralela[emo_palacg]



@Twixer
– projektna dokumentacija još uvijek nije dovršena, lokacijska dozvola očekuje se tek potkraj godine, piše u članku. Inače je lijepo što znaš puno projektanata. [emo_smijeh]

Ne samo da je lijepo nego je i korisno poznavati ljude iz struke. Inace bih mogao povjerovati u ove drukove po forumu po poceti kupovati dionice firmi koje ili nista ne rade ili ne rade nista profitabilno.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


….Inace bih mogao povjerovati u ove drukove po forumu po poceti kupovati dionice firmi koje ili nista ne rade ili ne rade nista profitabilno.

Kako te nije sram ovako nesto izjavit. Takvih na ovome forumu nema.Ovdje su ti sve znalci i ljudi od struke.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ravel d.o.o. je jedan od projektanata!

Treba imati m…a za sva ulaganja u koja Čermak ulazi jer to bi i Abramovic promislio prije nego bi se odlučio…benzinske,Dioki,ovo…i sam je rekao da ni stolica u kojoj sjedi nije njegova

kad je natječaj za izvođača radova?

New Report

Close