BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cijenu dionica belja nece odredjivati poskupljenenje hrane ili mljeka vec poslovni rezultati dionica je investiciska a ne spekulativna u belje ne ulaziti ako nemas namjeru 2god cekati vjerujte mi

ja sam ušao na 298 i 294 danas,ali ostajem najdalje do 4 mjeseca iduće godine,onda ću otići na ibizu,a možda i ostanem kući,zavisi od pada ili rasta dionice.mirišem novu euforiju,ili možda,na tu riječ možemo zaboraviti..

A ovo što Todorić kupuje jedan od najvećih trgovačkih lanaca u Turskoj za 3 milijarde Eura??? Dobro ste pročitali. Bi li to moglo utjecati na cijenu Belja? [smiley1]

Ako se to ostvari Belje će biti drugi Ledo !!!![smiley1]

Pročitajte intervju i bit će te sretni što ima ovakvih ljudi u hrvatskoj,kamo sreće da ih je više…
http://www.vecernji.hr/home/manager/2951208/index.do

Otiđite danas u PIK Vrbovec i pogledajte kako izgleda – kao jedna od najmodernijih europskih tvornica. Isto vrijedi za Belje, koje je također propadalo.

Novac je kisik burze!


Pročitajte intervju i bit će te sretni što ima ovakvih ljudi u hrvatskoj,kamo sreće da ih je više…
http://www.vecernji.hr/home/manager/2951208/index.do

Otiđite danas u PIK Vrbovec i pogledajte kako izgleda – kao jedna od najmodernijih europskih tvornica. Isto vrijedi za Belje, koje je također propadalo.

Pitajte Agrokorove dobavljace sto o misle da li bi zeljeli vise Todorica. Nekako koliko ih slusam cesce ga nazivaju tumorom ove zemlje. Usput, ja se ne bi prerano veselio oko natjecaja za turski lanac jer je u igri koliko sam cuo i Wal-Mart.

belje ima odličnu perspektivu,pogotovo kad uzmemo u obzir da dolazi vrijeme povećanja cijena hrane,u ponedjeljak će poskupiti mlijeko a odmah nakon izbora i meso.ako izbori prođu o.k. i ako todorić dobije taj biznis u turskoj,ja belje do kraja godine vidim u cifri od 400 kuna.šta taj čovjek uzme u ruke,to ne propada,a najbitnije je,što je i dalje gladan uspjeha.da ga nema,trebalo bi ga izmisliti..


Pitajte Agrokorove dobavljace sto o misle da li bi zeljeli vise Todorica. Nekako koliko ih slusam cesce ga nazivaju tumorom ove zemlje.

to vjerojatno zbog toga sto covjek ne zeli raditi sa manje od 60dana odgode placanja [smiley2]

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/


belje ima odličnu perspektivu,pogotovo kad uzmemo u obzir da dolazi vrijeme povećanja cijena hrane,u ponedjeljak će poskupiti mlijeko a odmah nakon izbora i meso.ako izbori prođu o.k. i ako todorić dobije taj biznis u turskoj,ja belje do kraja godine vidim u cifri od 400 kuna.šta taj čovjek uzme u ruke,to ne propada,a najbitnije je,što je i dalje gladan uspjeha.da ga nema,trebalo bi ga izmisliti..
.

Ja belje smatram dugoročno najboljom i najsigurnijom investicijom i što dulje ostane na toj razini to bolje za mene.
[smiley2]
Kad rasprodam svoj portfelj kompletno ću ući u belje.[smiley2]
Za 3 godine belje će vrijediti minimalno 1000 kn, a za 5 godina 10.000 ako se realiziraju todorićevi plani o kupnji trgovačko lanca u Turskoj odnosno nešto u Rusiji.

Pa samo Turska ima 50 miljuna potrošaća+susjedne zemlje gdje su prisutni daje cca. 80-90 miljuna potrošača, a to je Hrvatska x 20.[smiley2]

Molim vas da ne drukate za cijenu up, jer ima vremena.

Pa što se svi bojite izbora, burza će i dalje postojati. Poreza nema još najmanje godinu i pol bez obzira tko pobjedi. A zašto bi i bilo teško platiti porez na zaradu. Čim je zarada dobro je, glavno da se ne izgubi!


Pa što se svi bojite izbora, burza će i dalje postojati. Poreza nema još najmanje godinu i pol bez obzira tko pobjedi. A zašto bi i bilo teško platiti porez na zaradu. Čim je zarada dobro je, glavno da se ne izgubi!

a ti , svasta lupis bez veze [smiley2],

najvrednije stvari u životu su besplatne

cijene hrane idu gore, sve će poskupjeti u 2008. to je sigurno…što mislite, da li će zbog toga firme koje se bave proizvodnjom hrane u 2008 doživjeti sudbinu koju su u 2007 doživjele građevinske firme?

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

[smiley2]pa naravno da hoće,a pogledaj samo šta svima nama treba,to su hrana i energija.građevinari će izgleda još neko vrijeme biti in,pošto smo zemlja u razvoju,znači da imaju još sigurno puno posla,ali tvrtke koje se bave proizvodnjom hrane,a još su relativno ne razvijene,tj. imaju nevjerovatan prostor za rast,su tvrtke budućnosti,ako uz to imaju i odlično upravljanje,pa to je dionica za iduću godinu,ja sam ušao u blje radi svega toga,a kad bi vindija izašla na burzu,imao bih samo te 2 dionice u portfelju.pitanje je samo hoće li biti mir u svijetu,mislim da će se kriza hipotekarnih kredita u dogledno vrijeme smiriti,i da će se ekonomije naviknuti na niski dolar i visoku cijenu nafte,ako sve bude o.k. skupa sa kosovom,ode blje u orbitu,a i ako se nešto desi,ne očekujem neki znatan pad cijene dionice..[smiley2]


[smiley2]pa naravno da hoće,a pogledaj samo šta svima nama treba,to su hrana i energija.građevinari će izgleda još neko vrijeme biti in,pošto smo zemlja u razvoju,znači da imaju još sigurno puno posla,ali tvrtke koje se bave proizvodnjom hrane,a još su relativno ne razvijene,tj. imaju nevjerovatan prostor za rast,su tvrtke budućnosti,ako uz to imaju i odlično upravljanje,pa to je dionica za iduću godinu,ja sam ušao u blje radi svega toga,a kad bi vindija izašla na burzu,imao bih samo te 2 dionice u portfelju.pitanje je samo hoće li biti mir u svijetu,mislim da će se kriza hipotekarnih kredita u dogledno vrijeme smiriti,i da će se ekonomije naviknuti na niski dolar i visoku cijenu nafte,ako sve bude o.k. skupa sa kosovom,ode blje u orbitu,a i ako se nešto desi,ne očekujem neki znatan pad cijene dionice..[smiley2]

jesti se mora, to je osnovnija potreba od energenata, dakle…

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

Alien:

Pitajte Agrokorove dobavljace sto o misle da li bi zeljeli vise Todorica. Nekako koliko ih slusam cesce ga nazivaju tumorom ove zemlje.

to vjerojatno zbog toga sto covjek ne zeli raditi sa manje od 60dana odgode placanja [smiley2]

Kao prvo s Agrokorom nema rasprave o rokovima ispod 90 dana, kao drugo ni to se ne postuje a kao trece cesto to zavrsi sa kompenzacijom. Dakle, razvijaju se na tudjim ledjima ili kako poslovica kaze mlate tudjim kur.. po ogradi. To meni nije pojam uzorne firme.

New Report

Close