Carina ruši nagodbu Badela 1862 ako joj ne prizna hipoteke?

Naslovnica Forum Komentari članaka Carina ruši nagodbu Badela 1862 ako joj ne prizna hipoteke?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vise vridi Gazdina kuna nego ovih prljavih 70 miljuna kuna stranih osvajaca.Gospodine Ivica ovo je sramota sto Vam rade.Predlazem da se ovom dobrom coviku ovo da u ruke za jednu kunu uz obvezu drzave da otpise sve dugove i isplati mu 300 miljuna kuna poticaja u iducih 5 godina.Ovo je najmanje sta RH moze ucinit za ovog velikog covika.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ovo sto se desava sa BADELOM 1862 je da neko treba zavrsiti na vjesalima.
Upropastavati i raditi toliki kriminal da nitko neodgovara,jesmoli se mi branitelji borili za ovakvu lopovsku drzavu?
Ivo Markotic dovodi podobne nesposobne kadrove a sposobne koji su stvarali badel tjera iz firme koda je ovo njegova ćaćevina.
Radi sve da bi ugurao Badel u ruke Tpdorica a tako je Hdz na pocetku rata Todoricu darovao i Jamnicu koju je Badel izgradio.
Kaznene prijave su otisle za Zvjezdanu Blazic Srđana Oreba i Ivu Markotića a drzavne istitucije sute.
Ministar Goran Maric od kojega smo ocekivali postenje prepusta kriminalcima da rade sa Badelom sto zele.
Čini mi se da je sazrelo vrijeme da mi branitelji dignemo glas i pokrenemo sve snage protiv kriminala koji se prekriva.
Badel su stvarali posteni ljudi a dosli divljaci i sve upropastavaju.
Gospodo pitajte bivseg ministra Panenića o cemu se ovdje radi,on je usutkan i akcija krece kao u naj gore dane privatizacije bez novaca.

Komentar Tomislava Panenića:”BADEL 1862 d.d.- UVIJEK MOŽE BOLJE!

Meteor se do nedavno hvalio da su dali najbolju moguću ponudu za Badel 1862 d.d. te da je »tehnički ministar Tomislav Panenić tijekom cijelog procesa vrlo otvoreno činio sve kako bi izbjegao donošenje odluke o odabiru Meteor grupe za strateškog partnera«.
Bio sam stajališta da možemo dobiti puno boljeg ponuditelja kako po izdašnosti ponude tako i po pouzdanosti jer zaduženje Meteora prelazi vrijednost njegove imovine, a i lažno su tvrdili da upravljaju s 2/3 dugova Badela.
Sada je stigla nova ponuda od 46,6 milijuna EUR. Da je uprava Badela manje pogodovala Meteoru te objavila novi transparentniji poziv sada bismo sigurno imali još kvalitetnije ponude.
Možda ipak nije kasno…..može se nastaviti pogodovati Meteoru ili se može, uz samo malo političke hrabrosti, od Badela opet stvoriti uspješnu tvrtku. Ostajem vječni optimista 🙂 “.

Čitajuci izjavu ministra Panenica koji otvoreno proziva upravu Badela za necasne radnje gdje su sada institucije drzave da reagiraju na izjave ministra Panenica ako nece na kaznene prijave za kriminal koje su urudžbirane u vise navrata na sve potrebne adrese.
Gospodine Cvitan jesili sta poduzeo?da ti pbraz bude cist ili se ponasate kao drzava u drzavi.

Svi sve znaju, nitko nista ne poduzima, valjda ce tako zauvjek biti!


Ovo sto se desava sa BADELOM 1862 je da neko treba zavrsiti na vjesalima.
Upropastavati i raditi toliki kriminal da nitko neodgovara,jesmoli se mi branitelji borili za ovakvu lopovsku drzavu?

Kolega pokrenite referendum,dignite sator,donesite plinske boce da se gazdina kuna uvrsti u Ustav uz domovinski rat kao najjveci doprinos i temelj stvaranja neovisne RH. Time bi i Ustav zastitio tekovine privatizacije po kunu,a branitelji bi znali da je ono najsvetije za sto su se borili i Ustavom zasticeno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Vise vridi Gazdina kuna nego ovih prljavih 70 miljuna kuna stranih osvajaca.Gospodine Ivica ovo je sramota sto Vam rade.Predlazem da se ovom dobrom coviku ovo da u ruke za jednu kunu uz obvezu drzave da otpise sve dugove i isplati mu 300 miljuna kuna poticaja u iducih 5 godina.Ovo je najmanje sta RH moze ucinit za ovog velikog covika.

A koliko je tata Ante pohranio u austrijskoj banci, oni malo stariji znaju i cemu je to sluzilo.


…A koliko je tata Ante pohranio u austrijskoj banci, oni malo stariji znaju i cemu je to sluzilo.

Sve za Hrvatsku,Hrvatsku za nista. Tome velikome coviku triba dignit spomenik sta je stvorija jos veceg covika,ljudinu. Najveceg Hrvata. Nasadit ga na konja na Trgu bana Jelacica umisto Bana jer Ban je qrac za ovakvu velicinu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ako Knez ne odradi ovaj posao kako treba nece vise biti “najbolji trgovac u Hrvata”. Nije Badel valjda tvrdi orah od Mercatora.

New Report

Close