Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MM ima tehničkih problema

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Fino se srebrno odbilo od gornje linije. Sad cekam na popravni ispit iz shorta ako probije donju.

Nafta mi se jos drzi uspravno.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Bit ce tu mozda ipak longa na srebru.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

evo naftice malo nazad. ostavit cu je preko noci.

sad bi bilo dobro da jos malo padne pa da pocne kupiti stop-losove onih na nafti long 🙂

nedostaje mi inverter i njegovi euforicni komentari…. sve long, sve u nebo.

di je danas? i on na godisnjem?


evo naftice malo nazad. ostavit cu je preko noci.

sad bi bilo dobro da jos malo padne pa da pocne kupiti stop-losove onih na nafti long 🙂


A tako bi ti meni smjestio? 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


nedostaje mi inverter i njegovi euforicni komentari…. sve long, sve u nebo.

di je danas? i on na godisnjem?


Ja kad odem na godisnji tek onda krece prava trgovina.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

@therion

hahaha zar si u longu naftici?



@therion

hahaha zar si u longu naftici?


Yes. Target 108.2, stop-loss 105.6

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.




@therion

hahaha zar si u longu naftici?


Yes. Target 108.2, stop-loss 105.6

[/quote]

🙂 nakon dugo vremena smo na suprotnim stranama 🙂

Stop-loss nikad. Ne rabim to. Tj da budem tocniji. Stop-los…pucanje.

Target nikad. Aj da budem i tu precizniji…dugorocni investitor…. o targetu mozemo pricati kad padne ispod 90 🙂


🙂 nakon dugo vremena smo na suprotnim stranama 🙂

Stop-loss nikad. Ne rabim to. Tj da budem tocniji. Stop-los…pucanje.

Target nikad. Aj da budem i tu precizniji…dugorocni investitor…. o targetu mozemo pricati kad padne ispod 90 🙂


Dobar stop-loss = pucanje samo ako je iz tehničke perspektive screw-up. Da ne postanem duuugoročni investitor. Na poluzi 1:100 to nije preporučljivo.
Target = veća vjerojatnost da će nešto biti dostignuto, a da ne propustiš ako se nakon toga okrene.
Trailing stop = ako ne dođe do targeta, da ne izgubiš sve od zarade.

Ja volim akciju i avakodnevno trgovanje. Ali samo po obrascima, ništa odoka.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

@therion

A ja sam se do sad puuuuno puta uvjerio da nisam napravio gresku sa ulazom….to je rijetko.

Nego sa preranim izlazom puno puta.
I plan mi je to promijeniti.

New Report

Close