BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup] to je najlogicnija solucija

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


to ograničenje neće vrijediti retroaktivno jer kad ne bi bilo tako, tada bi burza doživjela pravi slom…

ja se toplo nadam da će to biti tako…
samo još mi onda nisu uvijek jasni ovi u lideru šta pišu da će fondovi morat prodavat dionice…očito se radi da žele stvorit paniku…drugačije ne znam kako da protumačim…

pusti lider i prestani ga kupovati. kvalitetnije tekstove imaš na wc-papiru nakon sranja.


to ograničenje neće vrijediti retroaktivno jer kad ne bi bilo tako, tada bi burza doživjela pravi slom…

Kolega, dajte mi recite da li ste pročitali novi pravilnik? Vjerojatno niste s obzirom na to što pišete. Tamo sve lijepo i jasno piše.

1. MORALIĆ ENVER 162.178 79,12 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 16.816 8,20 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 6.809 3,32 Skrb. račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 4.382 2,14 Skrb. račun
5. PBZ D.D./AB BANKAS HANSABANKAS 2.696 1,32 Skrb. račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.289 1,12 Skrb. račun
7. CENTAR BANKA D.D. 2.250 1,10 Skrb. račun
8. RAVLIĆ ŽELJKO 354 0,17 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 199 0,10 Skrb. račun
10. ŽUPANOVIĆ IVO 194 0,09 Osnovni račun
Ukupno: 96,67

Što je free float, sve osim Envera? Tu ima više od 20 %…

Sve osim Envera i HFPa je free float. Premalo bojim se.
Ova dionica ide u rasprodaju. Koliko vidim, Fima je već krenula s rasprodajom iz ovog ili onog razloga. Nebitno.

pročitao sam ga i još uvijek mi nije jasno komu će fondovi to prodati do 1. 6. 08. može se donijeti hrpa pravilnika, ali ako su oni neprovedivi što onda napraviti. 1.6 08. – to im je rok za usklađivanje sa pravilnikom. a SIN je postavio dobro pitanje jer prema definiciji iz Pravilnika ne proizlazi što je free float.


Sve osim Envera i HFPa je free float. Premalo bojim se. Ova dionica ide u rasprodaju. Koliko vidim, Fima je već krenula s rasprodajom iz ovog ili onog razloga. Nebitno.

Znači li to da sam opet u dionici koja nikako da odradi svij zasluženi rast?[cry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Sve osim Envera i HFPa je free float. Premalo bojim se. Ova dionica ide u rasprodaju. Koliko vidim, Fima je već krenula s rasprodajom iz ovog ili onog razloga. Nebitno.

Zašto bi se HFP tretirao skupa s Enverom kao da su povezane osobe??? HFP svako malo prodaje ili dodjeljuje braniteljima manjinske dioničke udjele u raznim firmama, pa će se isto dogodiiti i s njihovim udjelom u BZJK. Enver ima ispod 80%, pa je time zadovoljen uvjet da je free float veći od 20%. FIMA ovdje nije prodavala zbog straha od Pravilnika, nego vjerojatno zbog isplate ulagača koji su izlazili iz njihovog fonda jer su im rezultati ove godine loši.

Ignore: KressoM, delux

Fima da želi prodati svoj cijeli udio već bi ga prodala. sjetite se prije nekih mjesec dana kako je na 1185 vlasnika zamijenilo oko 2500 dionica. tad su te dionice preko Fime prodane stranom fondu. i zašto bi onda Fima prodavala strancu tuđe dionice, ako mu je mogla prodati svoje? na kraju krajeva, ako domaći fondovi i budu morali prodati strancima, to će vjerojatno biti dobro za likvidnost. ali više od ovih priča, bitni su fundamenti, odnosno poslovanje koje je nevjerojatno. Plus, HSS najavljuje o,5 promila i 7 milijardi za poljoprivredu…pa sad vi vidite.

mene zanim tko kupuje od fime.. mozda neki prijatel portfeljas..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mene zanim tko kupuje od fime.. mozda neki prijatel portfeljas..

Nazovi ih, možda ih dobiješ na telefon? Fax signal sigurno nećeš dobiti[bye]
Trebalo vam je biti jasno da je frka čim je indijanac zbrisao……….on ima šesto čulo[wink]

Stagflacija je svemu kriva

New Report

Close