CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Napokon!
Sjela dividenda (još u petak) za 2011.god.
24 kn za jednu dionicu CEBA-P

Jeste im ove godine posebno slali podatke o žiro računu, ili su to imali od prošle godine?
Pitam jer meni još nije sjelo, pa ne znam trebam li im možda opet poslati broj računa.
[/quote]

Imaju od prošle godine..meni su na tekući isplatili, ne na žiro, pa provjeri tamo..




Napokon!
Sjela dividenda (još u petak) za 2011.god.
24 kn za jednu dionicu CEBA-P

Jeste im ove godine posebno slali podatke o žiro računu, ili su to imali od prošle godine?
Pitam jer meni još nije sjelo, pa ne znam trebam li im možda opet poslati broj računa.
[/quote]

Imaju od prošle godine..meni su na tekući isplatili, ne na žiro, pa provjeri tamo..
[/quote]

Nažalost nema ništa ni na rekućem ni na žiro računu. Ne znam ima li to veze s bankom u kojoj je rečun otvoren. Inače mi dan-dva ne znači ništa, ali sve ovo sa Cebom je frustrirajuće i ništa me ne čudi.





Napokon!
Sjela dividenda (još u petak) za 2011.god.
24 kn za jednu dionicu CEBA-P

Jeste im ove godine posebno slali podatke o žiro računu, ili su to imali od prošle godine?
Pitam jer meni još nije sjelo, pa ne znam trebam li im možda opet poslati broj računa.
[/quote]

Imaju od prošle godine..meni su na tekući isplatili, ne na žiro, pa provjeri tamo..
[/quote]

Nažalost nema ništa ni na rekućem ni na žiro računu. Ne znam ima li to veze s bankom u kojoj je rečun otvoren. Inače mi dan-dva ne znači ništa, ali sve ovo sa Cebom je frustrirajuće i ništa me ne čudi.
[/quote]

Malo čudno, koja god da je banka već bi sjelo. Da li si dobio dopis od CEBA-a prošli tjedan poštom kojim najavljuju isplatu dividende i gdje navode brojeve tvojih računa koje imaju? Ako nisi onda kao da te nemaju u sustavu..






Napokon!
Sjela dividenda (još u petak) za 2011.god.
24 kn za jednu dionicu CEBA-P

Jeste im ove godine posebno slali podatke o žiro računu, ili su to imali od prošle godine?
Pitam jer meni još nije sjelo, pa ne znam trebam li im možda opet poslati broj računa.
[/quote]

Imaju od prošle godine..meni su na tekući isplatili, ne na žiro, pa provjeri tamo..
[/quote]

Nažalost nema ništa ni na rekućem ni na žiro računu. Ne znam ima li to veze s bankom u kojoj je rečun otvoren. Inače mi dan-dva ne znači ništa, ali sve ovo sa Cebom je frustrirajuće i ništa me ne čudi.
[/quote]

Malo čudno, koja god da je banka već bi sjelo. Da li si dobio dopis od CEBA-a prošli tjedan poštom kojim najavljuju isplatu dividende i gdje navode brojeve tvojih računa koje imaju? Ako nisi onda kao da te nemaju u sustavu..
[/quote]

Ne, ništa nisam dobio. Postoji li neki kontakt u Cebi na koji se možemo obratiti?

Centar banka
Kontakt. skljajic@centarbanka.hr
zmihica@centarbanka.hr
fax: 01/4803 493

DIXI

Hvala puno!

Koliko panike koda imate nekoliko tisuća dionica!!!![emo_smijeh]

Vaš link …[/url]

Za nas koji smo “zaglavili” s nekim sredstvima u ovoj dionici..izgleda jedini spas bi bio da i fondovi i “gazda” odluce sve to rasprodat i prepustit preuzimanje nekoj drugoj banci jer od ovih njihovih spajanja..razdvajanja…prebijanja..malo vajde.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Za nas koji smo "zaglavili" s nekim sredstvima u ovoj dionici..izgleda jedini spas bi bio da i fondovi i "gazda" odluce sve to rasprodat i prepustit preuzimanje nekoj drugoj banci jer od ovih njihovih spajanja..razdvajanja…prebijanja..malo vajde.

Pozdrav

I ja sam mislio da iza ti fondova postoji struka a ono tamo sami lešinari koji znaju pljačkati postojeće dioničare. [emo_bijesan]

Ispricavam se na mozda glupom pitanju no nisam pratio ovu dionicu vec duze vrijeme..Banka isplacuje dividendu 24kn godisnje,a CEBA-P 96kn sto daje 25% dividend yielda?

Ocito se nesto gadno promjenilo u odnosu na proslost, moze li netko ukratko opisati sto?

Unaprijed hvala !

...

To kolega da je dividenda bila vezana za nominalnu vrijednost dionice koja je iznosila 400 kn a dividenda na povlastene 6% od te vrijednosti odnosno tih 24 kune…od zadnje skupstine nema vise vrijednosti nominale..pa nema ni veze odnosno baze za dividendu. Kako…zasto…je li sve po zakonu..?…ne pitajte.

Pozrav

svi smo mi Crobex



Za nas koji smo "zaglavili" s nekim sredstvima u ovoj dionici..izgleda jedini spas bi bio da i fondovi i "gazda" odluce sve to rasprodat i prepustit preuzimanje nekoj drugoj banci jer od ovih njihovih spajanja..razdvajanja…prebijanja..malo vajde.

Pozdrav

I ja sam mislio da iza ti fondova postoji struka a ono tamo sami lešinari koji znaju pljačkati postojeće dioničare. [emo_bijesan]
[/quote]

JE, struka!!!!!!
Pročitali tri knjige ( kao ja ) I MISLE DA ZNAJU A NAJVIŠE DA SU SPOSOBNI!!! Vani takvi fondovi funkcioniraju tako da VLASNICI FONDA ( osoba sa imenom i prezimenom )IMA SAV SVOJ IMETAK ULOŽEN U FOND!!! TO MU DAJE KREDIBILITET I TEŽINU ISKRENOSTI I SPOSOBNOSTI!!!
Ja dobro zaglavio u njoj!!

Pa šta nisu rekli da se sada gleda 6% od 200,00 kn, mislim za dividendu ceba-p.
To bi bilo za naredne godine, ako nekaj novo ne zmisle 12,00 kn, po dionici.

Dobra ili bolje rečeno odlična kupnja na dionicama Centar banke po 30 i po 7 kuna.

New Report

Close