Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HITA opet šteka?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Na mobitelu meni radi danas sve kako treba, jučer nije.
Ali na kompu ne skrola Hita tako da je praktički nemoguće davati naloge.
Prebacite se na mobitel.

A jesam ih ureknuo…:)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Na kupnji se cijena ne vidi u potpunosti (kune da, lipe ne). Ovi za burek će poluditi.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Prebacite se na mobitel.

Ta ti je dobra……
Pa nisam ja svoje oči našao na cesti, da ih tako uništavam……


Prebacite se na mobitel.

Ta ti je dobra……
Pa nisam ja svoje oči našao na cesti, da ih tako uništavam……
[/quote]

Jel još treba biti na mobu ili se nešto promijenilo?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.



Prebacite se na mobitel.

Ta ti je dobra……
Pa nisam ja svoje oči našao na cesti, da ih tako uništavam……
[/quote]

Jel još treba biti na mobu ili se nešto promijenilo?
[/quote]

IE je na odlasku, ME, GC rade ok

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

može li se sad kod HITE kreirati vlastita lista dionica za praćenje ili još ništa od toga?

Ignore: KressoM, delux

Još ništa od vlastite liste dionica. A i na starom klijentu je bilo problema sa tim, većinom kada bih na listu dodao neku dionicu mi je izbrisao cijelu listu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ima netko da je kod Interkapitala a da mu radi platforma na Mac?

Moze.
Spoji se proko moba i kad izaberes ticker stisni na zvijezdicu gore desno negdje.
Nakon toga imas za izabrati, pored svih lista i, favoriti


Moze.
Spoji se proko moba i kad izaberes ticker stisni na zvijezdicu gore desno negdje.
Nakon toga imas za izabrati, pored svih lista i, favoriti

Da,na mobu radi OK,čudi me da to ne implementiraju i na aplikaciju za računalo !?

Kada se na mobitelu napravi lista favorita, i na računalu nudi odabir favorita, ali čini se da se ne može mijenjati koje dionice su favoriti sa računala.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Kada se na mobitelu napravi lista favorita, i na računalu nudi odabir favorita, ali čini se da se ne može mijenjati koje dionice su favoriti sa računala.

U pravu si,sad vidim da su se Favoriti pojavili i na računalu,super,a to što se za sada može mijenjati samo na mob-u nije mi ni bitno,valjda će i to uskoro promjeniti 🙂

Treba ih pohvaliti jer skoro svakodnevno rade na aplikaciji, ali ima prostora za poboljšanje. Npr. početna stranica na mobitelima se ne prikazuje dobro, također bi maknuo vrijednost portfelja s početne stranice (ne mora ti žena ili kolega koji sjedi pored tebe na kavi vidjeti stanje portfelja). Dodao bi više podataka na info o stanju portfelja (npr. kao na mojedionice.com), mogućnost da sidebar bude fixan (za one koji imaju 4k ili ultrawide monitore), opciju druge teme/pozadine itd itd.

New Report

Close