Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ok…dobar pull back

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Inverter @ Slažem se… očekivao sam da će DAX prije udariti gore u 7480… no izgleda da od toga ništa danas.

ja osobno mislim da se nesto kuha da se umjetno odrzava visoko uz dosta nisku likvidnost kako bi gazde mogle izaci na vrijeme

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

ekipa navalila na biturbo decki svaka cast zato treba imati m.da poluga preko 12

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


ekipa navalila na biturbo decki svaka cast zato treba imati m.da poluga preko 12

Hvala [emo_palacg]

+10% za 3 sata [emo_cool]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


ekipa navalila na biturbo decki svaka cast zato treba imati m.da poluga preko 12

Imam još malo za iskrcati… ajde Švabe[emo_smijeh]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

evo ga …. ja kapitaliziro[emo_ooooo]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Kako profitabilan dan danas..Rjesio se 1000komada nafte oko 100kn i kupih 1000komada SDX1 oko 45kn (mogo sam malo i pricekat al ajde) i 1000komada SDX po 82…Tko kaze da se ne moze zaraditi na ovim certifikatima samo treba cekati “ocite” stvari.

...

7335!
što sam rekao, kad probije 7400 ubrzat će pad [emo_palacg]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

zlato short, da ili ne? dolar na 81$

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

možda bolje ne zbog Grka [emo_vrtimise]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Kako profitabilan dan danas..Rjesio se 1000komada nafte oko 100kn i kupih 1000komada SDX1 oko 45kn (mogo sam malo i pricekat al ajde) i 1000komada SDX po 82…Tko kaze da se ne moze zaraditi na ovim certifikatima samo treba cekati "ocite" stvari.

to više nije slučajno, to je znanje, svaka čast !

New Report

Close