Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Naslovnica Forum Komentari članaka Cigarete i alkohol poskupit će za 50 posto?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ne pijem..ne pušim…… boli me briga ….za cijene tih proizvoda..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dakle luksuz ce biti popiti alkohol.
Ministar je ocito poremecen u glavi jer ovo nije Norveska da su place 60.000 kn mjesecno.
Sram ga bilo. Vjerovatno ga se i majka odrekla. Polutan.
Unistit ce cijelu industriju,ovo malo sto je ostalo.
Prazne kavane, zatvaranje masu firmi,bijes gradjana…eto kako se gube izbori.
Jer ovaj narod je bar mogao piti. Sad ni to.


Demižon imaš dobru genetiku ako ti uz intezivno pušenje nisu ispali zubi do 40-e godine.
Ali pazi sigurno od 45 godine počinju se lomiti zubi, a onda ispadati. Pripremi lovu za implantate ako imaš
dobre kosti čeljusti mogu ti i ja to sredit. Pošalji ct ili barem rdg panoramski.

***evo nudim ti okladu za 1000€ da imam sve svoje zdrave zube, jedan kutnjak mi se otkrhnuo u 22 godini kad sam boksao skrhala mi ga je ona zaštitna guma, nekad je bila plastična, a ne gumena, trebalo se zagristi i to je popravljeno cirkonskim vrhom i to je sve… pive otvaram zubima, meso nikad prokrvarilo, a pušim samo 3 do maksimalno kad je neka fešta 5 cigareta dnevno, cigareta od duhana, a ne smeće s kioska…javi mi na privat broj moba, dofuraj se u Vž, popijemo karton Hacker Pschora koji ću otvarat zubima, makar je čep ko na zimnici…ak ne uspijem dam ti 1000€, ak uspijem ti meni… cugu i klopu ja plaćam, fufice na tvoj račun

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

;)))

Zubno meso ne krvari ako je uobičajena upotreba zubnog konca, ali malo nije nikakav problem.
Zubni konac neobično je važno koristiti kod svakog pranja i zgodno
je pakiran, stvar navike. Odlična navika za zube, bez konca zubi nisu čisti.

I ne štedjeti na tome, kupiti kvalitetniji da sad ne reklamiram ima i okus mentola.
Što da ti kažem…ne otvaraj boce zubima za sitan novac


Država mi pušačima morala barem dvostruko naplaćivati doprinose za zdravstveno osiguranje i ne bi trebala pokrivati troškove zubara. Po zubima se lako vidi tko je pušač, a zubi se od dima cigareta raspadaju.

10 kn više po kutiji cigareta je odlična mjera za početak. Istodobno treba uvesti zatvorske i rigorozne
kazne za šverc cigareta. Oduzimanje stanova, poslovnih prostora i automobila koje služe za šverc duhana, uz obavezan zatvor od najmanje 3 do najviše 10 godina za prijestupnike.

Ajmo uvest privatno zdravstvo, svako placa sebi to je najpostenije.


ne pijem..ne pušim…… boli me briga ….za cijene tih proizvoda..

Provlem je sto ne razmijes da gubimo sve slobode. Sljedeci porez ce zahvatiti tebe, a netko ce rec da ga nije briga.



ne pijem..ne pušim…… boli me briga ….za cijene tih proizvoda..

Provlem je sto ne razmijes da gubimo sve slobode. Sljedeci porez ce zahvatiti tebe, a netko ce rec da ga nije briga.
[/quote]

kakve hebene slobode?!? čovjek se po vlastitom izboru truje, razboljeva se i stvara dodatne velike troškove zdravstvenom sustavu kojih ne bi bilo da čovjek ne puši, ne pije žestice i ne ždere hranu punu brzih ugljikohidrata! tko se želi trovati znajući da će to dovesti do povećanih troškova njegovog liječenja, taj i treba dodatno plaćati kroz oporezivanje njegovih štetnih poroka! zašto bismo svi mi solidarno plaćali liječenje onih koji uništavaju tijelo vlastitim izborom za unošenje turbo štetnih poroka, a industrija koja to proizvodi trpala lovu u džep?
ovo je jedan od rijetko pametnih prijedloga protiv kojeg su naravno konzumenti cigareta i žestica!!!!

Privatizirajmo zdravstvo, nek svatko placa sam sebi. Najpostenije. Ako ce netko pit i pusit nek to radi, to je njegovo osobno pravo. I nek sam sebi placa zdravstvo, i svoje eventualne grijehe. Ali ga placajte i vi sami sebi.

Privatno zdravstvo ce osigurati i manje liste cekanja. Odnosno odmah cete doci na red. Samo privatizacija moze prekinuti ubacivanje u rupu bez dna.

I kad uvedu nove poreze, opet ce nedostajati love za javno zdravstvo, koje je katastrofa, duge liste cekanja, lijecnik te pogleda kao zadnju krpu, itd.

Vlado Šeks mora se ozbiljno usprotiviti ovom prijedlogu i pod cijenu smjene ministra, ionako nije za ništa, niti pije, niti puši, samo blefira, o ministarluku veze nema

New Report

Close