Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je sada već prešlo sve granice s Hitom i njihovim nerješivim problemima . Em ispija živce em ne možeš pratiti zbivanja kako treba na burzi . Već ozbiljno razmišljam da promjenim brokersku kuću. Naj gore je što kad ih kontaktiraš nemaju ništa pametno za reći nego da im je žao i mole za strpljenje.
Sramota.

Jel radi HITA? Meni ne otvara uopće stranicu…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Koristi li tko Erste broker?
Kak ste zadovoljni? Moze li se trgovat i obveznicama preko njega, posto vidim da je nalog za dionice i obveznice samo 20 kn?
Ili oni mozda naplacuju zadani, a ne provedeni nalog?

Molio bih preporuku za brokere!

Ne trgujem previše, čak bih rekao rijetko, uvjeti: naknada na izvršene naloge, prihvatljiva cijena za dobivenu vrijednost, pregledna platforma i sveopći dojam! A sve ostalo je plus!

Dobio sam preporuku za PBZ! Komentar?

P.S. Sad sam kod SPLITSKE BANKE


Molio bih preporuku za brokere!

Ne trgujem previše, čak bih rekao rijetko, uvjeti: naknada na izvršene naloge, prihvatljiva cijena za dobivenu vrijednost, pregledna platforma i sveopći dojam! A sve ostalo je plus!

Dobio sam preporuku za PBZ! Komentar?

P.S. Sad sam kod SPLITSKE BANKE


PBZ ili Hita.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Hita.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Molio bih preporuku za brokere!

Ne trgujem previše, čak bih rekao rijetko, uvjeti: naknada na izvršene naloge, prihvatljiva cijena za dobivenu vrijednost, pregledna platforma i sveopći dojam! A sve ostalo je plus!


HITA, Agram… tako nešto, pazite na min. iznos transakcije (neki imaju ograničenje u vidu min. uloga po jednoj transakciji kupnje, prodati možete koliko hoćete); također vidite koliko su naknade (provizije) koje obračunvaju
iako Vama, kako ste napisali da trgujete rijetko, to onda ništa ne bi smio biti problem
a sučelje? to vam je sve tako subjektivno…

Agram.

– nema minimalne provizije
– uzimaju 0,4% po transakciji
– minimalni nalog za kupnju ne moze biti manji od 1.000kn, ali mozete kontaktirati brokera putem mail ili telefonski da umjesto vas zada takav nalog (nista ne kosta)
– sucelje mozda nije najsuvremenije, ali je posve dostatno za pracenje i trgovanje
– uplate novca odmah vidljive, a isplate se izvrsavaju isti dan ukoliko su zadane do 13h

Sve u svemu, sukladno mojim potrebama.

AGRAM – ja prezadovoljan.

Naveo Fender00 prednosti, a najveća je da nema minimalne. Uz to, OK je platforma.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Agram- kod njih vec par godina, nekoliko puta samo nisam mogao pristupit gledalici jer je bila neka greska, prije toga koristio pbz investor od kojih sam pobjegao glavom bez obzira, zbog cijene i kvalitete,,

uglavnom agram , prezadovoljan sam , nadam se da se nece pokvarit .

Poba, agram – oboje dobri s tim da mi je poba bolja jer je puno fleskibilnija i da se ponekada i preko telefona dogovoriti da vam oni odrade ako niste uz ekran. Plus web im je kao i intercapitalov koji je naplaćivao kad sam zadnji put gledao.

Od velikih banaka odustao, cijena visoka a usluga nikakva. Samo s fondovima se bave

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Nastavno na temu, pruža li Agram uslugu trgovanja na nekim drugim tržistima ili isključivo na ZSE?
Prije nekoliko mjeseci sam ih bio kontaktirao i tada nisu imali tu mogućnost. Možda se od tad nešto promijenilo…?

Trenutno koristim HITA-u i nisam pretjerano zadovoljan što se tiče sučelja. Iako je lijepo i pregledno, često im se zna srušit. S provizijom sam zadovoljan, mislim da je jedna od najnižih.

možete li se normalno spojiti na HITA-u????

Ignore: KressoM, delux

Ne, u jednom trenu je izbacilo. Ti ionako ne trguješ. Nemaš brige.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

što ja radim tebe se uopće ne tiče, capisci?
a to što ne trgujem znači da ne kupujem, ali razmišljam prodati dobar dio preostalih dionica prije nego padne vlada , raspusti se sabor i krene se u nove neizvjesne izbore.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close