BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da Vam malo pojasnim:
1. Belje vrijedi više od 93 kn bez obzira na ponudu.
2. Uzmete odvjetnika koji tuži Agrokor Trgovačkom sudu, zatraži požurnicu 1 ročišta i za 1-2 godine dobijete 330 kn po dionici + zateznu kamatu od 24% ako traje spor 2 godine, brige vas za upravni sud.
3. zakon je na strani malog dioničara i nema Boga da nećete dobiti spor.
4. Todorić će svjedno napumpat BELJE preko 200 a možda i preko 300 kn.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

pa kaj nema nitko ovdje blizak pravu i odvjetnicima koji zna kako to ide i koga angazirati da to moze dobiti da nas ovdje okupi..napravi listu na pm ljudi pa da vidimo…



Pozdrav svima,

da li se radi na zajedničkoj žalbi?Bilo bi dobro da se udružimo i zajednički uzmemo dobrog odvjetnika.Ja sam prvi za.
Iako se nadam pozitivnoj i pravednoj ponudi od Agrokora ( 330 kn ).
U svakom slučaju ujedinjeni smo puno jači.

nemam pojma o pravu ali ako se neko osjeca sposobnim da nadje nekog dobrog odvjetnika koji radi na neki postotak u slucaju dobitka ja sam za..ako neki advokat misli da je ovo utuzivo i ako misli da tu ima sanse onda mu nije glupo u to ici..pa mislim da bi mu zarada bili visemilujunska..ima nas sigurno vise stotina koji bi mu mozda dali i po 10tak tisuca kuna…

sigurno da tu ima neke sanse..pa nije ni taj Samodol budala. meni djeluje ko prilicno inteligentan covjek i ako je on neko rjesenje pisao to sigurno nije bez vraga..
[/quote]
ja bi mogao naci odvjetnika jako jeftino a vi razmislite..


3. zakon je na strani malog dioničara i nema Boga da nećete dobiti spor.

zasto onda nebi neki OIF i OMF to napravio ako je to tako siguran bet??

njima je bar lako..laku nakupuju hrpu dionica do 200kn pa cak i do puno nize i ako je ta tuzba tako sigurna nemaju kaj za izgubit.


Da Vam malo pojasnim:
1. Belje vrijedi više od 93 kn bez obzira na ponudu.
2. Uzmete odvjetnika koji tuži Agrokor Trgovačkom sudu, zatraži požurnicu 1 ročišta i za 1-2 godine dobijete 330 kn po dionici + zateznu kamatu od 24% ako traje spor 2 godine, brige vas za upravni sud.
3. zakon je na strani malog dioničara i nema Boga da nećete dobiti spor.
4. Todorić će svjedno napumpat BELJE preko 200 a možda i preko 300 kn.

ja bih još dodatno pojasnio
5. svi koji na forumu obrazlažu da će dionica rasti/Toda izgubiti, dobijaju jedinice; pa niti ja neću biti iznimka, vidjeti ćete!


That’s it for now!?

10.10. 118-119 kn! Frende, hvala još jednom! [thumbsup]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



3. zakon je na strani malog dioničara i nema Boga da nećete dobiti spor.

zasto onda nebi neki OIF i OMF to napravio ako je to tako siguran bet??

njima je bar lako..laku nakupuju hrpu dionica do 200kn pa cak i do puno nize i ako je ta tuzba tako sigurna nemaju kaj za izgubit.
[/quote]

počeo si logično razmišljati [thumbsup]

…u suštini nigdje nema žurbe…

…ima se za manevar 60 dana,što se tiče kupnje dionica,
a gosn šef ima rok od 30 dana da dadne tužbu na Upravni sud…



3. zakon je na strani malog dioničara i nema Boga da nećete dobiti spor.

zasto onda nebi neki OIF i OMF to napravio ako je to tako siguran bet??

njima je bar lako..laku nakupuju hrpu dionica do 200kn pa cak i do puno nize i ako je ta tuzba tako sigurna nemaju kaj za izgubit.
[/quote]
Možebitno zato jerbo u nas fondovi meneđeri ne žive samo od poslovanja fonda, već novcima iz fondova poput s tuđim nježnikom vole mlatiti po koprivama, pa osim tog bahatog podizanaj egotripa, potrebno je učiniti nešto dobroga za babe i stričeve, a to se nikada ne čini teko jednostvanim potezima; kupi i zaradi, već se vuku konci finije igre.

Vidjet ćemo promjene u top 10 danas.
Gotovo je sigurno da je Ante Gašpar prodavao, a možda se i varam.
Međutim velike količine su prolazile.

Tko zna, možda nas iznenadi novi top 10 sa nekime tko je blizak Agrokoru.. a to bi samo značilo da Agrokor skuplja dionice Belja, no pričekajmo..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



That’s it for now!?

10.10. 118-119 kn! Frende, hvala još jednom! [thumbsup]
[/quote]

A bar promijeni ime, ne stoji ti. ccc


Vidjet ćemo promjene u top 10 danas.
Gotovo je sigurno da je Ante Gašpar prodavao, a možda se i varam.
Međutim velike količine su prolazile.

Tko zna, možda nas iznenadi novi top 10 sa nekime tko je blizak Agrokoru.. a to bi samo značilo da Agrokor skuplja dionice Belja, no pričekajmo..

lp

win-win kako god okreneš

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

New Report

Close