Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad smo kod vukova…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@Caccone

Isto i ja vidim, samo bez tih paralela.

Udaraju svi indexi redom na weeklyu i dailyu u gornji bollinger istovremeno, i SPX nema kuda preko 1460 ili tako otp. kao niti DAX preko 7660 i većina indexa ima taj plafon već tu, dok je down potencijal dobar. Retroaktivno ovo je radilo kao dobar švicarski sat.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

treba imat puno zivaca za raditi na certifikatima…
i da…Delux vam dobro kaze…stop loss majka svih majka
nemozes gledat svaki dan…npr…ja sam uletio prije 3-4 radna dana sa jos koliko sam imao…
i sad cekam…i prodajem kada pada barem 7 radnih dana
i to je to…
Lp i ugodan dan svima..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Sad je sasvim vidljivo svima da DAX ide još oho ho gore,a isto tako i SP500.
Dolari se tiskaju i vrijede sve manje, burza samo prati inflaciju.
Stoga ide još UP UP.

domach1984@ pa di je taj rast dolara koji si najavio ..pobogu ? ja ga vidim jako jako nisko u 2013 god

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Može neki INFO, gdje pucaju shortevi??? Koja je to razina DAX-a????

@Inverter

Imam pravo na pogrešku?

Osim toga duga je 2013, znas i sam.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


@Inverter

Imam pravo na pogrešku?

Osim toga duga je 2013, znas i sam.

imas…euro .dolar target 1.41-1.42 ,,a kolko ce tada biti dax ,,to neznamo..ali sigurno vise nego sada…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

euro/dolar:…ako sada završava 5 val od 1 proizlazi da u narednom periodu slijedi pad eura. Ja samo razmišljm i pišem….

LP

Ovo nije preporuka za trgovanje na FX tržištu.

"Istina je neotkrivena laž"

još samo 90 bodova i puca nam certifikat

idu li na izbijanje ili ne, tko će noćas prenoćiti u certifikatu ?

vidim jutros je promet na daxu visok, za razliku od jučer, a zadnja cijena prije pucanja je 19,5 Kuna ( +/- 1% )s polugom 31 .

da ovo je vec jaaako blizu. 1,3 % do pucanja.

cudi me da nitko ne prodaje long sad kad je vec tako podosta narastao DAX.

ipak se tu zaradilo tko je unutra.

ili se ceka prva naznaka silazne putanje pa onda iskrcavanje?


još samo 90 bodova i puca nam certifikat

idu li na izbijanje ili ne, tko će noćas prenoćiti u certifikatu ?


kolega bez veze razmišljate o nekoj teoriji urote jer oni u frankfurtu i neznaju za vaše certifikate na kojima ste u krajnju ruku mogli biti i long. svatko tko se malo u ovo razumije reći će vam da jedan lot šorta promašen za 200 pipseva vrijedi više nego svi vaši certifikati zajedno. ja sam sklon prvi posumnjati u neku urotu ali je ovde nema i erste je pik zibner u takvoj igri.

who dares, wins



još samo 90 bodova i puca nam certifikat

idu li na izbijanje ili ne, tko će noćas prenoćiti u certifikatu ?


kolega bez veze razmišljate o nekoj teoriji urote jer oni u frankfurtu i neznaju za vaše certifikate na kojima ste u krajnju ruku mogli biti i long. svatko tko se malo u ovo razumije reći će vam da jedan lot šorta promašen za 200 pipseva vrijedi više nego svi vaši certifikati zajedno. ja sam sklon prvi posumnjati u neku urotu ali je ovde nema i erste je pik zibner u takvoj igri.
[/quote]

e sada nakon ovog objašnjenja stvarno sam miran da je sve čisto [emo_smijeh]
srećom to se samo u povijesti dešavalo i u literaturi ostalo zapisano kao uspomena [emo_smijeh]

btw, već sam napisao da Erste je ovdje samo skrbnik

kolega Verdi

kada ste tako jako dobro upućeni možemo li dobiti relevantne podatke kao :
1. Čiji je kapital u pozadini certifikata za jugoistočnu Europu koji posluje preko Erste banke iz Austrije ?
2. Koliko je plaćeno certifikata i kojih u ovom trenutku u cijeloj Europi, da vidimo odnos ?
3. Koliko dionica DAX-a imaju u portfelju ovi iz točke 1 ?

New Report

Close