BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Paracelsus

Što misliš o Vupiku sve mi se čini da si došao sa te teme, kakav je njegov odnos tržišne i knjgovodstvene cijene, i onda po tvome Vupik je gotov s obzorom da mu je loš odnos knjigovodstvene i tržošne cijene.

P.S.

Moj ti je prijedlog idi na temu Vupik, tamo možda dođe do pada, ovdje se zna kuda će uskoro.Puno pozdrava.[emo_euro][emo_funta][emo_kuna][emo_palacg]

Koliko belje gubi s obzirom na ulazak u EU i ukidanje poticaja?

volio bi da novinari već jednom nađu tu čistaćicu i da naprave sa njome
exskluzivni intervju !
da li je još na Hanfi i da li još daje iskaz , ili su je pustili doma ?

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]


@paracelzus
isto kao i u adrisa, firmi kojoj iznimno loše ide, pa su tržišna cijena i bv takvi da ga svakako treba rasprodati
vi ste ili vrlo mladi i neiskusni na burzi ili to namjerno pišete

Po ćemu to zaključujete da je kolega “mlad i neiskusan na burzi”????
Što Vam to znači “to namjerno pišete”??????
Kakvo još pisanje Vi poznate ????”Nenamjerno”???
U čemu kolega griješi?????
Pozdrav

@bisakovi
a čemu se Vi čudite ?
kod mene u školi kada je netko nenamjerno pisao pogrešno dobijao je nedovoljan iz znanja
kada je predavao prazan test isto je dobijao nedovoljan iz znanja
isto je kada namjerno ne pišete i namjerno pišete pogrešno
koji vam tu dio nije jasan ?

o greškama vidite prethodne postove, proučite fundamente belja i sudska rješenja te hanfino rješenje
fundamenti su najbitnijiili to Vama kao i politikantima u hrv nije jasno

Status Quo: Roll Over Lay Down

eto moja je procjena za g. bisakovija je da on nenamjerno piše pogrešno, ali namjerno piše

Status Quo: Roll Over Lay Down



@bisakovi

a čemu se Vi čudite ?
kod mene u školi kada je netko nenamjerno pisao pogrešno dobijao je nedovoljan iz znanja
kada je predavao prazan test isto je dobijao nedovoljan iz znanja
isto je kada namjerno ne pišete i namjerno pišete pogrešno
koji vam tu dio nije jasan ?

o greškama vidite prethodne postove, proučite fundamente belja i sudska rješenja te hanfino rješenje
fundamenti su najbitnijiili to Vama kao i politikantima u hrv nije jasno


Uz dužno uvažavanje,moram konstatirati da pišete besmislice.
Pozdrav


eto moja je procjena za g. bisakovija je da on nenamjerno piše pogrešno, ali namjerno piše

jedan on vecih LERA ovog foruma

@Dunlop
a tko je Lero ?

Lero je zgubidan, munjara, besposličar, netko tko je “zakinut u glavi” i s kim se svi sprdaju.
ako ste mislili na druge, onda to nije lijepo reći
ja sam čula za neke uvažene investitore, isto s foruma, koji su se jako lijepo proveli na bankrotiranim dionicama
pa nikada nisam pomislila da su LERO, jer svako je kovač svoje sreće
ne volim navlakače niti u jednom smjeru
eto i Vi ste gdin Dunlop poeli spominjati nagodbe, znači nisu tužbe više riješene ili 100 % sigurne ?
ali jedno je sigurno, da nije bilo ove zavrzlame s Beljem i javnom ponudom, Belje bi do sada vrijedilo više nego je trenutno na burzi
ujedno možda zavrzlama dovede do konačnog otključavanja vriejdnosti Belja

Status Quo: Roll Over Lay Down

Poštovana Renči,

Nisam napisao da Belje treba prodati. Budućnost vidi samo gospodin koji je većinski dioničar, a i on vjerojatno samo do određene mjere.

Međutim, kako će Belje do 31.01.2013. vratiti 1,5 milijarcu Kn i sadašnjih 900 milijuna kratkoročnih dugovanja? Na to pitanje još nisam dobio odgovor.

Što bi onda bilo fundament, po Vašem mišljenju, ako investicija ne daje minimalni povrat, da se plati bar cijena kapitala i pripadajući dio glavnice? O kakvim fundamentima i znanju pišete, kome je to i s kojom svrhom namijenjeno?

Je, istina je, što sam do sada napisao, napisao sam sa ciljem da vidim da li itko vidi nešto što ja ne vidim. Na žalost, ništa od toga, osim navijanja. Na ovom forumu ima puno premalo argumenata, pa Vas za neko vrijeme pozdravljam, da se međusobno bodrite.

Jako bi me veselilo da se do tada poslovanje Belja popravi, barem do razine da posluje s dobiti. Onda će se i tržišna cijena popraviti.

Lijep pozdrav,

Paracelsus



@Dunlop

a tko je Lero ?

Lero je zgubidan, munjara, besposličar, netko tko je "zakinut u glavi" i s kim se svi sprdaju.

eto vidis da znas..ni ja nebi bolje opisao [emo_smijeh]

ja spominjao nagodbu? u tom kontekstu kojem ti spominjes sigurno nisam.



Mogu biti 2 mogucnosti.
Prva je da se dokaže zajednicko djelovanje.
Druga je da se ne dokaže.
Nitko nije uocio da po obje mogucnosti obveza opet nastaje.[/b]
Samo što je u slucaju zajednickog djelovanja u obvezi i država.[/b]

Ovo jednostavno nije tocno.Da su djelovali sa drzavom,a nisu obveza ne bi nastala tom dokapitalizacijom.Baza je sto nisu djelovali,ali su se eto sada sjetili da jesu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close