BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Upoznati smo sa rješenjem Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga, ono ne predstavlja problem poslovanju Agrokor koncerna, a očitovati ćemo se u zakonski predviđenom roku" [rolleyes]


Referentna cijena tranutno oko 84 kn…., znači blokada na otvaranju…

vidjet ćemo, ja očekujem da će "kupci" tj. navlakači povući ove kupovne naloge na 91,57 kn netom prije otvaranja burze [bye]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Bože, spasi nas našeg mentaliteta…

Zar stvarno netko misli da će toda kapnut 100 milijuna eura samo da bi kupio ostatak od 30 posto dionica po fundamentima:
p/s 1.8
p/b 2.4
uz dug od 230 posto kapitala??

Ma boli ga džon, neće on dat ni lipe a neka drugi upravljaju beljem, ionako je društvo ovisno o njemu i njegovim novcima, ako gubi upravljačka prava ne gubi dionice, a svima ostalima će ionako bit u interesu usko surađivat dalje s agrokorom radi održavanja tih prihoda od prodaje, ljudi ne budite naivni…

Joj, samo čekam da se pojavi prvi koji će govorit da je ovo lopovska burza i da je pokraden kad ostane kratkih gaća. Činjenica je da će se vjerojatno moći poslije tužiti po sudu al jednaka je činjenica da bi taj sudski proces mogao trajat godinama ( i pitanje je kako bi završio ), a novac uložen u dionice bi vrlo brzo mogao izgubit na vrijednosti. Ukratko, onaj ko sada kupi po visokoj cijeni će postat itekako dugoročan ulagač!

never surrender



Referentna cijena tranutno oko 84 kn…., znači blokada na otvaranju…

vidjet ćemo, ja očekujem da će "kupci" tj. navlakači povući ove kupovne naloge na 91,57 kn netom prije otvaranja burze [bye]
[/quote]

Sad je oko 92 kn…., izgleda nitko ne bježi…, vidjeti ćemo….

to ide na 100 još danas. osima ako ne blokiraju trgovanje [sad]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

Ovi će biti u minusu 20% za pola sata.

bit će bolje................

a što prodaja stoji na 72 ??? a imaju kupce po 100….

Stvar je ozbiljna, neće se Agrokor samo tako izvući. A i dobro je netko napisao. Vrijeme je da pokažu koliko su odgovorna i ozbiljna kompanija sad kad žele preuzeti Mercator. U svakom slučaju predviđam uzlazni trend. Ova vijest će privući mnogo špekulativnog kapitala a i sam Agrokor bi mogao probati smanjiti štetu kupovinom jetinije na burzi. Za 60 dana mogu otkupiti večinu free float dionica na burzi po znatno nižim cijenama od 300 kn. Ne treba danas žuriti sa prodajom definitivno.

ne mogu vjerovati da su opet ovako navukli ovce na kupnju na 9x kn?!?! a do rrkaja dana ode to na 7x kn…. tko je danas kupovao na 9x, neka se zauvijek ostavi burze! [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Evo ga, očekivano, narajcana cijena za start, pa iskrcavanje. Iskrene čestitke onima koji su donedavno kupovali i danas prodali. Vrlo lijepa zarada! Ostalima, sretno ( s dionicama i s tužbama ).

Da itko normalan vjeruje u ponudu od preko 300 kuna dionice bi planule do 250 kuna. Ovako je to samo još jedno tužno iskrcavanje na slabo informiranim ulagačima.

never surrender

Ma nikakva prodaja po ovim cijenama ne dolazi u obzir, pa dao Agrokor ponudu ili ne. Ovu su smijesne razine.

Prvu vožnju na Belju sam odlično odradio, a i u ovoj sam se ukrco na vrijeme…

Najbolja dionica na ZSE-u, definitivno…. [lol]


Za 60 dana mogu otkupiti večinu free float dionica na burzi po znatno nižim cijenama od 300 kn.

Kolega, nemojte bit naivni.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Prvu vožnju na Belju sam odlično odradio, a i u ovoj sam se ukrco na vrijeme…

Najbolja dionica na ZSE-u, definitivno…. [lol]

Odma sam dobio jedinicu….izgleda da ih ima puno koji se nisu ukrcali u ovu raketu…
Više sreće slijedeći put….
Evo i nešto za one razočarane….

IZNIMKE OD OBVEZE OBJAVLJIVANJA PONUDE ZA PREUZIMANJE
Članak 14.

3. stekne dionice ciljnog društva u postupku povećanja temeljnog kapitala, izdavanjem dionica, a glavna skupština ciljnog društva na kojoj se donosi odluka o povećanju temeljnog kapitala odobri da stjecatelj može steći dionice s pravom glasa ciljnog društva bez obveze objavljivanja ponude za preuzimanje, ako bi predmetnim stjecanjem dionica s pravom glasa za stjecatelja nastala obveza objav ljivanja ponude za preuzimanje,

Kressho

New Report

Close