BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mi koji smo kupovali na 88 kn smo ipak zadovoljni pa rasprodajemo, e sad jel griješimo neznam, vidjet ćemo poslije objave rezultata.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Kakvo zatisje pred buru. Zanimljivo

Eto ti…unatrag bure…

[/quote]
Bura uvik puse u istom smjeru, ovo vam je vise jugo.

čas odluke je sve bliži . .

Vaš link

Vaš link

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

fina rasprodaja zasad

No pain no Game

mda todoricu zar opet nista…
http://hr.seebiz.eu/pivovarna-lasko-sjednica-no-a-prekinuta-zorko-pobjegao-pred-novinarima/ar-1551/

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

…mislim da su pregovori došli pred svoju završnicu i da će tu biti teško odustati sa bilo koje strane…


…mislim da su pregovori došli pred svoju završnicu i da će tu biti teško odustati sa bilo koje strane…

obzirom da je u SLO blokirano trgovanje dionicama mercatora, a i da su sve veći otpori u sloveniji prema prodaji još jedne slovenske firme "nepoćudnim hrvatima" , izgleda da će todorić ostati praznih ruku…
šteta i za belje jer je moglo dosta proširiti tržište za svoje proizvode…
vjerojatno će se sve to sad odraziti i i na cijenu dionica Belja na burzi, pa me ne bi čudio skori povratak cijene na 87-88 kn [embarass]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!


…mislim da su pregovori došli pred svoju završnicu i da će tu biti teško odustati sa bilo koje strane…

Ima na sebizu da dobri poznavatelji biznisa i politike kažu da je Merkator Agrokorov .Također i Janković kaže da prije ili kasnije Merkator je Agrokorov .Ovo je samo labuđi pjev

…zanimljivo,tko se jutros ovo igra sa nalozima na Belju… [shocked]

…plašljivac odjurio…bit će kakav Janez na hrvatskom tržištu kapitala… [rolleyes]

…mislim da do petka vijede Agrokorove bankovne garancije za kupovinu dionica,naravno sve se može produžiti,ali vremena za LP je sve manje…do konca lipnja nastupaju gro obveza prema bankama LP i ovo je najbrži i najizvjesniji put…

…za sve druge opcije koje pokušavaju pronaći službenici vladajuće politike mislim da je postalo kasno…

…da ne kažem da u slučaju negativnog ishoda mogu Slovenski proizvođači zaboraviti Agrokorove police… [wink]



…mislim da su pregovori došli pred svoju završnicu i da će tu biti teško odustati sa bilo koje strane…

obzirom da je u SLO blokirano trgovanje dionicama mercatora, a i da su sve veći otpori u sloveniji prema prodaji još jedne slovenske firme "nepoćudnim hrvatima" , izgleda da će todorić ostati praznih ruku…
šteta i za belje jer je moglo dosta proširiti tržište za svoje proizvode…
vjerojatno će se sve to sad odraziti i i na cijenu dionica Belja na burzi, pa me ne bi čudio skori povratak cijene na 87-88 kn [embarass]
[/quote]

Mene ne bi iznenadio povratak na 75. Prevelika zaduženost, gubici , Top 10 izlazi van, budućnost neizvjesna, itd.
I 75 je puno za ovu dionicu. Da nije bilo indeksnog fonda ovo bi bilo na 60 kuna

“A man's got to do what a man's got to do”


…mislim da do petka vijede Agrokorove bankovne garancije za kupovinu dionica,naravno sve se može produžiti,ali vremena za LP je sve manje…do konca lipnja nastupaju gro obveza prema bankama LP i ovo je najbrži i najizvjesniji put…

…za sve druge opcije koje pokušavaju pronaći službenici vladajuće politike mislim da je postalo kasno…

…da ne kažem da u slučaju negativnog ishoda mogu Slovenski proizvođači zaboraviti Agrokorove police… [wink]

Kako stvari stoje, AGROKOR BI SE POTPUNO MOGAO POVUĆI SA KUPNJE MERCATORA

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Mene ne bi iznenadio povratak na 75. Prevelika zaduženost, gubici , Top 10 izlazi van, budućnost neizvjesna, itd.
I 75 je puno za ovu dionicu. Da nije bilo indeksnog fonda ovo bi bilo na 60 kuna

pojavilo se previse lesinara…
jel tebi vise muci sta izlazi neki fond ili sta ulazi mirovinac u top10?
koji to indexni fond je digao cjenu?
i koja to neizvjesna buducnost tvornice hrane koja samo raste po prihodima?

New Report

Close