BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Toda u HR je navikao da ništa ne plati..a dionicari mu ne predstavljaju nista


1:1..a spajanju sam pisao prije godinu dana, imate u mojim postovima

Oprostite,ali ovo je “šala mala”!!!
Svaka “čast” blogeru “što čisti” Vupik i “drži cijenu”,ali mi nije jasno da nije zainteresiran kupovati jeftinije “ako mu tržište nudi”!
Pozz



1:1..a spajanju sam pisao prije godinu dana, imate u mojim postovima

Možeš ti pričati šta hoćeš,ali to ne znači da će to tako i biti. Ti stvarno misliš da će vukovarski branitelji samo tako sjediti i gledati kako za nešto što vrijedi 3 dobijaju 1? Lako mene ili tebe zetnut, ali nekog ko je izgubio zdravlje boreći se za Hr. malo teže…. Gazda je i tako na lošem glasu,a ovako loša netreba nikome, pa čak ni njemu…
[/quote]
Fućka se njemu i za branitelje i nas ostale, oteće on to od svih po cijeni po kojoj je kupovao belje.On je u zajedničkom djelovanju sa državom tako je sud zaključio.




1:1..a spajanju sam pisao prije godinu dana, imate u mojim postovima

Možeš ti pričati šta hoćeš,ali to ne znači da će to tako i biti. Ti stvarno misliš da će vukovarski branitelji samo tako sjediti i gledati kako za nešto što vrijedi 3 dobijaju 1? Lako mene ili tebe zetnut, ali nekog ko je izgubio zdravlje boreći se za Hr. malo teže…. Gazda je i tako na lošem glasu,a ovako loša netreba nikome, pa čak ni njemu…
[/quote]
Fućka se njemu i za branitelje i nas ostale, oteće on to od svih po cijeni po kojoj je kupovao belje.On je u zajedničkom djelovanju sa državom tako je sud zaključio.
[/quote]ja cu mu dati,ali po 100 kn




1:1..a spajanju sam pisao prije godinu dana, imate u mojim postovima

Možeš ti pričati šta hoćeš,ali to ne znači da će to tako i biti. Ti stvarno misliš da će vukovarski branitelji samo tako sjediti i gledati kako za nešto što vrijedi 3 dobijaju 1? Lako mene ili tebe zetnut, ali nekog ko je izgubio zdravlje boreći se za Hr. malo teže…. Gazda je i tako na lošem glasu,a ovako loša netreba nikome, pa čak ni njemu…
[/quote]
Fućka se njemu i za branitelje i nas ostale, oteće on to od svih po cijeni po kojoj je kupovao belje.On je u zajedničkom djelovanju sa državom tako je sud zaključio.
[/quote]
Oteo si mi slova koja sam htio napisat, a vukovarski branitelji ionako imaju već problem od vlasništva Vupika njih brine Ustavni sud

1:2 – jedino realno i prihvatljivo

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]



1:1..a spajanju sam pisao prije godinu dana, imate u mojim postovima

Možeš ti pričati šta hoćeš,ali to ne znači da će to tako i biti. Ti stvarno misliš da će vukovarski branitelji samo tako sjediti i gledati kako za nešto što vrijedi 3 dobijaju 1? Lako mene ili tebe zetnut, ali nekog ko je izgubio zdravlje boreći se za Hr. malo teže…. Gazda je i tako na lošem glasu,a ovako loša netreba nikome, pa čak ni njemu…
[/quote]
Tako se i za INU pričalo, branitelji ovo, branitelji ono… pa opet.

2x se lupilo po bidu sa 20 komada po 37,22 i svi se boje lupiti po asku?[emo_zacudjen]

Kada je FI za Belje za koliko dana?

Pozdrav.

Izvjesce je kroz 2 tjedna najkasnije, to se ceka….do tada standby mode…

@lovas
a da u FI bude plus, a ne minus, onda bi u njega vjerovao? [emo_smijeh]
problem belja su ogromni krediti i kamate koje jedu supstancu!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

krediti nisu problem osobito ako su ulozeni u stvaranje novostvorene vrijednosti, dobiti, povecanja efikasnosti I produktivnosti a za belje vrijedi sve od gore navedenog[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]

D aje reda i zakona, nebi krediti bili problem, jedna jaca revizorska posjeta bi postavila stvari na mjesto, bilo bi plusa ko salate, ili u slucaju Belja ko rajcice… no ovako minusi, smanjivanje temeljnog kapitala… jad i bijeda…koja smijurija…. nakon svih silnih poticaja koje je drzava dala, da nitko ne upita pa gdje su rezultati, kako opet minus…

Iznad oblaka sunce sjaji …
http://www.agroklub.com/poljoprivredne-vijesti/crni-oblak-nad-domacom-poljoprivredom/14308/

Belje je prikazivalo rast prodaje oko 30% i dobiti 50% godišnje, tri godine za redom, do 2011. Onda ga je Todorić sam kod sebe zadužio, investirao još dvije i pol milijarde, uložio u najsuvremeniju proizvodnju, od kada firma bilježi sve veće gubitke i pad kapitala za 60%. Što je više investirao, gubici su bili veći.

Sve ostale firme iz Agrokora prijavljuju dobit, a snabdijevaju se iz Belja.

A država podjelom dionica sama sebi ruši cijenu udjela u Belju. Na taj način je Todoriću već poklonila cca. 200 mil. kuna, u umanjenoj vrijednosti dionica, pri budućoj dokapitalizaciji. Na taj način je umanjila i vrijednost dionica, ranije dodijeljenih braniteljima, ako ih ovi nisu odmah prodali, nego pokušali biti stvarni dioničari Belja.

Da li se to zove država?

Kupujte Hrvatsko.

New Report

Close