BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po meni se kupnja maknula da potakne burekđije na iskrcaj, tako neće kasnije smetati kad krene ozbiljan rast

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

30.000 papirića¨ sa kupnje¨se sklonilo u roku od 5 minuta [emo_mrgud]!…..ali sa aska je skinuto još 1.000 komada …volim ovu igru!!!!!![emo_smijesak]


preko 32.000 dionica je na kupnji iznad 50 kn!!!!
[emo_ooooo][emo_novac][emo_palacg]

p.s. zna li netko koji se vrag događa na Belju????

samo lastika [emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Netko je pružio kratkotrajnu potporu AUDI-u da se nastavi iskrcavati iznad 50 kuna. Počeli su prejeftino prodavati, pa ih uhvatila panika. Međutim uvijek se nađe onih koji sanjaju o povratnoj raketi samo ih treba malo “pobuditi” na kupnju.[emo_smijeh]

Ovo danas je bilo impresivno i brutalno, ako se probije kota 60, onda ostaje kota 80 za probijanje, dosta je i bilo pjne 2 godine padanja, a firma ima prihode oko 1,7 milijardi kuna, ovo je tek početak zaokreta, nakon pada sa 119 kuna, nije nagovor na kupovinu/prodaju dionica.

Ja bi se dao kladiti da je ovo s postavljanjem onolikih naloga na kupnju izveo bloger. Ono nitko normalan ne radi ako i zeli kupiti dionice. Ono je manipulacija kretanjem cijene i kaznjivo je. Al taj ne preza ni od čega.


Netko je pružio kratkotrajnu potporu AUDI-u da se nastavi iskrcavati iznad 50 kuna. Počeli su prejeftino prodavati, pa ih uhvatila panika. Međutim uvijek se nađe onih koji sanjaju o povratnoj raketi samo ih treba malo "pobuditi" na kupnju.[emo_smijeh]

pa što nisi rasprodao iznad 50 kn? imao si sat vremena na kupnji preko 30.000 dionica iznad 50 kn [emo_smijesak]

Neki su svoje rasprodali, pa su ljuti a kreće zahuktavanje.
Drhtave ručice su zadnjih mjeseci pometene, a sada kada je krenulo, kao čude se. pa moralo je doći do zaokreta, nakon 2 godine padanja sa 119 kuna.
Pozdrav.

jucer sam u svom postu naveo da bih volio da imam municije kad je cijena bila 47 kn…i bio sam u pravu.i dalje ponavljam da je sve do 70 kn belje odlicna kupovina za zalet i ono sto sljedi u buducnosti.jedan kolega me demantirao da nisam u pravu,ali stojim iza toga sto sam rekao i vrijeme ce pokazati.istina,ne treba se ni zaletiti, kao kod kupovine mercatora kad je nastao pad nakon toga.samo polako i ova dionica ce otici puno gore….nije nagovor na prodaju ili kupnju,jer nisam od onih koji tjedan dana pise jedno tjedan drugo,svako za sebe zna.u firmu belje je ulozeno jako puno novaca od strane ljudi koji ne zive za minuse.[emo_namigusa]

Jel Belje vrijedi ili ne vrijedi ?

nevjerovatno ali istinito, netko se zaista lijepo istovario, lijepo koordinirana akcija, dobar tajming.Nakon sto je dosegnula visegodisnji minimum,a zaista trebamo otici u davnu 2005 da nadjemo blje ispod 50,dionica je odskocila natrag iznad 50.I nista to ne bi bilo neobicno da se to desi na nekoj likvidnoj burzi gdje ima podosta takovih primjera nakon cega slijedi lagani oporavak.No kada se to dogodi na zse moguci su raznorazni scenariji gdje mi se cini (zbog ocajnih fundamenata dionice)onaj of dead cat bounce najvjerojatnijim.Onaj tko voli igrati tko zadnji magarac vjerojatno ce se zaljubiti u ovu dionicu I pokoji burekdzija mozda.Bit ce tu valova I valovcica ali trend je prema dolje I trebati ce puno vise od milijun kuna I jednog trgovinskog dana da oznaci oporavak ove dionice.Nije nagovor na kupnju ili prodaju, nemam dionicu.Sretno trgovanje svim forumasima.

Dada11

Molim bez ljubomore na brutalni zaokret koji je tek krenuo nakon pada sa 119, zbog poznate priče o hanfi.
Pozdrav.

nisam imao namjeru uključiti se na forum ali eto ipak…
Treba učiti od pametnijih ali i od onih drugih[emo_namigusa]

Toda ima pregršt kredita i garancija za održavati..tako da se kolateral za iste mora održavati na određenoj razini, a ako se usput može nešto zaraditi i jeftino dokupiti- tim bolje

da li je ovo jučer bio neki stvarni preokret ili samo navlakuša?

New Report

Close