BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da se pridružim komentarima cijene dionice: jučer sam uspio čvrknuti oko 65 kn.
Mislim da je ovo bila dobra prilika i očekujem oporavak cijene, prije ili kasnije.
BLJE je prilično popularna dionica i gotovo sam siguran da nisam falio.
Osim toga, na njoj sam do sada imao prilično dobar prinos, pogotovo nakon one obavijesti o obvezi preuzimanja od strane Agrokora.
Kako god se stvari razvijale, očekujem da će preko 70,00 kn.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Bome se AUDIO ne šali, lakši su za jos 21000 dionica Belja

uf… mislim da to sve ide braniteljima koji rasprodaju pošto poto. Banana država – banana TK

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Neka netko nazove AUDIO postoji mogućnost da dionica u narednih 7-10 dana ode na 66,50 kuna da malo pojačaju ask.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



Na 80kn? Dugo tu cijenu nisam vidio, 77-78kn je max

Bila je nedavno došla do 79, i ode do 65.
[/quote]

Što ne znači da neće opet… Trebate naučiti jahati na valovima

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Za valove se slazem. Obvezujucu ponudu i mercator sam projahao. Sad vise ne vidim nista pozitivno sto bi moglo pogurat dionicu, tako da nema smisla ulazit. Jedino toda moze naredit mirovincima da dignu cijenu


Bome se AUDIO ne šali, lakši su za jos 21000 dionica Belja

Inspektore

Stanje na dan 10.07.2013 AUDIO 469392.

U odnosu na jučerašnji dan još ih je smanjio za više od 20000, dobro ih rastura, do kada misli.
Što misli burzovna publika hoće li novi val brzo kao nedavno na krilima Merkatora.

Bojim se da ipak nista od Belja tako skoro…Drzavi treba para i Linic se ne sali, unovcuje sve sto se unovciti da. No kako se ono kaze: -strpljen spasen.



Bome se AUDIO ne šali, lakši su za jos 21000 dionica Belja

Inspektore

Stanje na dan 10.07.2013 AUDIO 469392.

U odnosu na jučerašnji dan još ih je smanjio za više od 20000, dobro ih rastura, do kada misli.
Što misli burzovna publika hoće li novi val brzo kao nedavno na krilima Merkatora.
[/quote]

neki dan bio je podatak da Audio može prodati/otpustiti još oko 160.000 komada belja, od tada ih je smanjio za nekih 50.000-60.000 tako da bi sada još moglo biti oko 100.000 komada ako će prodati/podijeliti sve. na burzi se bez problema otkupi sve što se ponudi na 65-67 kn tako da kupaca ne fali i do kraja mjeseca očekujem cijenu na 75-80 kn

Do kraja kojeg mjeseca kolega? [emo_smijeh]

Na ovoj burzi je malo teze ista ocekivati…

Ja isto čekam 75-80, i onda ću opet čekati 65-68, zašto ne ako ima prodavača i kupaca, 10-15 posto nije loš prinos na valovima, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica Belje.

Stanje na dan 10.07.2013 AUDIO 469392.

neki dan bio je podatak da Audio može prodati/otpustiti još oko 160.000 komada belja, od tada ih je smanjio za nekih 50.000-60.000 tako da bi sada još moglo biti oko 100.000 komada

evo, da prekinem natezanja oko otpuštanja AUDIO …

za HRVI je rezervirano još 19 710 kom
-u stanju portfelja AUDIO od 01.07 (41 BELJE d.d. DARDA 430.165 5,24%) je već izuzeta kolićina za nadoknadu bivšim vlasnicima za oduzetu imovinu po riješenju, koju SKDD pomalo alocira što vidimo po promjenama stanja od 10-20k
-kada se sve rezervirane dionice alociraju portfelj AUDIO će iznositi oko 410 000 dionica izdavatelja BELJE d.d. DARDA

dakle, prema jućerašnjem stanju u SKDD, za alocirati je ostalo još oko 60 000 dionica BLJE, 19 710 kom za HRVI i do 40 000 za naknadu oduzete imovine bivšim vlasnicima

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Stižu pravi igrači na scenu..

http://www.seebiz.eu/katarski-biznismeni-zainteresirani-za-proizvodnju-hrane-u-hrvatskoj/ar-68111/


dakle, prema jućerašnjem stanju u SKDD, za alocirati je ostalo još oko 60 000 dionica BLJE, 19 710 kom za HRVI i do 40 000 za naknadu oduzete imovine bivšim vlasnicima

Hvala kolega, vrlo koristan post iz kojeg se vidi da je preostala količina zapravo vrlo mala prema interesu koji vlada na kupnji i količini koja se svakodnevno protrguje ovom dionicom [emo_palacg]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

i bilo je vrijeme da dođe pravi kupac,milsim da g.Toda neće moci odbiti ponudu….

Malo mi se čini neozbiljno ovo da se mali proizvođači udružuju i prodaju nešto u Katar..ja mislim da je to prije svega posao za Belje i Vupik jer oni imaju tehnologiju i kapacitete za takve poslove..

New Report

Close